Zagraj na nosie Putinowi. Jedz nie tylko jabłka, ale i wieprzowinę

| Aktualizacja:

Jedzenie jabłek na złość Putinowi podbija Internet. Producenci żywności apelują jednak, by sięgnąć także po inne produkty, na któe Rosja nałożyła embargo. Zachęcają więc do jedzenia wieprzowiny

wróć do artykułu
  • ~jegościerwo
    (2014-08-05 14:17)
    No i kto by wymyślił że Jurek Urban będzie chodził z kolczykiem.Do twarzy mu z nim.
  • ~głosludu
    (2014-08-05 14:29)
    Ja proponuję wysypać ciężarówkę jabłek Jarkowi przed drzwiami Willi.Drugą ciężarówkę przed drzwiami biura.No i ze 100kg jabłek do bagażnika limuzyny..Przecież chciał walczyć z Putinem to niech chociaż tak pokaże że jest facetem z jajami a nie zwykłą ględzącą babą jak przekupa na jarmarku.Jarosłąw Polskę Zbaw!!! Żrej sam to co nam załatwiłeś !!!
  • ~obserwator
    (2014-08-05 15:57)
    Bardzo mądre komentarze internautów do idiotycznych pomysłów rządu.
  • ~sami swoi
    (2014-08-05 17:20)
    ~Zygmunt2014-08-05 11:30
    Najlepszy komentarz!!!
  • ~Jołopy i hasła
    (2014-08-05 17:28)
    Zagraj na nosie Putinowi. Jedz nie tylko jabłka, ale i wieprzowinę.

    Takie prymitywne hasła rzucali politrucy w latach 50-tych .

    Jak jeden z 1 sekretarzy podczas pochodu 1 majowego ryczal do megafonu Towarzysze idźcie i śmejcie sie bo jest z czego...
  • ~Slovan
    (2014-08-05 20:01)
    JEDZ JABLUKA PŚONKA !
    Nepytajce pomoc ked sce hrdinove ale hrdo znašajce nasledky vašeho glupeho postoja. My na Slovensku vašo jabluka ani vaš plany tovar nesceme
  • ~vega...
    (2014-08-05 21:25)
    ...jabłka, warzywa i w ogóle owoce tak i bardzo chętnie. Mięsa nie jadam, ale tez nikomu nie odradzam. Wolny wybór!
  • ~rabbit
    (2014-08-06 09:43)
    to zdjęcie do artykułu to tusk agitujący za jedzeniem jabłek z mównicy ?
  • ~robson
    (2014-08-06 10:36)
    To jest całe Poi GW ,jak NAPIERALSKI jabłka częstował to te SK...le z tego się SZYDZILI a teraz sami lepiej nie ROBIĄ . Takich trzeba GNAĆ i LAĆ i tylko patrzeć czy PUCHNĄ!!!To może zróbmy jemy JABŁKA a OGRYSKAMI MICHNIKOWI i TUSKOWI między OCZY iw CZUŁKO.
  • ~polonus
    (2014-08-07 07:09)
    a na deser, szarlotka i wino jablkowe jak za komuny, wybor duzy