Rząd obniża podatki, samorządy zaczynają więc zaciskać pasa

| Aktualizacja:

Władze Krakowa jako pierwsze zamieniły słowa w czyn i podjęły decyzję o ograniczeniu inwestycji.

wróć do artykułu
  • ~uijkm,
    (2019-08-21 23:38)
    Zarzadzajacym w Krakowie nalezy sie pochwala. Bo wiedza, ze musza obsluzyc jeszcze szesc miesiecy. Ciekawa jestem, jak sie to przedstawia w innych urzedach miast i wsi............Zapraszam ministra ds gospodarki do sprawdzenia w wojewodztwach, ktory wojewoda wie, jak sie jego owieczki w terenie spisuja. Przypominam, ze to wojewodowie sa organem kontrolujacym wydatki podrzednych podmiotow.
  • ~reksiop
    (2019-07-27 14:36)
    PAŃSTWO TEORETYCZNE Z TEKTURY . Polskie firmy - teileprofi24h_abs_gmbh, mixelectrocar24h, autoteilekfz-idczak, speedautot, 2ndparts_de, multibrandgroup, autoexpert24h, automeister24h, www_teilemania_de, rotetulpen2018, autoteile24h2018 - działają w POLSCE a podatki płacą w NIEMCZECH. Jakoś tej dziury podatkowej nikt nie zatyka. Tylko te parę firm lekko wyprowadza za granicę ok 1 miliona miesięcznie. Na naprawę limuzyn rządowych jak znalazł.
  • ~Rere
    (2019-07-26 01:31)
    No proszę a Ryży chciał wprowadzić 15% razy 3 wtedy mieliby za co inwestować? Jeśli twierdzą, że tak to znaczy, że są kretynami albo popierali kretyna. Głupa niech nie kleją, że tak nie było bo pamietam jak przed laty na wiecach wyborczych wyli entuzjastyczne gdy przyszły Król Europy kwiczał do mikrofonu, że obniżą ppdatki i podniosą pensje, wybuduują autostrady itepe itede....
  • ~emerytka
    (2019-07-24 18:27)
    b.dobrze bo po gminach juz po 3 osoby siedza przy jednym biurku-czas na redukcje i tyle!
  • ~Tev
    (2019-07-24 13:06)
    Byle do wyborów apuźniej płacz
  • ~Księgowy
    (2019-07-23 22:38)
    To pozory. Zabiorą ci z VATem , bo nowa matryca i z PPK, no i inflacja , ceny prądu i ogólny wzrost cen
  • ~ajax
    (2019-07-23 22:20)
    Znowu kociokwik totalniaków? Podnoszą podatki, źle, obniżają to też źle!? No tak, bo za jedynie słusznej władzy jaka była, czyli PełO-PeeZeL tylko obiecywali obniżać, a robili tylko odwrotnie, podnosili podatki to lemingi piały z zachwytu. No, ale przecież zawsze jest nadzieja, że wróci do koryta ukochana władzunia, wszystko zabierze, znowu popodnosi podatki i wiek emerytalny i może nawet karuzele vatowskie znowu rozkręci na taką skalę jak w latach 2008-2015 i będzie super?
  • ~tudor
    (2019-07-23 21:45)
    Dla ludzi to dobrze, PO miało to zrobić ale skąpiradła nie zrobili. A dla samorządów - po prostu ponowne przeliczenie i planowania budżetu, czego księgowi nie lubią, bo czasochłonne. Ale i tak nie zagłosuję na pis. PIS won!
  • ~Jak u Barei
    (2019-07-23 21:25)
    Rząd obniża podatki, a ludzie muszą więcej bulić.
  • ~Edek
    (2019-07-23 21:25)
    Rządząca BANDA...Zwierzęcego Folwarku...z CANALIĄ na czele doprowadzi do tego...że zostanie wstrzymanych wiele samorządowych inwestycji...a po wygranych przez bandę wyborach...za wszystko zapłacą prywatne firmy... - które będą dojone przez kontrole skarbowe...
  • ~W
    (2019-07-23 20:44)
    Autor tego paszkwila oszalal probujac wmowic Polakom stek bzdur. Po prostu samorzady gdzie rzadzi Totalna Targowica wpadly w panike bo nie beda mogly krasc.
  • ~Olaboga
    (2019-07-23 20:40)
    do tego rosnące ceny prądu i mamy zarzynanie samorządów, z premedytacją
  • ~Sielankowy kudłacz
    (2019-07-23 20:39)
    A "lepszy sort" pieje z zachwytu.
  • ~zxxxz54
    (2019-07-23 20:24)
    1Bardzo proszę o pomoc. Wystarczy udostępnienie : sites.social/andrzej2

Może zainteresować Cię też: