Sondaż dla "DGP" i RMF FM: Polacy narzekają na wzrost cen

| Aktualizacja:

44 proc. z nas dostało w ciągu ostatniego roku podwyżkę – wynika z sondażu IBRIS dla Dziennika Gazety Prawnej i radia RMF

wróć do artykułu
  • ~J. Kapiszon
    (2019-07-31 12:10)
    PiS to Kryzys! Będzie Bieda i Głód!
  • ~Tev
    (2019-07-31 11:00)
    Tylko drastyczne podwyżki pomogą wyznawcą pisuaru przejżeć na oczy po wyborach to będzie horror
  • ~wera
    (2019-07-31 10:01)
    Następne dziecko trzechletnie zmarło Mamusia z konkubentem zostali aresztowani .i co to da 500plus działa patologia się bawi .Nie ma tygodnia od 4 lataby nie cierpiały małe dzieci .
  • ~kacaff. mistrz intelektu
    (2019-07-31 09:48)
    Kto rozsiewa ochydne plotki o lawinowym wzroście cen będzie potępiony!
  • ~miś
    (2019-07-31 09:45)
    wzrost cen, czyli pińcet+/2. Glapa z blondynami już dodrukowuje bilety NBP.
  • ~Ciemność widzę Ciemność
    (2019-07-31 09:43)
    Podwyżki to PiS sam sobie przyznał ... i darmowe przeloty rządowymi samolotami, i premie dla króliczków Glapińskiego etc .... Kaczyński nie zapłacił faktur na 1.5 mln, Morawiecki zaniżył transakcje 20 krotnie etc ...., rząd sobie przyznał sowite premie .... Oj tak dużo było w PiS podwyżek. A w tym czasie dług Polski przekroczył 1 bln PLN, nie ma pieniędzy na służbę zdrowia a ceny rosną ... kilogram masła droższy niż osławione ośmiorniczki PO !!!
  • ~w
    (2019-07-31 09:33)
    Coraz więcej Polaków pracuje z minimalną pensję, jesteśmy pod tym względem w czołówce Europy. Jest jeszcze duża grupa która ma pensje poniżej 2 500 zł. To daje przynajmniej 50% osób które żyją skromnie i każda podwyżka cen powoduje że stać ich na coraz mniej. Dane o rosnącej biedzie potwierdza GUS, a przyczyną tego jest 500+ które spowodowało rosnącą inflację. Droższa jest nie tylko żywność, ale i więcej płacimy za inne produkty niezbędne w domu.
  • ~nina
    (2019-07-31 09:26)
    Zyje sie biedniej,podrozaly lekarstwa i to bardzo duzo,lek przy raku piersi ktory byl czesciowo refundowany od 1 lipca place na 100%,podrozala zywnosc,woda,scieki,ubrania,wyprawdi i ksiazki do szkoly,podrozala odziez i buty,przejazdy,waloryzacja emerytury nie starcza nawet na chleb ktory jesy drogi,tak biednie mielismy na poczatku transformacji.
  • ~Cadavar
    (2019-07-31 08:51)
    Inflacja zjada głównie pieniądze najuboższych i wszyscy którzy tego nie rozumieją niech dalej słuchają propagandy o tym jak im się żyje za 500 plus dobrze.
  • ~W
    (2019-07-31 08:51)
    Der Dziennik i jego corka der DGP juz nie ma pojecia jak zaszkodzic PiS I chwyta sie coraz glupszych pomyslow. Czy wy niby dziennikarze spotkaliscie sie z kims kiedykolwiek zeby byl zadowolony z poziomu cen? To taki sam sondaz jak pytanie o to czy jest pan/pani szczesliwy z powodu upalow lub wielkiego mrozu.
  • ~pracownik ochrony
    (2019-07-31 08:29)
    za PO za godzine pracy nie zarobiłem nawet na litr paliwa
  • ~kacaff. mistrz intelektu
    (2019-07-31 08:15)
    Nie charchać, nie chwiendaczyć.I tak żyje się wam za dobrze, a do modlitwy błagać Pana o wybaczenie. Szanować Kościół i Kapłanów, nie ociągać się z ofiarami! Nie kaundelizować i nie mastaczyć, dać opór a będzie lepiej!
  • ~wrra
    (2019-07-31 07:42)
    Geście te podwyżki wynaleźli !i wyluczcie kto je dostał .chyba że nadgodziny były .