Frank szwajcarski najdroższy od dwóch lat. Złoty osłabia się też wobec euro i dolara

| Aktualizacja:

Mocny dolar i wzrost awersji do ryzyka ciążą w ostatnich dniach złotemu. Dziś jest on najsłabszy do euro i dolara od dwóch miesięcy, a do szwajcarskiego franka od ponad 2 lat (czerwca 2017).

wróć do artykułu
  • ~Hallo
    (2019-08-06 09:54)
    Panie Glapiński , pewnie trzeba obniżyć stopy procentowe i dalej pobierać podatek Belki od straty na lokatach bankowych . Czy przyznał już pan sobie następną pół milionową nagrodę wyrównawczą ?
  • ~J. Kapusta
    (2019-08-05 05:53)
    PiS to Kryzys! Będzie Bieda na Podkarpaciu!
  • ~J. Kryzys
    (2019-08-04 21:22)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~Kwa.kwa.kwa.kwa k ba,bla bla na melodie krakowiaczka.
    (2019-08-01 07:19)
    Bardzo dobrze niech spadek przyspieszy,to Ukry wroca do siebie.Wtedy ojczyzna dojna wykreci orla.Tak wam dopomoz Czarna Madonno !,ze sw.Jozkiem !.
  • ~xxxx
    (2019-08-01 07:00)
    Czyli zlotówka traci wartość.
  • ~History
    (2019-07-30 17:33)
    ILU POLAKÓW ZAMORDOWALIŚCIE W POWSTANIU WARSZAWSKIM? NIEMIECKO -SZWABSKO CHOŁOTO.
  • ~ciekawie
    (2019-07-30 17:01)
    Zysk NBP zero zł.Za rok 2019 pewnie będzie strata jak nie zmienią podejścia. Funta rozjadą dzieki politykom . Znając zycie kredytu w funcie pewnie nie ma
  • ~toxic potato
    (2019-07-30 16:31)
    wreszcie!!!!!
  • ~wystraszona Europa
    (2019-07-30 15:55)
    Geniusz Morawieckiego zapobiegnie spowolnieniu europejskiej gospodarki . Powie ,że my chcemy mieć pełne portfele i już .
  • ~Mikuď
    (2019-07-30 15:50)
    Świetnie. Euro drożeje i dalej może drożeć. Oby tak dalej
  • ~robol
    (2019-07-30 15:38)
    To zapewne dzięki wzrostowi gospodarczemu o którym ciągle mówi premier złotówka ma się tak dobrze ?
  • ~w
    (2019-07-30 15:23)
    Złoty traci ze względu na inflację. Dane przedstawiane przez GUS okazały się nieprawdziwe co do inflacji, a to podważyło wiarygodność innych danych też podawanych przez tą instytucję. Kończy się kreatywna księgowość tak uwielbiana przez Morawieckiego.
  • ~8uijknm,
    (2019-07-30 14:31)
    No popatrz, maja tylko gory, a tacy bogaci...... Bo moim skromnym zdaniem przechowuja zaskorniaki wszelkich bandytow tej ziemi.....Ale nie tylko. Sprzedaja dane na CD, a jak ktos nie chce kupic, to tych mniejszych po prostu uwalaja, podpisujac np. z Francja umowe o ujawnieniu danych Francuzow z wkladami w republice alpejskiej.......No i co jeszcze? "W poniedziałek 29 lipca w ciągu 12 godzin Etiopczycy posadzili 350 mln (!) drzew. " Jakies dwa tygodnie temu na deutschlandfunk wlasnie szwajcarscy "uczeni" trabili, ile to dobrego dla klimatu moze byc z posadzenia drzew......Niemcy ich drzew pewnie nie kupili, no to kupila Etiopia......A moze Polska tez chce? W przeciagu ostatnich 10 lat przetrzebiono wszystkie aleje starych jesionow, debow i topol w swietokrzyskiem. Nikt nie sprawdzil, kto na to zarobil? A moze teraz sprawdza....Pomarzyc mozna.... Jesli chodzi o drzewka, to juz proponowalam szkolom na jesien zbieranie nie makulatury, ale zoledzi i kasztanow dla Polskich Lasow, wlasnie na cel wychodowania wlasnych drzewek. Klimat sie na pewno poprawi.
  • ~II szkop
    (2019-07-30 13:51)
    daj sie psu zbadac, moze cos pomoze
  • ~Tev
    (2019-07-30 13:47)
    Najgorsze bopiero przed nami
  • ~prezes
    (2019-07-30 13:45)
    mozliwosc wojny z Iranem,Brexit bez umowy,krach panstw poludniowych strefy Euro oraz siadanie ogolne koniunktury na zachodzie-produkcji w RFN,a u nas podwyzki cen pradu,nawet o 40%-to moga byc powody do slabienia zlotego na ok. 4,40 zl za euro.
  • ~Klarenbacha
    (2019-07-30 13:36)
    "Widzicie Polska jest w rozkwicie" to mówię ja wam Premier Morawiecki.Widać na przykładzie kursu złotówki.Problem podrabianych kredytów tzw frankowych wzrośnie i przełoży się na wnoszenie pozwów przez niezdecydowanych .Kraj bezprawia rośnie w siłę a ludzią żyje się coraz biedniej.PiS zwycięży będziemy żyli w nędzy.

Może zainteresować Cię też: