Zagraj na nosie Putinowi. Jedz nie tylko jabłka, ale i wieprzowinę

| Aktualizacja:

Jedzenie jabłek na złość Putinowi podbija Internet. Producenci żywności apelują jednak, by sięgnąć także po inne produkty, na któe Rosja nałożyła embargo. Zachęcają więc do jedzenia wieprzowiny

wróć do artykułu
  • ~polonus
    (2014-08-07 07:09)
    a na deser, szarlotka i wino jablkowe jak za komuny, wybor duzy
  • ~robson
    (2014-08-06 10:36)
    To jest całe Poi GW ,jak NAPIERALSKI jabłka częstował to te SK...le z tego się SZYDZILI a teraz sami lepiej nie ROBIĄ . Takich trzeba GNAĆ i LAĆ i tylko patrzeć czy PUCHNĄ!!!To może zróbmy jemy JABŁKA a OGRYSKAMI MICHNIKOWI i TUSKOWI między OCZY iw CZUŁKO.
  • ~rabbit
    (2014-08-06 09:43)
    to zdjęcie do artykułu to tusk agitujący za jedzeniem jabłek z mównicy ?
  • ~vega...
    (2014-08-05 21:25)
    ...jabłka, warzywa i w ogóle owoce tak i bardzo chętnie. Mięsa nie jadam, ale tez nikomu nie odradzam. Wolny wybór!
  • ~Slovan
    (2014-08-05 20:01)
    JEDZ JABLUKA PŚONKA !
    Nepytajce pomoc ked sce hrdinove ale hrdo znašajce nasledky vašeho glupeho postoja. My na Slovensku vašo jabluka ani vaš plany tovar nesceme
  • ~Jołopy i hasła
    (2014-08-05 17:28)
    Zagraj na nosie Putinowi. Jedz nie tylko jabłka, ale i wieprzowinę.

    Takie prymitywne hasła rzucali politrucy w latach 50-tych .

    Jak jeden z 1 sekretarzy podczas pochodu 1 majowego ryczal do megafonu Towarzysze idźcie i śmejcie sie bo jest z czego...
  • ~sami swoi
    (2014-08-05 17:20)
    ~Zygmunt2014-08-05 11:30
    Najlepszy komentarz!!!
  • ~obserwator
    (2014-08-05 15:57)
    Bardzo mądre komentarze internautów do idiotycznych pomysłów rządu.
  • ~głosludu
    (2014-08-05 14:29)
    Ja proponuję wysypać ciężarówkę jabłek Jarkowi przed drzwiami Willi.Drugą ciężarówkę przed drzwiami biura.No i ze 100kg jabłek do bagażnika limuzyny..Przecież chciał walczyć z Putinem to niech chociaż tak pokaże że jest facetem z jajami a nie zwykłą ględzącą babą jak przekupa na jarmarku.Jarosłąw Polskę Zbaw!!! Żrej sam to co nam załatwiłeś !!!
  • ~jegościerwo
    (2014-08-05 14:17)
    No i kto by wymyślił że Jurek Urban będzie chodził z kolczykiem.Do twarzy mu z nim.
  • ~Kowalski
    (2014-08-05 12:56)
    no problem ,tylko walnijcie ceny przez pół taniej
  • ~jaśko
    (2014-08-05 12:51)
    a gdyby jeden sadownik drugiemu i drugi pierwszemu zjadali jabłka to nie byloby problemu to tak jak baron minchausen sam siebie wyciągną za włosy rety rety co sie dzieje
  • ~ewa
    (2014-08-05 12:17)
    BLAZENADA PATETYCZNA. Nie zapomnijcie wziac sobie na przeczyszczenie. Moze chociaz wam na glowe pomoze, jezeli Putin sie tym nie przejmie? Logiczne pytanie: dlaczego mialby sie Putin zdenerwowac, zmartwic czy wpasc w insomie, bo Maryla Rodowicz zjadla jablko? Albo ze Komorowski zjadl jablko? Moze sie nawet Putin ucieszy, bo pomysli sobie, ze to Komorowskiemu zaszkodzi , skoro tyle chemii w tych jablkach.?
  • ~sikora
    (2014-08-05 12:10)
    do autora przecież czarny nie je wieprzowiny tylko wołowinę
  • ~adsenior
    (2014-08-05 12:01)
    Jakbyście nie wiedzieli o co chodzi w "jedz wieprzowinę"? Chodzi o to, iż do bojkotu Rosji wzywa Unia Eskimoska, dlatego Polacy proponują, by jedli wieprzowinę!
  • ~Adam chlopin
    (2014-08-05 11:35)
    Unja europejska juz nie chce polacic odszkodowania bo polacy wszystko same jedza
  • ~Zygmunt
    (2014-08-05 11:30)
    Durniejszej akcji chyba nikt nie wymyślił. Jeżeli jabłka kosztują na rynku czasem drożej niż owoce cytrusowe - sadowniku jedz je sam. Z drugiej strony gdyby ta akcja miała uratować rodzimych sadowników, to czemu Sawicki prosi UE o rekompensatę strat - chce wyłudzić dodatkowe pieniądze? Ze społeczeństwa robi się idiotów. Najpierw rozpętuje się wojenkę z Rosją, włóczy po Majdanach, karmi banderowców bigosikiem, zapewnia przede wszystkim byt sobie i własnej rodzince, a w rezultacie okazuje się, że tą potęgą gospodarczą jaką niby jesteśmy potrafi wstrząsać brak eksportu jabłek. To są dopiero jaja.
  • ~twbolek
    (2014-08-05 11:30)
    Dla mnie Putin to taki sam palant jak nasi politycy i kapitaliści, niech wpierniczają jabłka i wieprzowinę ci którzy rozkradli Polskę lub mają emeryturę esbecką i ich na to stać. Patrioci zawsze jako mięso armatnie byli potrzebni politykom i bogaczom - jedzcie sami jabłka, ja jem taniochę z biedronki
  • ~baba drugiej babie
    (2014-08-05 11:29)
    Mlodzi - leniwi niech wam kupia. Daliscie im duze szanse wywalajac pieniadze na Irak, Afganistan, Libie , szkolenie najemnikow dla roznych wrednych celow, zamiast na rozwoj kraju i gospodarki. I swoja nieudolnosc probujecie zwalic na bogu ducha winnych obywateli.
  • ~starzec
    (2014-08-05 11:26)
    Odpowiadam na pytanie zawarte w tytule: Przy założeniu, że tylko co drugi Polak je wieprzowinę raz w tygodniu, to według danych z artykułu powinien on zwiększyć spożycie wieprzowiny o ok. 5 dkg na tydzień oby skompensować skutki ruskiego embargo.

Może zainteresować Cię też: