Kiedy jedna kura musi starczyć na pięć obiadów... Tak żyją pracujący biedni

| Aktualizacja:

Harują, ale zarabiają grosze, za które ledwo udaje im się przeżyć. Jest ich wśród nas coraz więcej. Kim są pracujący biedni?

wróć do artykułu
  • ~Igor.
    (2015-06-12 09:36)
    Piszcie dalej takie bzdety to złodzieje z po poobcinają wam pensje o połowę, bo im jest ciągle mało
  • ~barbie
    (2015-06-12 09:47)
    Niesamowite. Zaczynają dostrzegać , że w Polsce nawet pracujący nie może godnie żyć. Niewolnictwo w środku Europy w 21-szym wieku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-12 10:32)
    No co wy pierdzielita???!!!
    Chceta żeby milicje obywatelską na was nasłać?
    Przecie Komorowski powiedział: trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski!
    Piszta takie kłamstwa dalej, pisorskie pismaki to wienzienia pujdzieta!!!
  • ~gość 2
    (2015-06-12 10:40)
    Nie piszcie , że z 1600 zł na dwie osoby odkładacie jeszcze 100 zł - bo ekipa rządząca to podchwyci ,że można przeżyć za tyle i nigdy nie wyjdziemy z tego nasze piekiełka !!!
  • ~heliot
    (2015-06-12 10:50)
    Z Polski uczyniono zagłębie taniej siły roboczej !!! tylko tyle i aż tyle..to są te ich złote czasy ..6 milionów ludzi żyje w skrajnej biedzie,700 tysięcy polskich dzieci chodzi głodnych itd...czyli jesteśmy idiotami...ale jaja,ale jaja!!!
  • ~Obywatel
    (2015-06-12 11:26)
    Jesteśmy krajem kolonialnym i tyle ! UE zrobiła z nas polaków parobków i niewolników !!!
  • ~Mata
    (2015-06-12 11:29)
    Zbliżają się wybory i portki trzęsą sie na PO-wskich pętakach, więc zauważyli biednych. Chcą wrócić do korzeni! Ułatwmy im to. Wykopmy dół głęboki do korzeni i koniakiem to PO-wskie ście...wo do dołu. Potem dwa metry ziemi i już wrócą do swoich.
  • ~emigrant
    (2015-06-12 11:44)
    Ci pracujacy biedni sa Polakami zyjacymi w POlsce. Ich zycie przypomina mi zycie moich sasiadow z czasow PRL-u. Ci moi sasiedzi nie posiadali rodziny na wsi. Po obnizeniu dostaw obowiazkowych moje zycie bylo troche lepsze, bo mialem rodzine na wsi. Kiedy dostawy obowiazkowe byly takimi jak je ustanowil polski agent Kominternu Bierut, to i ja jako male dziecko zylem ponizej progu skrajnej biedy i dlatego krzywica zdeformowala mi kosci. Pamietam jak dzieci moich sasiadow w PRL-u jako deser jadly chleb posypany cukrem i jak kradly w sklepach, bo to byla jedyna droga dla nich do zjedzenia czekolady. Z Waszego artykulu wynika, ze dzieki Okraglemu Stolowi PRL przetrwal I ma sie coraz lepiej, bo strefa POlskiej biedy ciagle sie powieksza.
  • ~gość
    (2015-06-12 11:45)
    Dziękujemy ci KU...KI LEWIATANIE! Dzięki tobie mamy ten DOBROBYT!
  • ~dziadek
    (2015-06-12 12:11)
    cz ja dobrze pamiętam: jeszcze nie tak dawno urzędujący jeszcze prezydent używał sloganu: nigdy nie żyło się nam tak dobrze jak teraz
    to skąd ten artykuł?
    kto tu kłamie / kłamał?
  • ~rok2015
    (2015-06-12 12:24)
    kiedys oPOwiadalem kawal ,jak ucieka kura od RUSKICH a pchla ucieka z zachodniej ewropy ,sPOtykajom suie w POlsce i zaczynajom rozmawiac ,pchla sie kury dlaczego ucieka ,no wiesz kiedys jedno jajko nosilam raz na miesionc ,teraz juz raz na tydzien ,puzniej chcieli raz na dzien ,a co sie stalo za PUTINA ,chce zebym jedno hjajko znosila co SEKUNDE i dlatego uciekam ,a ty PCHELKO dlaczego przeciez na zachodzie jest tak dobrze ,POwiem ci krotko tam som stylony,najlony a jak sie zaszyje w ruskom KUFAJKE to jeszcze sie trochu POzyjut
  • ~derwisz
    (2015-06-12 12:25)
    A to bogole.
    Ja mam 1200zł+ żona 300 za opiekię ,na 4 osoby.Nawet na sznurek do POwieszenia nie starczy...
  • ~rok2015
    (2015-06-12 12:26)
    co robi ruski jak wstaje rano , ano zdejmuje ORDERY z pizamy i i przeklada na KUFAJKU
  • ~1@@
    (2015-06-12 12:42)
    Kto nie będzie pracował ten nie będzie jadł. Pracy w Polsce jest mnóstwo ,tylko pracować się nie chce. A bo za ciężko ,a bo za gorąco ,a bo nie można korzystać z komóreczki i internetu. Komu chce się pracować ten zarobi i ma się dobrze.
  • ~pinokiooo
    (2015-06-12 12:42)
    A wypasione wieprze z Peło maja się dobrze.Byle się dobrze żyło mafii Peło.A reszta obywateli RP niech zdycha z głodu,ew. wyemigruje .Precz z Peło!!!
  • ~MKoro
    (2015-06-12 12:47)
    Ubawił mnie tekst o zepsutym telewizorze... Sam od dwóch miesięcy próbuję oddać potrzebującemu 32-calowy (kineskopowy oczywiście) telewizor LG w bardzo dobrym stanie - tylko potrzebujących brak... A może potrzebujący też swój honor ma i nie poniży się do takiego stopnia? Może tylko wariaci tacy ja ja (29 cali, Sony, kineskopowy) użytkują jeszcze te przedpotopowe generatory wstydu?
  • ~alex
    (2015-06-12 12:49)
    Róbta co chceta, taki mamy klimat.
  • ~antykomunista
    (2015-06-12 12:49)
    Ci biedni Polacy sa ofiarami POstkomunistycznej PO.
  • ~slazak
    (2015-06-12 12:59)
    nie ma problemu, prezydent elekt i PIS doprowadza do dobrobytu, swojego dobrobytu ma sie rozumiec..
  • ~św.NH
    (2015-06-12 13:04)
    Idą po was złodziej i szumowiny PEŁO.

Może zainteresować Cię też: