Za telewizję zapłacisz razem z podatkiem

| Aktualizacja:

Nie będzie ucieczki przed abonamentem radiowo-telewizyjnym. Jest pomysł by już od przyszłego roku razem z podatkiem "ściągał go urząd skarbowy - informuje "Polska The Times".

wróć do artykułu
  • ~Tomek
    (2011-09-30 16:24)
    Niczego z tego tekstu się nie dowiedzialem.
    Bo nie wiem,
    -czy to urząd skarbowy ma ściągać abonament od użytkowników telewizorów?
    -czy ma to być nowy podatek dla wszystkich, niezależnie czy mają telewizor czy nie?
  • ~Lisek
    (2011-09-30 16:26)
    Co na to premier Tusk? Przecież był zagorzałym przeciwnikiem abonamentu .
  • ~olo
    (2011-09-30 16:30)
    to rolnicy znów nie będą płacić...
  • ~Agata
    (2011-09-30 16:31)
    OK, ale ZERO reklam !!!
    I "umiarkowane" pensje dla głów czytających program TV, czyli tzw. gwiazd !!!
  • ~gawka
    (2011-09-30 16:32)
    "Telewizja Publiczna" jest jak "Dom Publiczny" - każdego złupi!
    Potrzebna jest telewizja rządowa, a może państwowa, lecz kto je reprezentuje?
  • ~jar-gdacz
    (2011-09-30 16:38)
    a to nas Donald okłamał - 9 października podziękujemy
  • ~lolek1
    (2011-09-30 16:38)
    Niech krajowa rada pisze do Tuska i niech Tusk płaci, skoro nawoływał do bojkotu abonamentu.
  • ~antoni
    (2011-09-30 16:41)
    zarobki prezenterów wiadomości telewizyjnych teraz wynoszą 20 000 złotych, a w przyszłym roku będą wynosiły od 50 000 do nawet 100 000 zł miesięcznie, a biedaki, których coraz więcej będą płacić na te pobory
  • ~ddd
    (2011-09-30 16:42)
    Pomysł Rostowskiego jest jeszcze lepszy ;0 Wszystkie bezpłatne porady prawne do opodatkowania;) Czy 700 tys głuchoniemych i niedosłyszących wie, ze mogą im odebrać prawko? :)
  • ~Niech zrobią....
    (2011-09-30 16:46)
    ...ABOLICJĘ dla mających zaległości w płaceniu tego HARACZU, to może ludziska na bieżąco jakoś daja radę wysupłać coś dla nich! Że też coś takiego nie przyszło TYM PAZERNYM HIENOM do ich pustych łbów!!!ABOLICJA...pod warunkiem opłacania na biężąco i po sprawie!
  • ~Wyborca PO
    (2011-09-30 16:48)
    Donek nawet obietnicy niepłacenia abonamentu nie możesz dotrzymać. Ma rację Kaczyński mówiąc Donald nic nie mogę. Na drzedwo z takim "premierem."
  • ~przecież
    (2011-09-30 16:50)
    Premier Tusk miał znieść abonament
  • ~aa
    (2011-09-30 16:52)
    -olo- masz rację. Dlatego takie prawo jest niekonstytucyjne.
  • ~con donek
    (2011-09-30 16:56)
    POpaprańcy zafajdani ********** NIC noe POtrafią zrobić. Kalectwo. Przecz z PO
  • ~Donald
    (2011-09-30 16:56)
    Jak ktoś nima telewizora to do abonamentu dokupi sobie telewizor.
  • ~asd
    (2011-09-30 16:57)
    ha ha ha "wyborca po" - kłamiesz, głosowałeś na pisuar
  • ~jack
    (2011-09-30 16:57)
    Niedawno była informacja, że nie będzie PIT-ów.
  • ~Precz z BADZIEWIEM!!!
    (2011-09-30 17:01)
    RYŻY NIC NIE MOGĘ TUSK!!! SZOK NORMALNIE!!!
  • ~tvidz
    (2011-09-30 17:02)
    Wszyscy pracownicy tv otrzymują średnią krajową z abonamentu, a resztę poborów niech sobie wypracują z zysku przedsiębiorstwa? I "wilk cały i owca syta"... Na taki abonament zwany opłatą mogę się jeszcze zgodzić!
  • ~rysiek
    (2011-09-30 17:08)
    Trwonienie pieniędzy? My mamy płacić abonament, by Kamel jeździł Porshe? W życiu!

Może zainteresować Cię też: