Nowoczesna ruszyła z akcją "Robię zakupy, kiedy chcę". "Zbieramy podpisy pod petycją do posłów"

| Aktualizacja:

Jeśli ktoś nie chce robić zakupów w niedzielę, to niech ich nie robi - powiedział lider partii Nowoczesna Ryszard Petru. Ugrupowanie rozpoczęło w niedzielę zbiórkę podpisów pod petycją do posłów i posłanek, żeby nie głosowali za ustawą ograniczającą handel w niedziele.

wróć do artykułu
  • ~ucony nowocesny Nieuk
    (2017-10-08 17:30)
    A róbta se kiedy chceta PIS wam wybudował autostrady droga wolna do całej UE i róbta se kiedy chceta!!!
  • ~zakaz lotu w niedzielę na maderę
    (2017-10-08 17:37)
    I to jest ten "nowoczesny" "Ordnung". Czyli brak Ordnungu.
  • ~motek
    (2017-10-08 17:37)
    Dlaczego ma być zakazany tylko handel , inne zawody to co , też chcą być z rodzinami .
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-10-08 17:37)
    Rysio= Wrzód na zdrowym organizmie Polski.
  • ~Bartuś
    (2017-10-08 17:38)
    Bardzo słusznie Petrus.Ja bym nawet nakazał robić zakupy w niedziele i święta -z Wielkanocą,Bożym Narodzeniem,Nowym Rokiem włącznie, pod jednym wszakże warunkiem-że Petru,Scheuring Wielgus,Lubnauer,Henning Kloska,Schmidt,Misiło,Szłapka,i Gaciak Pipciak zmienią zatrudnienie.Przeniosą się z Sejmu na kasy do np.Lidla -to wasze klimaty.
  • ~gośka
    (2017-10-08 17:41)
    Jak ma być wolne to wolne : autobusy i pociągi nie powinny jeździć , samoloty latać , elektrownie nich staną , telewizja i radio nie powinny nadawać , kościoły pozamykać , jak z rodziną to z rodziną .
  • ~skojarzenie
    (2017-10-08 17:44)
    Coś mi to hasło przypomina... Kiedyś Blumsztajn na manifie podobnie też obnosił się że robi co chce. I to dość osobliwie...
  • ~po co robolu obalałeś PRL ?
    (2017-10-08 18:41)
    jak partyjne ferajny "pracują" kiedy mają ochotę i za to przyznają sobie milionowe gaże to tego samego chcą dla narodu. należałoby im podziękować i ... pogonić to solidarne towarzystwo.
  • ~ajax
    (2017-10-08 19:10)
    Czy biura poselskie kropki Nowoczesna będą otwarte w każdą niedziele???!!!
  • ~Leon
    (2017-10-08 19:46)
    Nie robię zakupów w niedzielę! To doskonały pomysł, aby pracownicy supermarketów mieli także wolne niedziele i spędzali ten czas rodzinnie.
  • ~człowiek pryncypialny
    (2017-10-08 19:58)
    Nigdy nie robiłem zakupów w niedzielę. Na za komuny( nie można było) ani teraz kiedy można.
  • ~rozsądek
    (2017-10-08 20:51)
    konsument ma wolność a pracownik to już nie? Panu Ryszardowi wiele rzeczy się myli, trochę nierozwaznie czasami mówi, ale w tym przypadku akcja jest przemyślana. Służy zdobyciu poparcia ludzi, którzy nie chcą zmian w prawie. I takie popracie zdobywa. Gratulacje dla Pana Petru i współczuję ludziom, których w ten sposób wykorzystuje. Ale mogę się mylić...
  • ~krasny
    (2017-10-08 22:37)
    Pan Rysiek Kropka kiedy chce to se moze na Madere poleciec. Ja niedziele chce soedzic z zona.
  • ~donkiszot
    (2017-10-08 23:01)
    Jakby Polacy pracowali przez 24 godz. na dobę to by lepiej zarabiali !
  • ~Jabis
    (2017-10-09 05:21)
    "A róbta se kiedy chceta PIS wam wybudował autostrady" ... <<< Nie ośmieszaj się trollik! Napisz ile cm autostrad wybudował dojny PIS? Bo na razie to są tylko skreślenia/przesunięcia nowych inwestycji drogowych.
  • ~czerwona arystokracja
    (2017-10-09 07:34)
    Czerwone dynastie sa za ustrojem feudalnym, lud ma im sluzyc caly tydzien i dostarczac mamone bez przerw na jakies tam niedziele. Nowoczesne sredniowiecze.
  • ~S. Vetru
    (2017-10-09 09:07)
    PiS gwarantem Biedy i Nędzy w Polsce!
  • ~t.
    (2017-10-09 09:18)
    Ruszamy z akcja. " Odwiedzam posla w biurach poselskich kiedy chce ".
  • ~VS
    (2017-10-09 09:26)
    Totalna opozycja, to totalne dno!!! Jeszcze żadnego ciekawego projektu nie przedstawili sami, tylko stają w kontrze do Rządu, co za pewne świadczy o braku pomysłów ustaw itp. na poprawę warunków w Polsce. Czyli dno j.w.
  • ~wiza
    (2017-10-09 10:12)
    W Niemczech w niedziele zamknięte Nawet bułki się nie kupi. Chyba, że na stacji paliwowej , ale będą z piątku albo soboty i będą suche

Może zainteresować Cię też: