Rząd unika jednoznacznej opinii w sprawie nowego kodeksu pracy. Związki zawodowe i pracodawcy są podzieleni

| Aktualizacja:

Powołana przez rząd komisja kodyfikacyjna przyjęła projekty nowego prawa. Na ostatniej prostej dopuszczono zatrudnienie lub dorabianie na zleceniu, choć tylko przez 32 godziny miesięcznie.

wróć do artykułu
  • ~dobra zmiana
    (2018-03-16 19:57)
    dokręcania śruby ciąg dalszy.narodzie polski obudż się.
  • ~robotnik
    (2018-03-15 23:28)
    Ten nowy kodeks to wielkie nieporozumienie i wyzysk pracownika.Nie zgadzam się pracować w lecie na budowie po 12-14 godzin by w zimie siedzieć w domu i nie mieć możliwości zatrudnienia gdzie indziej.To przywiązanie pracownika do firmy by nie poszedł gdzie indziej pracować a zarobić więcej nie dadzą tylko odsiadka.
  • ~Marcin87878
    (2018-03-15 10:44)
    Uszczelniania budżetu ciąg dalszy. Wszystko kosztem zwykłego człowieka - niewolnika na umowie opodatkowanej tak, że się pracować nie opłaca. Efekty odwrotne od zamierzonych, zmniejszenie zatrudnienia, wzrost kosztów pracy, kolejny wzrost cen usług i artykułów. Demolowania państwa ciąg dalszy.
  • ~Rozbawiony
    (2018-03-15 09:46)
    Jeszcze trochę i przywrócą pańszczyznę.
  • ~lolo
    (2018-03-15 09:08)
    Bo to celowa robota żeby Polaków wyniszczyć,już w mniejszych miejscowościach ludzie popełniają samobójstwa z desperacji,a rząd koszerny wciska nam jak to dobrze w Polsce, im dobrze,podgrzewanie żaby trwa,a Polacy śpią oby nie długo nie okazało się że snem wiecznym,pozdrawiam myślących.
  • ~Mini Strand
    (2018-03-15 09:01)
    Jestem w stanie powitać z radością każdy nowy Kodeks (bez względu na to kto go uchwali) który zlikwiduje niewolniczy wyzysk ludzi ze śmieciówek !
  • ~Nauczycielka z LO
    (2018-03-15 08:15)
    Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~gazag
    (2018-03-15 07:57)
    Masakra. Zamiast dać ludziom dorobić, to jakieś bzdury wymyślają. Ciągle podatki w górę i coraz więcej regulacji. Ja dzięki dorabianiu jakoś w ogóle funkcjonuję i nie wyjechałem, a oni chcą to zrujnować.
  • ~qqq
    (2018-03-15 07:54)
    Rząd udaje że nie ma z tym nic wspolnego, to nie on. Zebrała się jakaś komisja i wymyśliła niewolnictwo na miarę XIX wieku. W razie czego będzie na komisję.
  • ~Jula
    (2018-03-15 07:51)
    Czy rzad to jest zbior bezmyslnych kukielek? Jesli tak ,to zgoda.Kim ze sa kukly pt.Tchurzeski ,Jurgiel o innych przy innej okazji.
  • ~Rakieta
    (2018-03-15 07:33)
    A co z dorabiającymi studentami dziennym?
  • ~G erman. D eath. C amps Nazi matki,Nazi ojcowie
    (2018-03-15 07:02)
    Noooo bo ...peło i .N targowica to zdra dzieckie sprzeajne q. rwy sowiecko-niemieckie działające na szkodę Polski !
  • ~Z22
    (2018-03-14 22:46)
    SUPER! :-]
  • ~Wojciech