Emerytura blisko i chcesz być w OFE? Nic z tego. Emerytalny bubel!
11 grudnia 2013 Zbliżasz się do emerytury i chcesz zostać w OFE? Nic z tego, nie pomoże nawet deklaracja. "Takie oświadczenie stanie się nieskuteczne" - potwierdza wiceminister pracy.