Zarobki w Biedronce czy Lidlu. Jaką pensję otrzymuje pracownik supermarketu?

Zarobki kasjerów w Polsce wzrosły o kilka procent  na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Jaką pensję otrzymują pracownicy najpopularniejszych supermarketów – Lidla i Biedronki? Na jakie  dodatkowe świadczenia pozapłacowe mogą liczyć?

wróć do artykułu
  • ~Kazik
    (2019-09-14 21:43)
    dobrze ze zaczynaja cenic pracowników ale pracowac fizycznie to ciezko całe zycie, ja skonczyłem studia na WSB na fajnym kierunki i pracuje juz w biurze ale nie wspominam zle pracy w lidlu
  • ~prezes
    (2019-08-29 13:29)
    to malo-w prostej pracy w hotelu czy sklepie w RFN zarobi sie ok.2 tys euro netto,fachowcy od 2500 do 4 tys euro,kierowcy TIR ow do 3 tys euro,ludzie wysoko wyksztaleceni-inzynierowie,lekarze,informatycy ok.5 do 7 tys euro.W polskim sklepie jest to 500 euro netto,to jedank sa duze roznice.Warto uczyc sie jezykow obcych i wyjechac na kilka lat,nie na stale.W Polsce poziom plac bedzie sie poprawial ale wolno-widac to np.po nauczycielach,ludziach z wyzszym wyksztalceniem,ktorzy maja place prawie jak na kasie w Biedronce.facetom polecam prawo jazdy na TIRy-w RFN,nawet wozac mleko 50 km ze wsi do mleczarni,w d.NRD,znajomy zarabia prawie 3 tys euro,bo kierowcow nie ma.
  • ~zxc
    (2019-08-19 07:28)
    to sa grosze wstyd
  • ~x-ray
    (2019-08-18 08:01)
    Pod artykułem o śmierci Alekxandre Soaresa dos Santos są wyłączone komentarze. Być może dlatego, że w artykule jest kłamliwa informacja jakoby to właśnie on był twórcą sieci "Biedronka". Naprawdę jest nim Mariusz Świtalski właściciel "Elektromisu". który pierwszy sklep tej sieci otworzył w 1995 roku w Poznaniu. W 1997 roku 210 sklepów "Biedronka" zostało sprzedanych portugalskiej spółce Jeronimo Martins. Jaki jest cel tego kłamstwa Der Dziennika?
  • ~Mania
    (2019-07-30 20:47)
    zarobki poszły w gore ale całe zycie na kasie pracowac nie bede :P na studia mnie teraz stac i znalazłam fajne promocja na WSB w Gdańsku :D mam nadzieje ze po studiach cos znajde w biurze :P
  • ~Sztygar Walerian
    (2019-07-24 13:00)
    Ile zarabiaja gornicy z Libiaza z kopalni Janina ?.Czas tyka kopalnia pojdzie pod mlotek za dlugi ,500 +.
  • ~Pracownik supermarketu
    (2019-07-23 12:58)
    Tak dostaniesz 2000 jak nie opuścisz ani jednego dnia ani nie weźmiesz urlopu na żądanie a jeśli to zrobisz to masz najniższą krajową albo i mniej grafiki są tak zrobione że chodzisz 3 tygodnie na drugiej zmianiy jakbyś swojej rodziny nie miała przecież to jest chore pracuję rok w supermarkecie jednym właśnie z tych i już się zastanawiam czy nie zmienić pracę bo to co się tam dzieje to jest po prostu tragedia tam naprawdę trzeba mieć dobrą psychikę klienci na tobie jeżdżą jak na ścierce to zwłaszcza ci którzy nie pracują wyzywają cię od głupków to co się dzieje to jest tragedia nan to powinni jeszcze płacić szkodliwe ii nie wiem co jeszcze żeby tam dłużej popracować
  • ~autorm