Śmigłowiec Macierewicza wylądował w Chinach. Tak kończy się odyseja z polsko-ukraińską maszyną

Większościowe udziały w Motor Siczy, która miała produkować polsko-ukraińską maszynę, wykupiła firma z Chin.

wróć do artykułu
  • ~Look
    (2019-08-28 12:29)
    Oj niedojda, niedojda!
  • ~antyPiterek
    (2019-08-28 12:20)
    A co ma Maciarewicz wsplnego z tym ze Chinczycy zakupili firme ukrainska? Gdzie logika?
  • ~Q..tas smolenski - oszust
    (2019-08-28 11:46)
    Czy te oczy moga klamac czy tez nie,serce ludu musza zlamac itd.
  • ~Kalder
    (2019-08-28 11:42)
    Najważniejsze są samoloty dla VIPów (obecnie to very idiotic person) na przeloty do Rzeszowa aparatczyków PiS. Po co nam śmigłowce dla wojska! Bo kasa przeznaczona na śmigłowce gdzieś się"rozeszła" a zakłady Caracali będą budowane u braci Węgrów
  • ~Zorro
    (2019-08-28 11:27)
    BRAWO PIS! Takiego zatrzęsienia nowego sprzętu, takich setek nowych smigłowców nie było w Polsce od czasów Mieszka I...
  • ~słuchacz radia Maryja
    (2019-08-28 11:17)
    Koledzy ile dzisiaj płaci pis za wpisy?
  • ~wesoła
    (2019-08-28 11:16)
    Bronek sprowadził TANK a mitoman rozbroił armię Ile to był halo będziemy mieli nie bójcie się drony, black Hawki, łodzie podwodne oraz reaktywowaliśmy Husarię Ułanów a jak że i CO MAMY? Niemieckie Leopardy,Jeszcze mamy na niektórych cokołach T 34 taż można je ZMODERNIZOWAĆ
  • ~makumba
    (2019-08-28 10:59)
    w Motor Sicz ogłoszono żałobę, poległ Antek ataman
  • ~emeryt 10
    (2019-08-28 10:47)
    Po co śmigłowce dla wojska ? Najważniejsze,że są samoloty dla władzy.która może latać nimi ile chce. Nawet 100 mld zł wpakowane w nasze uzbrojenie nie spowoduje,że będziemy silniejsi od naszego wroga ? Oni mają broń atomową,której my nigdy nie będziemy mieć. Najlepiej przyjaciół szukać blisko,a wrogów daleko albo wcale. Dlaczego inne kraje europejskie budują swój dobrobyt,a my mamy zbroić się ? Na wypadek konfliktu zbrojnego, z racji naszego położenia, może zostać z naszego pięknego kraju wielka dziura i nie będzie zwycięzcy w tej wojnie ? Lepiej budować domy,niż czołgi.
  • ~makumba
    (2019-08-28 10:44)
    Antoś zżółkł i dostał skośnych oczu
  • ~Kreozot
    (2019-08-28 10:39)
    Polityka komunistycznej partii Chin to jedno z zagrożeń dla tej planety.
  • ~Jaro
    (2019-08-28 10:37)
    To zdjęcie powinno mieć podpis: Wypuścili Misia. I nie zawracajcie mi dudy jakimiś tam helikopterami.
  • ~Bingo
    (2019-08-28 10:18)
    Bo to był zły człowiek, ten antek świr
  • ~Atom
    (2019-08-28 10:17)
    Komentarze, które nie wpisują się antypolską narrację artykułu są kasowane.
  • ~Daro
    (2019-08-28 10:13)
    Minister który miał zbroić polską armie rozbroił ją ,Kreml jest zadowolony z działań swojego człowieka
  • ~Czytacz
    (2019-08-28 09:59)
    Pan redaktor Zbigniew Parafianowicz artykuły o polskiej zbrojeniówce kroi chyba na zamówienie kolegów z zaprzyjaźnionej wschodniej armii, czy tak?
  • ~zin
    (2019-08-28 09:56)
    kiedy ten rzad pisowski rozliczy ta komisje Macierewicza ile lat mozna okradac nasze panstwo oklamujac spoleczenswo
  • ~Kazek
    (2019-08-28 09:36)
    Mały się go boi dlatego nic mu nie grozi, bo wyszło by lot do Smoleńska że mały na siłę kazał londowac
  • ~taktotak
    (2019-08-28 09:04)
    Chiny powinny też kupić Antoniego Fantastę...
  • ~foxer
    (2019-08-28 09:03)
    Władza PO-PSL aby zadowolić Putina zdemobilizowała Wojsko Polskie do 60 tyś. bez broni i amunicji!

Może zainteresować Cię też: