Bogacimy się, a mimo to nadal jesteśmy biedni. INFOGRAFIKA

| Aktualizacja:

W ubiegłym roku aktywa finansowe gospodarstw domowych zwiększyły się o prawie 110 mld zł.

wróć do artykułu
  • ~&$^#&$&A
    (2014-05-07 10:04)
    Mierzenie poziomu życia przy pomocy pieniędzy jest obarczone dużą niedokładnością i umożliwia manipulowanie. Nawet pomiar poziomu życia przy pomocy koszyka dóbr pozwala ukryć takie parametry jak jakość surowców i technologię wykonania. Pominięty zostaje również postęp technologiczny. Osobna kwestia to statystyka, aby porównywać poziom życia ludzi nie można kierować się średnią arytmetyczną, bo jeden oligarcha jest w stanie zaburzyć rzeczywistość.
    Takie statystyki łatwo można zmienić w propagandę.
  • ~wiera
    (2014-05-07 10:35)
    kto się bogaci ??? jacy my??? tylko i wyłącznie ci co są przy korycie,
    spójrzcie na dawnego tuska i dzisiaj...

    w 2003 roku siła nabywcza pensji Polaków była wyższa niż po wejściu do unii

    hej Jude może sobie śpiewać tylko tusek...
  • ~radek
    (2014-05-07 14:58)
    coz za ironia, ja staram sie jednak mimo przeciwnosci oszczedzac jak tylko moge, to co mi zostaje z wyplaty przelewam na lokaty w getin banku, tak chce zabezpieczyc przyszlosc mojej rodziny
  • ~taka prawda
    (2014-05-07 17:33)
    Dokładnie - bogacą się złodzieje z PO i PSL,
    a POlaczki dziadzieją - 300 euro to zarobek
    Polaka, a to najmniej w całej UE !!!
  • ~Rebeka
    (2014-05-07 18:18)
    Z mafjami tak sie dzieje tylko Palikociarnia sie bogaci i nim POdobni
  • ~cd
    (2014-05-07 19:18)
    Bo to jest tak: 10 % Polaków zarabia rzeczywiście duże pieniądze i ci poprawiają statystykę. Cała reszta natomiast, udaje że zarabia, bo idąc do pracy ledwie się utrzymuje z owoców swojej pracy. Ale statystycznie jest OK
  • ~hengaj
    (2014-05-08 09:34)
    JEŻELI WSZYSCY BĘDZIEMY ŚMIERDZĄCO BOGACI TO KTO ZECHCE NA NAS PRACOWAĆ FIZYCZNIE. DOPROWADZI TO DO ZANIKU CYWILIZACJI.
    W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI POLSKIEJ. NAWET W BIBLII NIE MA SŁOWA O TYM,ŻE WSZYSTKIM MA SIĘ ŚMIERDZĄCO DOBRZE POWODZIĆ. NADMIERNE BOGACTWO DO KTÓREGO TAK ZMIERZAMY DEMORALIZUJE
    CZŁOWIEKA. CZY MAŁO MAMY PRZYKŁADÓW PATRZĄC NA RODZIMYCH
    ZŁODZIEI DOROBKU NASZYCH RODZICÓW I DZIADKOW.
  • ~wyjasniacz
    (2014-05-08 12:52)
    No bo ta POlska Tuska, to jest dziadownia.

Może zainteresować Cię też: