System Partnerski TMefekt.pl skierowany jest przede wszystkim do małych i średnich wydawców posiadających swoje własne strony internetowe. Do programu mogą przystąpić także podmioty i osoby nieposiadające stron internetowych. W takim przypadku wydawcy zostanie udostępniona gotowa strona, a system daje możliwość konfiguracji jej wyglądu i kontentu w wielu wariantach.

Reklama

Jedną z przewag konkurencyjnych TMefekt.pl jest unikalny system monitoringu i statystyk efektów działań promocyjnych prowadzonych na stronach wydawców. TOTALMONEY.PL Sp. z o.o. (Organizator Systemu Partnerskiego) chce konkurować nie tylko atrakcyjnymi stawkami dla Partnerów, ale przede wszystkim ich profesjonalną obsługą i dobrym monitoringiem akcji oraz raportowaniem. Każdy Wydawca w swoim Panelu administracyjnym ma do dyspozycji statystyki akcji, zarówno w formie czytelnego wykresu, jak i szczegółowych tabel. Statystyki aktualizowane są kilka razy dziennie, dzięki czemu Partner może na bieżąco śledzić skuteczność swoich działań.

TMefekt.pl udostępnia nie tylko porównywarki finansowe, ale również porównywarki cen energii elektrycznej oraz pakietów telewizji, Internetu i telefonu, co jest nowością na rynku. Łącznie porównywanych jest ponad 1000 produktów.

System Partnerski TMefekt.pl oferuje konkurencyjne modele rozliczeniowe i stawki dla wydawców a najlepsi z nich będą dodatkowo premiowani. Udostępnia również program polecający – Partner, który zachęci do rejestracji w systemie innych wydawców będzie otrzymywał prowizję od akcji przez nich wygenerowanych.

Celem Systemu Partnerskiego TMefekt.pl jest zwiększenie zasięgu porównywarek należących do TotalMoney.pl, a także wzrost wolumenu generowanych leadów i wniosków sprzedażowych, a co za tym idzie, wzrost sprzedaży Spółki.

Reklama

Wierzymy, że dzięki funkcjom i atrakcyjnym modelom rozliczeniowym Systemu Partnerskiego TMefekt.pl pozyskamy wielu efektywnych Wydawców. Zwiększymy w ten sposób wolumen generowanych leadów i wniosków sprzedażowych. Chcemy przy tym dbać o jakość pozyskiwanego ruchu, co w dłuższej perspektywie może być naszą przewagą konkurencyjną. Spółka TotalMoney.pl od kilku lat jest rentowna. Teraz wyzwaniem Zarządu jest zwiększenie skali biznesu. TMefekt.pl ma nam w tym pomóc. System będzie rozwijany i doskonalony w oparciu o uwagi naszych Partnerów - mówi Marcin Klukowski, Członek Zarządu TotalMoney.pl Sp. z o.o.

System Partnerski TMefekt.pl. dostępny jest w sieci Internet pod adresem www.tmefekt.pl.