W Polsce bezrobocie niemal dwa razy wyższe niż w Niemczech

Choć bezrobocie w Polsce jest niższe niż w eurolandzie, to o wiele wyższe niż w sąsiednich Niemczech. Tak wynika z najnowszych danych, jakie podaje europejski urząd statystyczny Eurostat.

wróć do artykułu
  • ~wyjasniajacy
    (2014-09-30 13:16)
    Bo wiekszosc Polakow to sa rusofoby.
  • ~Jan Stańczyk
    (2014-09-30 13:33)
    kolejne przekłamania a może na poziomie 13-14 % . Tak wysokie bezrobocie to skutki ,,wspaniałych " rządów PEŁO . Bezrobocie , najniższe zarobki i największe ceny i podatki . Taką Polskę zostawia Tusk i wieje do Brukseli . czy ktoś rozliczy tego sprzedawczyka ,który zrujnował Polskę ???
  • ~robotny
    (2014-09-30 13:39)
    ... za to płace mamy cztery razy... niższe niż Niemczech
  • ~nmpolp
    (2014-09-30 15:07)
    a ile pracuje zagranica ile to procentualnie --uwaga uwaga kazde poklepanie p merkel tuska to kolejny procent bezrobocia ---zamkniecie zakladow ---ile to polakow stracilo prace a zyskalo niemcow ---tusk sobie zalatwil a polakow zostawil ---niestety komu sluzy i komu pomagal to urodzenie zaowocowalo
  • ~STANSI
    (2014-09-30 16:39)
    DZIEKI TUSKOWI W NIEMCZECH JEST TAK NISKIE BEZROBOCIE ...TUSK ZLIKWIDOWAL POLSCE WSZYSTKIE DUZE ZAKLADY A W NIEMCZECH TEGO NIE ZROBIONO BO MERKEL NIE TAKA GŁUPIA JAK NASI JEJ PRZEYDUPSI . TERAZ TUSK DLA SIEBEI DOSTAŁ NAGRODE A POLACY MUZA ZAPIER. U SZKOPOW ...
  • ~poa
    (2014-10-01 13:36)
    Ja szukania pracy mam po kokardy dlatego teraz zdecydowałam isę na kredyt w geitn banku i otworzenie własnego zakłądu. Zawsze szyłam z pasji więc może i da isę na tym zarobic.
  • ~MK
    (2014-10-01 18:12)
    Bo Polacy sa leniwi
  • ~realista
    (2014-10-02 13:49)
    bezrobocie?za komuny bylo duzo lepiej.dzisiaj zyjemy w czasach,gdzie czlowieka traktuje sie nie podmiotowo,a przedmiotowo.kieszenie napychaja tylko cwaniaki,w wiekszosci z nadania partyjnego.w cigu tych 25 lat tej pseudodemokracji,zniszczono,sprzedano prawie wszystko,co nasi rodzice,dziadkowie odbudowali po wojnie.
  • ~kkk
    (2014-10-03 07:45)
    Wszystkiego mamy więcej niż w Niemczech. To oni muszą nas teraz gonić. Słuszną politykę miał i ma nasz ukochany rząd PO PSL. Mamy wyższy wzrost gospodarczy, wyższe bezrobocie, wyższą ilość wypadków śmiertelnych na 1000 mieszkańców, wyższe ceny budowy autostrad i poruszania się po nich, wyższą przestępczość. Jednym słowem mamy wzrost. Tak trzymać. I można powiedzieć coś co samo ciśnie się na usta . Jest nam tak dobrze, że dobrze nam tak. Ach zapomniałem jeszcze o jabłkach!
  • ~emigrant
    (2014-10-03 17:59)
    i tylko 2,2 miliona rodaków na emigracji
  • ~jola
    (2014-10-06 01:40)
    nie ma się co dziwić. niestety ale taka prawda. a potem jest problem jak potrzeba kasy. na szczęście jest pożyczka online w ferratum bank, z małą ilością formalności. potrzeba dowód a kasę wysyłają w 10 minut.
  • ~marek
    (2014-10-07 00:27)
    Polacy umia tylko narzekac a robic to nie ma komu
  • ~waga
    (2014-10-08 08:25)
    A może inny tytuł? :Bezrobocie w Polsce ponad dwa razy niższe niż w Hiszpanii"
  • ~my kobiety niemieckie jestesmy jak prawdziwe lwy w
    (2014-10-08 20:08)
    jeszcze raz ladacznico polska pojawisz sie na moim niemieckim terenie to ci morde otłukę tak ze sie ladacznico polska a nie zadna niemiecka nie pozbierasz?
    moje rodziny niemieckiej bedę bronic jak prawdziwa lica i gepardzica ladacznico polsa zapamietaj to sobie !
    drugi raz ladacznico z niemiec jesli pojawisz sie na moim terenie niemieckim nie zawacham ci dac w mordę az sie ona przekreci
  • ~my panie niemieckie to prawdziwe wijowe lwy i gep
    (2014-10-08 20:12)
    ostrzegam cie ladacznico z niemiec lepiej mie nie prowokuj ?
    bo gozko tego pozałujesz ladacznico z niemiec ze sie urodziłaś
    uwazj lepiej ***** bo jeszcze ci zycie *********** jesli mie sprowkujesz pania niemiecką lwicę ostrą
  • ~pani niemiecka bede bronic swojej rodziny ła
    (2014-10-08 20:27)
    ostrzegam cie k ladacznico z niemiec nie prowokuj lwicy pani niemieckiej bo ci mordę otłukę ze sie nie pozbierasz ? jak wkroczysz na muj teren niemiecki jeszcze raz !
    szawgier dobrze zrobiłeś ze ************* z terenu ladacznice poslką !
    prwdziwy niemiecki lew i gepard tak tryzmaj szagrze !
    ***** jak chcesz kasy to zakładaj sprwę !
    niemcy ******** sprawy sadowe ? ladacznico z nimeec panie niemieckie takich ladacznic sie nie boją i mogą wezwać gliny na suki poslkie zeby sie tu nie pałetały ! nie pogrywaj lepiej z lwica dziwko uliczna bo gozko tego pozałujesz suko z niemiec
  • ~pani niemiecka dla twojego dobra
    (2014-10-08 20:41)
    lwica niemiecka to muj teren bo wezwe policje drugi raz?
    my lwice niemieckie lawyrów poslkich sie nie boimy ?
    wiec lwicy nie prowokuj ladacznico polska bo ci kosci połamnę
  • ~lwica jeszcze sie wiedzmo policzymy
    (2014-10-08 20:52)
    wiem ze wiedzmom polska niemiec wuricłaś ?
    teraz pani niemiecka lwica moze cie odwiedzic i mato suscic takie lanie ze ladacznico poslka sie nie pozbierasz ,ze wkroczyłas bez zgody na muj teren niemiecki !
  • ~panie niemieckie , takich dziwkuw ulicznych sie
    (2014-10-08 21:08)
    jak cie drugi raz zobacze ladacznico polska to cie ********** z policją bez zgody na wejscie na muj teren niemmiecki !
    wiec nie prowkuj pani lwicy niemieckiej lepiej wiedzmo poslka holernai podstepna
    sprubuj suko ,lwicy niemieckiej podskoczyc drugi raz to umrzesz !
    wiec mie lwicy niemieckiej nie prowokuj lepiej wiedzmo poslka razem z twoimi holernymi siostruniami i mezulkami piepszonymi
  • ~PANI NIEMIECKA OSTRA LWICA I GEPARDZICA
    (2014-10-08 21:33)
    co ladacznico poslka z niemiec chcesz sie jutro spotkac z lwica niemiecką zebym ci mocno oczy wydłubała jutRo ?
    nie BOJE SIE KURÓW POLSKICH I LADACZNIC JA LWICA NIEMIECKA TYLKO WALCZE Z LADACZNICAMI POSLKIMI I WIEDZMAMI HOLERNYMI PAZERNYMI I PODSTEPNYMI !

Może zainteresować Cię też: