Reklama
Reklama
Reklama

Zobacz, co podrożeje w 2012 roku

PAPIEROSY - wzrasta akcyza, a to oznacza, że za paczkę zapłacimy ok. 30 groszy więcej niż dziś
PAPIEROSY - wzrasta akcyza, a to oznacza, że za paczkę zapłacimy ok. 30 groszy więcej niż dziś / Shutterstock
Cen z dokładnością co do złotówki nie da się przewidzieć. Ale trend - bez wątpienia. O części podwyżek zdecydował rząd, z nich wynikają kolejne. Zobacz, co podrożeje w 2012 roku!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
2012 co podrożeje ceny
Reklama

Komentarze (67)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • niemka
  2012-06-04 09:51
  ten kraj trawi zaraza to już koniec!! nie dojdzie do rozbioru pól na pół,bo nie będzie miał kto walczyć bo nie ma za czym,młodzi wykształceni uciekli, mieszkam 59 km od granicy niemiec i chętnie się poddam sama ,współczuję tym ze ściany wschodniej ,ale cóż wielki bialy brat poradzi sobie.
  to skandal by doprowadzić do takiego dnia a już co wyprawia tuskowermaht i gajowy bronek to bandyctwo.
  0
  zgłoś
 • lolo
  2012-02-11 19:07
  Do mnw

  ty chyba spadles z drzewa , jak nie widzisz co sie dzieje.
  0
  zgłoś
 • wypych
  2012-02-08 19:34
  Trzeba PO gonić tą bandę już najwyrzszy czas !
  0
  zgłoś
 • polka
  2012-02-02 09:01
  mam 55 lat i nigdy jeszcze nie usłuszałam od ekip rzadzących ,jest ok.damy wam więcej ,ceny obniżymyWieczna nagonka ,źle ,bo gierek pożyczeł,zły jaruzelski i inni,a od 20 lat to samo.Młodzi wykształceni ludzie z polski ucieki bo nie widzieli przyszłości .Tak to KONIEC POLSKI.
  0
  zgłoś
 • Slazak
  2012-01-14 12:47
  Jezeli "budzet panstwa" (czyt.: brak na podwyzki "glodowych plac poslow" i senatorow >do likwidacji<), wtedy podnosi sie podatki i wymysla inne (podobno bedzie nowy podatek "Luksusowy" - od toaletowego papieru, bo i tak nie ma czym sr..), ale co mamy my robic, jesli " nasz budzet" nie wystarcza? - Odp.: krasc ! Z tego i tak juz nasz narod slynie !
  0
  zgłoś
 • wala
  2012-01-07 17:46
  Ale prawdziwi Polacy już się mobilizują...tylko patrzeć efektów:)
  Trzeba skończyć z tą bandą złodziei,którym wydaje się,że jesteśmy ciemni...
  Latarni jest u nas dostatek, a stosy łatwo zrobić:)
  0
  zgłoś
 • KSAWERY
  2012-01-07 16:54
  Panie -iksie ma pan napewno rację ten otumaniony naród trzeba więcej przydusić podnosząc ceny o dalsze 25 % i i odebrac im tą michę ,którą teraz mają - brawo PO podnosić ceny do 50% !
  0
  zgłoś
 • rozsądny
  2012-01-07 00:03
  TUSK obiecał opodatkować KLER tych pobożników mieli płacić ZUS i co naszym kosztem pasą sobie brzuchy, molestują dzieci /głośno o tym w mediach / i za to kara ich nie sięga / - i nie mają grzechu ani sumienia tak żyć kosztem biedoty, samochody luksusy zmieniają, żarcie na śmietnik wyrzucają oj za daleko to poszło ...dokąd zmierzasz POLSKO ???
  0
  zgłoś
 • rozsądny
  2012-01-06 23:47
  rząd nie widzi biedy Polaków udaje, że jest dobrobyt - podwyżki cen i choroby zrujnują polskie rodziny, posłowie podnieśli sobie o 500,00 zł bo nie mogli wyżyć z tych ich głodowych pensji, ale za to potrafią kpić z narodu wmawiać ciemnotę, emeryci i renciści nie mogą wyżyć mają do wyboru kupić jedzenie albo lekarstwa--- pracownicy są wyzyskiwani przez pracodawców - za półtora etatów płacą najniższą krajową - jak utrzymać rodzinę, zapłacić mieszkanie, opał prad itp. jak wyuczyć dzieci, jak dać im jeść - rządzący powinni tego popróbować i być może głód by im przywrócił zdrowy rozsądek - to już koniec Polski jeszcze chwila ... skorumpowani wpłacają kaucję żeby nie siedzieć w areszcie a ja pytam jak działa ustawa o podatku od osób fizycznych - dotyczy to opodatkowania dochodów z nieujawnionych źródeł skąd mają takie miliony, żeby dawać w zamian za zwolnienie z aresztu i nikt ich nie kontroluje ?/ GRomosław/ to kosztuje 70 % podatku i tam są te pieniądze
  0
  zgłoś
 • nnw
  2012-01-06 19:20
  jeszcze jedno ja nie jestem bogata samotna matka i znikąd nie dostaje mam chorego syna musze go leczyć też skarże się na pewno co to jest na dzień dziszejszy 520 zł i mósze z tego żyć dodatki do matek mam a opłaty gdzie leczenie oni mają gdzieś nas jako matki samotne i drożeje wszystko gdzie mamy iść tylko ręnty mają w głowach też potrzebuje dobrej woli ludzi a by mie pomogli bo jest ciężko a gdzie reszta
  0
  zgłoś
 • nnw
  2012-01-06 19:09
  co myślicie że za granicą dają siedzieć trzeba pracować a tu taj macie dobrze chodz drożeje na chleb napewno macie tu my polacy pracować trzeba chodz pracy nie ma protestować do obalenia rząd nie jest sam ludzie proszę pomócie innym drodzy rodacy do dzieła nie uciekajcie tu macie dobrze a za granicą sami widzicie co się dzieje tu nasz kochany kraj premierowi trzeba pomóc na niego głosowaliście a teraz co dajcie mu nadzieje to pączątek jago ludzie kochani błagam dajcie spokój zobaczycie będzie dobrze czas pokarze do piero pączątek nowego roku wasza fanka tego za mieszania
  0
  zgłoś
 • WYZYSKIWACZ
  2012-01-06 14:04
  A NIECH DROZEJE,MOŻE POLACY ZABIORĄ SIĘ DO PRACY. NA DZIEŃ DZISIEJSZY TO NARZEKAC TYLKO POTRAFIA, DOBRZE PRACOWAC POTRAFIĄ TYLKO ZA GRANICĄ. KOMBINATORSTWO I CWANIACTWO JEST NA POŻĄDKU DZIENNYM.PRACOWNIKA ZDOBYĆ W TYCH CZASACH TO JAK TRAFIĆ W TOTOLOTKA.
  0
  zgłoś
 • iks
  2012-01-05 19:12
  PO CO WOJNY I PALENIE W PIECACH, WYSTARCZY POPODNOSIĆ CENY TOWARÓW I LEKÓW,UTRUDNIĆ DOSTĘP DO LEKARZY A ILOŚĆ POLAKÓW ZMNIEJSZY SIĘ O POŁOWĘ. SPRZEDAĆ PRAWIE ZADARMO ZAKŁADY PRACY A WZROŚNIE PRZESTĘPCZOŚĆ O POŁOWĘ BO KAŻDY CHCE JEŚĆ. ZAPRZESTAĆ MÓWIENIA PRAWDY, LIKWIDOWAĆ ROZGŁOSNIE POLSKI I SUKCES WYNARODOWIENIA POLSKI MUROWANY. chcieli PO więc je mają
  0
  zgłoś
 • janek344
  2012-01-04 09:51
  Nie tyle jestes 'zatroskany o swój kraj" co o pieniądze dla siebie. A przy tym nie dostrzegasz wysiłków swojego ( przepraszam: polskiego, bo ty się z Polski wyłamujesz) rządu , który -jak na istniejącą sytuację kryzysową _ dokonuje dużych starań, by wszyscy Polacy ( nie tylko ty i twoi przyjaciele) jakoś z tego kryzysu wyszli. Popatrz na inne kraje ( Grecja, Portugalia, Węgry itd.) Czy na pewno żyje się tam lepiej ? A błędy popełniać może każdy i dotyczy ro również polskiego rządu. Ale pisać ,że" koniec Polski " tylko dla tego, że nie podoba ci się osoba premiera to zdrada kraju. Bądźmy patriotami i dostrzegajmy problemy, ktore -w naszym interesie - musi rozwiązywać rząd.
  0
  zgłoś
 • Marek
  2012-01-03 16:12
  do komentarza kacaj: Pańska naiwność sięga zenitu. Polacy demonstrowali i strajkowali jak wiedzieli, że nikt ich nie wyrzuci z pracy ,a jak wyrzuci to znajdą jeszcze lepiej płatną,którą oferowało dziesiątki zakładów pracy oraz jak mieli pełne gary żarcia to bardzo ryczeli i strajkowali. Jakość dzisiaj nie strajkują.Jak u prywaciarza głośno pomyślą o strajku to na drugi dzień ich nie ma w pracy.Taką macie robole wolność.
  0
  zgłoś
 • Marek
  2012-01-03 15:55
  I bardzo dobrze, niech uczą ludzi rozumu. Jak za Gierka mięso drożało o 0.50 groszy to cała Polska strajkowała i ryczała " chleba i pracy"- teraz ceny drożeją w tempie geometrycznym i nikt nie strajkuje.Ceny są jak na zachodzie ,a niektóre towary znacznie droższe w Polsce, a emerytury i płace jak w Kampuczy.Podwyżka emerytury kwotowa 74 złote i podwyżka dla posłów też kwotowa 500 złotych.O taka demokracje przecież walczyliście .
  0
  zgłoś
 • Marek
  2012-01-03 15:49
  i bardzo dobrze niech uczą ludzi rozumu. Jak za Gierka mięso drożało o 0.50 groszy to cała Polska strajkowała i ryczała " chleba i pracy"- teraz ceny drożeją w tempie geometrycznym i nikt nie strajkuje.Ceny są jak na zachodzie ,a niektóre towary znacznie droższe w Polsce, a emerytury i płace jak w Kampuczy.Podwyżka emerytury kwotowa 74 złote i podwyżka dla posłów też kwotowa 500 złotych.O taka demokracje przecież walczyliście .
  0
  zgłoś
 • OSZUKANY
  2012-01-03 15:37
  Zaglosujcie po raz trzeci BĘDZIE LEPIEJ!
  0
  zgłoś
 • kok
  2012-01-03 08:24
  Gierwk zrobił podwyżki o 20% i co teraz mamy wolność i podwyszki ciągle aby tak dalej brawo dobrze że mają na kogo zwalać winna Unia. . Ciekaw jestem dokąd Polska będzie brać udział w tej bez sensu wojnie.???
  0
  zgłoś
 • lolo
  2012-01-03 08:15
  Smiesznie wygladają starzejący się panowie biegający za piłką po boisku , panowie trochę powagi
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama