Najpierw Nord Stream, teraz kolej. Rosja znów ominie Polskę

| Aktualizacja:

Nord Stream pozbawił nas korzyści z tranzytu gazu. Podobny scenariusz grozi nam na torach.

wróć do artykułu
  • ~grzechus
    (2012-09-14 06:47)
    rudy nie odwazy sie zrobic konkurencji putinowi-przeciez to przyjaciel ! takich swinstw to on nie robi !
  • ~wigraszek
    (2012-09-14 06:49)
    Nasza przyszłość w szerokich torach-skąd my to znamy?
  • ~Zawsze odwrotnie
    (2012-09-14 06:56)
    Polakom nigdy nic nie pasuje,jakby planowali przez Polskę,io byłyby protesty,że robią przygotowania do wywozu Polaków na Sybir swoimi pociągami itd..Każdy inny kraj będzie zawsze omijał Polskę wszystkich sprawach kiedy będzie tylko alternatywa.
  • ~guj
    (2012-09-14 06:56)
    Kiedy Polacy zmądrzeją???A za gazociąg przez Bałtyk podziękujcie Kwaśniewskiemu i Buzkowi
  • ~e
    (2012-09-14 06:58)
    To są skutki polityki PiS-u wobec Rosji.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-14 07:20)
    Demnostrujcie wiecej...durne PISiory...za PIS i Klamczynskiego
    Rosja wogole ZAMKNELA granice majac go w DOOOOPIE .
    PISzczal cienko...i tylko tyle zdzialal...potem pytal Tuska jak zyc !!
  • ~Prawda was wyzwoli
    (2012-09-14 07:12)
    Rusofobia i antysemityzm to skutek zatruwania umuyłów Polaków przez obce państwo Watykan i jego funkcjonariuszy w mundurach (sutannach). Nie wiedzieć czemu ideologia tego obcego i wrażego państwa nazywa się religią.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2012-09-14 07:14)
    Kaczynski + PIS -faszyzm.. , krzyze... demostracje z pochodniami , prymitywny katolicyzm , bandyci kibole stadionowi...stale oskarzanie Rosji o hel , hel i nienawisc...w kierunku wschodnim...
    JEST CO OMIJAC...!!!
    Maja prawo odseparowac sie od oszolomstwa...!
    OTO CENA SWIROWANIA PRAWICOWO-KATOLICKIEGO...!!
    podziekujcie PIS
  • ~Kuba
    (2012-09-14 07:27)
    I bardzo dobrze. Tranzyt drogowy nie przynosi Polsce żadnego interesu. Niszczą tylko drogi, powodują wypadki. Z koleją będzie to samą. Najpierw nas sfinansują w części i zmuszą do kredytów, czyli zadłużą. Jak zrobimy infrastrukturę, wykupią transport kolejowy i zaczną robić interesy niemcy z ruskimi za naszymi plecami. I po co nam to. Ja wolę być Szwajcarią. tranzyt gazu też by przyniósł same problemy.
  • ~ajron1960
    (2012-09-14 08:35)
    Rosja to nasz odwieczny wróg i trzeba z tym żyć. Nie popuszczać i zawsze pamiętać o interesie Polski.
  • ~Ja się cieszę
    (2012-09-14 07:29)
    Niech ruskie robią co chcą, aby tylko się odpier...lili od nas.
  • ~Józef Robotnik
    (2012-09-14 07:36)
    Kto utrzymuje przy władzy PO , to wiemy ale kto utrzymuje przy życiu PIS ? Wygląda na to że PO bo bez PISu już dawno by nie rządziła . Kraj pod rządami tej symbiozy więdnie jak pole kukurydzy bez deszczu .
  • ~vp
    (2012-09-14 07:39)
    Czytam te bzdety i dziwię się ,że padło jeszcze hasło " a my w odpowiedzi na te knowania Tusko -Putinowskie rozbierzemy szeroki tor biegnący przez naszą św ziemię ,a miasteczko Sławków zrównamy z ziemią i wymażemy z map . Tak nam dopomóż panie prezesie wespół z radiem toruńskiego autoramentu. Nie będzie nam Ruski tor bezcześcił naszej ziemi i już !
  • ~Redbi
    (2012-09-14 07:40)
    Jedno jest pozytywne z tych inwestycji Rosji.
    WIEDZĄ ŻE NIE PODPORZĄDKUJĄ POLSKI SWOIM INTERESOM !!!
  • ~DAV
    (2012-09-14 07:41)
    Widac , jak serwilizm w stosunku do ruska nic nie daje , a raczej pogarsza nasza sytuacje !
  • ~karla
    (2012-09-14 07:43)
    to se sami wybudujmy co nam będą łaskę robić
  • ~st
    (2012-09-14 07:47)
    Rosja buduje co chce i jak chce,a nam co do tego?czy my podpisujac umowe np. z norwegami pytamy rosjan,ktoredy bedzie przebiegal tranzyt towarow i czy Rosja bedzie miala z tego korzysci?Nie.Kazdy suwerenny kraj buduje co chce i podpisuje co chce.Dbajmy o nasze interesy sami nie ogladajac sie na nikogo,a przede wszystkim wybierajac do sejmu i senatu madrych i przebojowych ludzi,a nie leni i oszolomow,ktorzy zamiast omyslec o gospodarce i unowoczesnianiu panstwa,mysla o wlasnych tyl,.i o tym kto jest ,,narodem",a kto nie.Zamiast karmieniem ,,smolenskiem",wole zjesc kromke chleba.
  • ~Toż my 4% środków Unijnych wydaliśmy na PKP
    (2012-09-14 07:48)
    Przędzej Rosja zbuduje Obwodnice Polski... Niz Polska zmodernizuje linie z Warszawy do Tłuszcza.

    Nawet gdyby Unia wpompowała Bilion Euro to nic nie da.

    Bo ważniejsza kwesta to Wypuszczenie na Wolność PRUSZKOWA. Teza AmberGold trzeba przyłatwic...

    A nie pierdoły
  • ~wonstąd
    (2012-09-14 07:54)
    RUSOFOBY - grajcie dalej ! Polskę ma w d...e, liczą się tylko wasze malutkie móżdżki.
  • ~warszawiak
    (2012-09-14 07:50)
    Re-Zawsze odwrotnie- wpis 0 godz.06;56- masz racje Polakom nigdy nic nie pasuje,wyobrazam sobie jakie bylyby protesty,zadne wojewodztwo nie chcialoby aby wlasnie przez ich teren przebiegala droga. Nie ma tego zlego,coby na dobre nie wyszlo i wlasnie moze tak jest lepiej dla Polski.

Może zainteresować Cię też: