Spada liczba nowych bezrobotnych. GUS podał DANE za czerwiec

| Aktualizacja:

Liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych wyniosła w czerwcu br. 159,7 tys. wobec 166,7 tys. miesiąc wcześniej, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS) w komunikacie.

wróć do artykułu
  • ~kowalski
    (2014-07-23 13:48)
    Tylko dlaczego ten statystyczny spadek jest mniejszy od miesiecznej liczby emigrantów,od miesięcznej liczby samobójców,czy różnicy liczby absolwentów szkół i uczelni od odchodzących z runku pracy???
  • ~Olaf
    (2014-07-23 14:14)
    W sezonie letnim zawsze spada bezrobocie. Bezrobocie nie spadnie jak nie powstają nowe miejsca pracy!!
  • ~50 ciolatek
    (2014-07-23 14:44)
    Urzednicy ukrywaja bezrobocie wymyslaja akies glupie staze gdzie 60 letnia kobieta zostaje wyslana do zakladu jak stazystka pracodawca dostaje kase a biuro pracy placi jej 900 zl dyrektorzy biur pracy po znajomosci nabijaja kase kolega prezesa ha ha ha i kazdy zadowolony robotnik MUSI robic za byle grosze jak niema na chleb
  • ~Senior
    (2014-07-23 15:00)
    Urzędy Pracy robią ta ze dają bezrobotnemu co nie ma przez dłuższy okres szuka za ich pośrednictwem pracy nic mu nie płacąc musi kombinować jak wyżywić siebie i rodzinę to na lato dają mu musowe skierowanie do pracy tzw. staż za 500 a jak odejmńie dojazd za 200 zostaje 300 na życie to gostek odmawia bo to doprowadzi do Śmierci głodowej rodziny która już jest na skraju nędzy brawo Ministrowi Pracy bo taki jest pozbawiony opieki lekarskiej niech cała Rodzina Umrze ..Taką mamy Polskę ...
  • ~polka
    (2014-07-23 15:13)
    wyjechali za chlebem --roboty sezonowe --TO PRAWDA I NIE KLAMCIE TAK PERFIDNIE __OBLUDNICY
  • ~polka
    (2014-07-23 15:15)
    polacy wyjechali za chlebem praca chwilowa sezonowa to cala prawda oszusci --taka prawda -jakie nowe miejsca pracy -w nic nic likwidowanie
  • ~Masoneria PO wska
    (2014-07-23 15:28)
    Takie dane będą coraz częściej PO dawane przez przyjazne tym rządzącym draniom ( może opłaconym ) prawie wszystkie media, by dalej utrzymywać niewolnictwo i dezinformacje obywateli ...NIE GŁOSUJCIE NA TE KŁAMLIWE SZUJE
  • ~jan
    (2014-07-23 15:54)
    Śmiać się chce z tych spadków bezrobocia. A to państwo polskie nie wie, że w tym okresie, jak co roku prawie wszyscy wyjeżdżają z tego kraju za granicę, aby móc za co żyć.
  • ~emigrant
    (2014-07-23 16:05)
    Ludzie masowo opuszczają zieloną wyspę tuska dlatego spada liczba nowych bezrobotnych, ale nie wzrasta zatrudnienie.
  • ~BAJ
    (2014-07-23 16:17)
    jak debilom na papierku ładnie wszystko wychodzi żeby jeszcze tak to wychodziło w rzeczywistości
  • ~pinokio
    (2014-07-23 17:49)
    roznica wyjechala i zmarla.
  • ~obserwator
    (2014-07-23 18:33)
    Polska dzieli się na tych co mają depresję,na tych co mają i nie wiedzą że mają depresję oraz tych którzy będą mieli depresję! A wszystko przez rządy tych którzy robią wszystko by nielicznym tzw.kolesiom żyło się dobrze z naszych podatków!!!
  • ~Krzyś
    (2014-07-23 18:56)
    Sprostytuowane media fałszują rzeczywistość na polecenie swoich wielkich płatników , czyli mafii politycznej . Czy przyjdzie czas , że razem z bandziorami politycznymi razem na ławach oskarżonych zasiądą służący im sprostytuowani przedstawiciele mediów ? Krzysztof Kornatowicz
  • ~WROCŁAW-60
    (2014-07-23 19:18)
    Dokładnie trzy lata temu wyjechałem z Polski i była to moja najlepsza decyzja w życiu! Kocham Polskę tu gdzie mieszkam nie dam złego słowa powiedzieć o Polsce. To propagandowe draństwo które ma miejsce w Polsce to jakaś makabra.Upolitycznione pro rządowe tzw.media robią Polakom wodę z mózgu od rana do wieczora tuszując i pudrując wszystkie wpadki i afery tego PO-walonego rządu.W serwisach informacyjnych zamiast suchych faktów mamy spektakl socjotechniczny pt.super rząd z premierem na czele i zła opozycja.Widać że jeszcze długo nic się nie zmieni puki wszyscy Polacy nie włączą myślenia !!!
  • ~zum
    (2014-07-23 20:03)
    Te cyfyr są hańbą dla koalicjanta,jeśli wogóle oni mają czas zajmowac się takimi sprawami.Przecież z ich paszcz nigdy nic podobnego nie wychodzi,aż obrzydzenie ogarnia słuchając tylko ich przebiegłych inwektyw, kto komu i za co.A w 98% cokolwiek wypowiadają dotyczy PiSu.
  • ~michal71wawa
    (2014-07-23 23:09)
    Demografia to jedyna zasługa spadku bezrobocia. Powojenny wyż demograficzny przechodzi na emerytury a na rynek pracy wchodzi dwa razy mniej młodych ludzi.