Rostowski wskazuje winnych budżetowych problemów rządu

| Aktualizacja:

Kto doprowadził do budżetowych problemów i zmusił rząd do zaciągania nowych długów? Jacek Rostowski wskazuje winnych. Winowajcami są, zdaniem szefa resortu finansów, Rada Polityki Pieniężnej i "czynniki zewnętrzne".

wróć do artykułu
  • ~slowianka
    (2013-07-17 10:02)
    DAWNO SIE TAK NIE USMIALAM CZYNNIKI ZEWNETRZNE PSEUDO minisrze rostkowski TEJ SYTUACJI JEST WINNY OBECNY RZAD I NIC TEGO NIE ZMIENI. MAM NADZIEJE , ZE ZA TAKI STAN PANSTWA ZOSTANIECIE UKARANI. TU TYLKO POMOZE PRZEWROT.
  • ~niemosiek
    (2013-07-17 10:03)
    Zebrać do kupy wszystkie miliony z przekrętów a uzbiera się wielka góra.Takich fatalnych rządów (nierządów) Polska jeszcze nie miała.Chcę żyć w normalnym kraju, dlatego zagłosuję na Kaczyńskiego.Mam nadzieję,że odzyskamy te rozszabrowane miliardy.
  • ~krakus69
    (2013-07-17 10:05)
    Może jakaś nagroda przydałaby się dla Rostowskiego. Wszak takiego fantastycznego ministra finansów Polska jeszcze nie miała.
  • ~Lucia
    (2013-07-17 10:07)
    Narodowcy kibole i PIS To ci parchata lichwa
  • ~Josef
    (2013-07-17 10:07)
    Za budżet odpowiada główny złodziej z "zielonej wyspy",a rada polityki pieniężnej jest po to aby nikt imiennie nie odpowiadał za decyzje.Jak się ukradnie to nie wiadomo kto to zrobił!Czy ma kto odpowiadać za "Amber Gold"? Nie,czy ma kto odpowuiadac za decyzje o funkcjonowaniu angielskiego banku ,ktory spekuluje złotówką ?Nie.Czy w Polsce za coś ktoś odpowiada ,tak za butelke ukradziopnego alkoholu ze sklepu! Już najważniejsi komuniści ,Żydzi i solidarnościowcy się obłowili,tera czas oddac Polskę w dzierżawę i to zrobi Tusk z Rostowskim!!!
  • ~bydło szewski
    (2013-07-17 10:07)
    przecież POdobno to PIS wszystkiemu winien...
  • ~DYMISJA RZĄDU - SUBITO !!!
    (2013-07-17 10:08)
    Precz z nieudacznikami i dyletantami zanim zrujnują nam doszczętnie całą Polskę!!
  • ~emerytka lat 68
    (2013-07-17 10:08)
    to winna kreatywna księgowość,zadufanie pseudo ekonomisty i zbytnie przykręcanie śruby podatkowej.Lepiej uciec w szarą strefę niż dać zarobić temu pajacowi.Niech nie szuka winnych wokół ,tylko w samym sobie
  • ~Aga
    (2013-07-17 10:09)
    Czynnik zewnętrzny ? No no panie ministrze co ma pan na myśli ?
  • ~007
    (2013-07-17 10:09)
    Wywalić DZIADA i PObratymców od wykrwawianego bydła.
  • ~i u s e f -- b ą g -- D N O -- D N A
    (2013-07-17 10:11)
    Widzicie Wyborcy = p o LACZKI -- Kolesi m i r a ,,, r y c h a ,,, z b y c h a = D Z I K O -- D Z I K I kraj = A M B E R -- G O L D
  • ~Polak
    (2013-07-17 10:12)
    Człowiek bez godności i honoru szuka winnych wszędzie ale nie widzi swojej niewiedzy, lenistwa i braku podstaw ekonomicznych.
    Gdyby wszyscy w swoich budżetach tak mieszali jak on miesza w finansach państwa to byśmy wylądowali na bruku , bez mieszkania, bez pracy i podstaw do egzystencji.
    To ON Rostowski zaproponował budżet taki jaki jest, to On Rostowski emitował obligacje skarbu państwa , a nie OFE, to On wywindował podatki na nie spotykaną wysokość w historii Polski i to On rozp...lił finanse państwa, samorządów i przedsiębiorstwa zniszczył fiskalizacją oraz to ON zamroził płace i podniósł podatki PIT, CIT, VAT i akcyzę, oraz to ON wysłał wszystkie możliwe służby do wlepiania mandatów aby łatać niedoszacowany budżet 2012 roku , to ON stoi za fotoradarami , które tak naprawdę pokrywają tylko koszty finansowania ITD , to On jest zmorą i nierobem nie mającym zielonego pojęcia jak zarządzać państwem Polskim, naszym państwem nie jego państwem!
  • ~obywatel
    (2013-07-17 10:14)
    BYDLAK ma TUPET !
    Do paki su...na i przed sąd !
  • ~koba
    (2013-07-17 10:16)
    Pan Panie Rostowski!!!
  • ~inka
    (2013-07-17 10:16)
    jest cacy bedzie dobrze od2045r glosuj tumanie na pelo wszyscy mondrale pochowali sie do budy debaty medialne mamy co chcielim grecy chociarz porzyli
  • ~kicha mycha
    (2013-07-17 10:16)
    To jest bezczelny bęcwał wspierany przez drugiego bezczelnego bęcwała - premiera. Powinni obaj trafić przed Trybunał Stanu
  • ~PO to syf
    (2013-07-17 10:16)
    Skur wy_synowm z PO_yebanej platformy już dziękujemy! Wyper dalać!
  • ~DinX
    (2013-07-17 10:22)
    Aha! Czyli w Polsce rządzi Rada Polityki Pieniężnej?
  • ~Donald Tusk
    (2013-07-17 10:26)
    córka dalej się obija w MSZ kosztem podatników ty gnido
  • ~der
    (2013-07-17 10:28)
    Dziura budżetowa Bauca to dołek w porównaniu do dziury " Tuska i Rostowskiego"
    Odsunąć szkodników od koryta!