McDonald's zmienia menu na kryzysowe. Kurczak zamiast wołowiny

Nowy szef sieci McDonald's porządki zaczyna od rewolucji w menu. Don Thompson chce, by klienci mieli do wyboru więcej dań z kurczakiem, zniknie za to sporo propozycji z dodatkiem wołowiny. Powód? Kurczak jest zdrowszy, ale też tańszy.

wróć do artykułu
  • ~klientMaca
    (2012-07-03 12:18)
    A powinien zmienić nazwę, bo Donald sięźle kojarzy.
  • ~MOHER
    (2012-07-03 12:29)
    MC DONALDS TO ŚMIECIOWE JEDZENIE ! DLACZEGO WIĘKSZOŚĆ AMERYKANÓW MA NADWAGE???
  • ~Mac fak
    (2012-07-03 12:38)
    zaraz cos tu nie halo przecież w ich reklamach chwała sie że "znaczna część produktów pochodzi z Polski " wiec co mnie do cholery obchodzą ceny wołowiny w usa czy japonii???
    Znów nas wala w rogi
  • ~Zielona Wsypa
    (2012-07-03 12:41)
    Kryzysowy MAK Donald to brzmi dumnie :)
  • ~sokular
    (2012-07-03 13:11)
    Ten truciciel(serwujący potrawy na starym=bardzo szkodliwym tłuszczu)powinien zniknąć z rynku żywności.Onkolodzy,kardiolodzy - walczcie o profilaktykę!!!
  • ~KOMISARZ RYBA
    (2012-07-03 13:14)
    GÓWIEN NIE JADAM
  • ~$
    (2012-07-03 13:18)
    okazuje sie że nawet i w tym temacie kłamią. a oto ceny najtańszych
    --- Chissburger z wołowiną kosztuje 3 złote
    --- pikany z kurczaka 3,50
  • ~Rudy
    (2012-07-03 13:32)
    Psina jest tania.
  • ~ddd
    (2012-07-03 13:36)
    Kurczak nie jest zdrowszy bo drób pakuje się większą ilością hormonów i chemi !!!
  • ~Student
    (2012-07-03 14:02)
    Raz byłem zajrzeć do baru Azjatyckiego, zerkam w menu i nagle patrzę do kuchni wbiegł szczur a nagle krzyki. Kuczak!! Kuczaaak! Łap Kuczaka bo udziekaaa!! !!! Kuczak Kuczak !!! Nie wiem co działo się później bo miałem autobus na uczelnię.
  • ~Mirek Szczecin
    (2012-07-03 14:03)
    Rydzyk zrobi sieć Mak Jarek ;) Chociaż mamy już w Polsce Mak Kwaka więc nie jest źle ;)
  • ~..
    (2012-07-03 18:44)
    DO NOWEGO MENU THUSKE SPRZEDA POLSKICH EMERYTÓW.
  • ~fg
    (2012-07-11 21:28)
    Sałata do Mac Donalda pochodzi na 100% z Polski, z okolic Jeleniej Góry. Byłem na takiej plantacji, to naprawdę dobra sałata i dobrze uprawiana. O innych składnikach nic nie wiem ale sałata jest uprawiana ekologicznie i nie jest pryskana chemią.
  • ~Guma1975
    (2015-03-18 21:20)
    kupuje mięso z prosiaka lub wołu surowe i przyrządzam sam... nie jadam MC i innych takich gówien typu kiełbasa zmielona z psem budą kurczak wpadł tam przez przypadek i kapeć pana władka bo chciał się podrapać albo odciski posmarować. Kupujcie mięso najlepiej od znajomego jak mają ubój... inaczej spożywacie truciznę ...a potem rak i inne schorzenia pozdrawiam...

Może zainteresować Cię też: