Oto, co tankują Polacy
Polscy kierowcy nie dają się nabrać marketingowcom koncernów paliwowych i nie lubią drogich super-benzyn. Najchętniej leją do baku zwykłą 95. Z najtańszego paliwa - autogazu - korzysta zaledwie 18 procent kierowców. Oto, co i gdzie najchętniej tankują Polacy.
- Uważaj, gdzie tankujesz auto!
- Koszmarna pomyłka. Cała stacja zasypana
- Jedziesz na ferie? Uważaj na ceny
- Komorowski da nam tanie paliwo
- Benzyna będzie coraz droższa
- Ford buduje mondeo z większym wykopem
- Paliwo wreszcie będzie tańsze
- Najtwardsze auto świata tanio jak nigdy
- Raz, dwa, trzy! Oto nowy Ford Focus!
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Piątek 2012-05-25

temp. min 5°C max. 22°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
38 procent Polaków wlewa do baku zwykłą bezołowiową 95-oktanową benzynę. 20 procent kierowców używa samochodów na olej napędowy, to tylko o dwa procent więcej niż tych, któzy przerobili swoje auta na gaz. Najmniejszym powodzeniem cieszą się benzyny 98-oktanowe i drogie, sportowe paliwa - wynika z badań firmy Qualifact.
>>>Uważaj, gdzie tankujesz auto
Polscy kierowcy przyzwyczajeni są też do jednej sieci stacji. Tylko 4,7 procent właścicieli samochodu ma w portfelu więcej niż jedną kartę lojalnościową. Największą popularnością cieszy się program Orlenu - Vitay, z którego korzysta ponad 50 proc. kierowców. Na drugim miejscu jest Payback stacji BP. Najmniej osób zbiera punkty na stacjach Statoil.












































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!