Byle tylko sprzedać...Praca w call center w praktyce

W poszukiwaniu pierwszej pracy zatrudniali się w centrach sprzedaży telefonicznej, gdzie ludzi przyjmowano masowo. Obiecywano wysokie wynagrodzenia i nie wymagano żadnego doświadczenia. Koszmary śniące się po nocach, łzy, a nawet myśli samobójcze - to efekt godzin spędzonych na próbach sprzedaży często nic nie wartych produktów.

wróć do artykułu
  • ~zef
    (2017-09-24 14:01)
    Maciek, Dagmara i Łukasz... bzdury wyssane z palca.Nie wiem po co tworzą takie artykuły
  • ~xsx
    (2017-09-24 14:02)
    Nigdy nic nie kupiłem i nie kupię w ten sposób. Kiedy mój operator komórkowy nękał mnie ofertami telefonicznymi to ostrzegłem, że to będzie koniec współpracy. Pomogło. Precz z call center.
  • ~kontroler
    (2017-09-24 14:30)
    ciekawe czy centra rozmów płacą rachónki za internet oraz za prąd o by się znakazło pieniądze niezapłacone .
  • ~ik,plm
    (2017-09-24 16:17)
    Maciek, Dagmara i Łukasz...Szukacie zatrudnienia czy pracy? U mnie jeden dzień szkolenia, gotówka za nie już w południe. Układanie kostki z pozbruku. Możliwość wypłaty co dzień, choć większość pracujących wolo tygodniówki. Wasz wybór. Reflektujecie?
  • ~PIOTREK
    (2017-09-24 18:02)
    UBER- A *********** , TERAZ KOLEJ NA DYSKONTA , CALL CENTER , OSZUKAŃCZE BANKI I INNĄ SWOŁOCZ . NIESTETY - WIDZĘ PRZESZKODY , PIERWSZA TO NIEJAKI MORAWIECKI - NOWY ZBAWICIEL - ODNOWICIEL .
  • ~jaity
    (2017-09-24 19:50)
    Takie firmy nieuczciwe z definicji dla pracowników i klientów powinny być ścigane z urzędu.
  • ~Krol
    (2017-09-25 08:14)
    Piszecie o call center należącym do zięcia Pana byłego premiera, a obecnie naczelnika kraju...
  • ~dobrapraca
    (2017-09-25 08:48)
    sam pracuje na podobnym stanowisku, zarobki są od 4-8 tyś, a warunki fenomenalne ;) zależy jaka firma
  • ~Marcin88787
    (2017-09-25 10:40)
    To naprawdę straszne, człowiek który oszukuje ludzi dla obietnicy dobrego zarobku, użala się że został oszukany i obrażany. Nie mogę... Ofiary losu które nie potrafią włączyć dyktafonu w telefonie gdy idą na mobbing sparing, same są sobie winne. Ale rozumiem, że jak się świadomnie oszukuje ludzi to też się nie ma odwagi na sądowe batalie z przesiębiorcą. Taki typ ludzi, co zrobić.
  • ~Tomek72
    (2017-09-25 13:31)
    Uczciwy handel, na którym NAPRAWDĘ MOŻNA ZAROBIĆ - NIE POLEGA NA OSZUKIWANIU KLIENTÓW !!! Polega na tym, że ZADOWOLONE z transakcji są OBIE STRONY!!! Nawiązane w ten sposób relacje procentują ... U nas (w Polsce) klient ZAZWYCZAJ jest słaby i kiepsko zorganizowany.
  • ~Ewa Kowal
    (2018-04-16 22:10)
    Praca w CC jest bardzo, bardzo ciężka ! Inwigilacja, ocena, norny. Czas na odpoczynek minimalny i ciągły stres związany z podsłuchem i ocenianiem rozmów i wyników . Nigdy więcej
  • ~Anka212
    (2019-11-07 10:43)
    Ludzie nie każde CC sprzedaje i wciska kity !
  • ~Graża
    (2019-11-07 10:44)
    U mnie w Tele informujemy o spotkaniu promocyjnym firmy i tyle nic nie wciskasz- spoko opcja TELEPROMO
  • ~Gość2121
    (2019-11-07 10:44)
    Ba ! w tele mają BOTA, wiec już wgl nic nie gadasz tylko klikasz
  • ~Lena
    (2019-11-07 10:45)
    Moim zdaniem w Tele jest ok, fakt nic nie wciskają tylko info do Klienta i tyle, prze opcja !
  • ~Gaduła_,
    (2019-11-07 10:45)
    Zgadzam się ! Przyjdź do Tele i zminisz zdanie o branży CC !
  • ~Łucja
    (2019-11-08 11:34)
    Osobiście pracuje w CC Telepromo od 3 lat i jestem zadowolona
  • ~Klaudia