PFR nie chce być kojarzony z GetBackiem. Przemysław Schmidt rezygnuje ze stanowiska

| Aktualizacja:

Przemysław Schmidt nie będzie łączył pracy w radzie nadzorczej windykatora z zasiadaniem w komitecie inwestycyjnym funduszu zarządzanego przez państwową spółkę.

wróć do artykułu
 • ~kaz
  (2018-06-11 08:38)
  Jak to się czyta, to powstaje wrażenie, że PFR czegoś się jednak obawia. Co niezależna ocena inwestycji w place zabaw i wywóz śmieci ma wspólnego ze sprawą GetBack? Zwłaszcza teraz, gdy nowa rada i zarząd będą zapewne ścigać przestępców ze starego zarządu? Ta nerwowość prowokuje do myślenia...
 • ~alicja
  (2018-06-11 08:46)
  Materiał trochę o robieniu z igły wideł. Istniało potencjalne ryzyko? Jak się czyta, to nie bardzo widać gdzie. PFR powinien być wręcz zainteresowany ratowaniem spółki i ściganiem poprzedniego zarządu. Zatem skoro NIEZALEŻNY członek, który także NIEZALEŻNIE zajmuje się oceną inwestycjami samorządów terytorialnych (co to ma wspólnego z getback?) wszedł do rady spółki windykacyjnej, żeby pomóc ją restrukturyzować, to gdzie to ryzyko?
 • ~ryszard kaczor
  (2018-06-11 09:32)
  Nie ma już GetBacku ale jest L. Czarnecki inicjator tego przekrętu i dalej jest na wolności a to nie pierwszy jego przekręt.
 • ~dociekliwy
  (2018-06-11 15:00)
  BO PFR jest umoczony w tą aferę . prowadzili rozmowy i są na to dowody. A potem specjalnie puscili komunikat. No a nastepnie czlowiek PFR czyli p.Szmidt wkroczył do RN Getaback rzekomo restrukturyzowac . NIE RESTRUKTURYZOWAC tylko wrogo przejąc i doprowadzić do upadlosci. Proszę sobie zadac pytanie dlaczego PFR tak się broni że nie rozmawiał z GB i dlaczego się odcinają tak od tej społki. Przeciez ustawowym zadaniem PFR do którego zostali powołani jest pomoc dla przedsiębiorstw. Jak tak nie chcieli pomóc to dlaczego -tak naprawde powinni od tego są. Czyzby pomoc była tylko dla firm z których czlonkowie zarzadu PFR może mieć kase dla siebie np. z takiej PESY?
 • ~nie panimaju
  (2018-06-12 10:25)
  Mecenas Qń już nie POdskakuje, a Stasiek dalej kibluje !
 • ~niePOwetowana strata
  (2018-06-12 10:24)
  Idzie Grześ przez wieś, sznurek w ręku niesie, szuka biedak gałęzi, żeby się PO wiesić !!!
 • ~Skuba
  (2018-06-12 17:17)
  Póki szło dobrze to brał forsę, jak Getback zaczął się walić to rezygnuje z miejsca w radzie nadzorczej! Ot, dobry sposób na życie.