Prezydent podpisał ustawę wprowadzającą Prostą Spółkę Akcyjną. "To coś, czego w polskim systemie jeszcze nie było"

| Aktualizacja:

Prosta Spółka Akcyjna została stworzona dla młodych przedsiębiorców, start-upów; to jest coś, czego jeszcze do tej pory w polskim systemie nie było - powiedział w piątek prezydent Andrzej Duda.

wróć do artykułu
  • ~du.opiSS
    (2019-08-02 12:32)
    jeszcze takiego prezydeta nie bylo
  • ~Wisła
    (2019-08-02 13:47)
    kogoś takiego jak dr nauk prawnych Duda Andrzej też jeszcze nie było w polskim systemie prawnym.. i miejmy nadzieje, że nie będzie..
  • ~SeventySeven
    (2019-08-02 13:50)
    To nie prezydent, at to PiS da !!!
  • ~rychu
    (2019-08-02 13:55)
    pakiet "100 zmian dla firm" to pomysl calkowitego podporzadkowania prywatnej przedsiebiorczosci tej cholernej zmianie !!!!!!!!!!! przegladam portale z ogloszeniami o sprzedazy firm - jeszcze po roku temu ogloszenia za PLN 2 / 3 mln to bylo jedo na ok. pietnascie ogloszen !! dzisiaj to jest co drugie !!!!!!!!!!! i pojawily sie ogloszenia za PLN 20 mln, a nawet PLN 40 mln !!!!!!!!!!! to jest wyznacznik jak "dobrze" jest w polskiej przedsiebiorczosci !!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~rzeczywistość
    (2019-08-02 14:33)
    To jest coś, czego w polskim systemie prawnym BYĆ NIE POWINNO. To nie nowy twór polskiego prawa, tylko nowotwór polskiego prawa. Udawanie najwyższej formy organizacyjnej spółki dla tworów o stopniu uorganizowania na poziomie jednoosobowego przedsiębiorcy z CEiDG.
  • ~sic.
    (2019-08-02 16:14)
    Stracil resztki czci i honoru, ktorego zbyt duzo nie posiadal ...
  • ~wciskanie socjalistycznego kitu
    (2019-08-02 22:42)
    Kolejny sposób na uzyskanie środków do rozbudowy socjalizmu w Polsce i oczywiście propaganda przedwyborcza, że jakoby PiS stymuluje rozwój gospodarczy. Prawda jest trochę inna i każdy może sam się o tym przekonać podczas zakupów - ceny żywności drożeją, bo rośnie inflacja, a to jest prognostyk przyszłego spowolnienia gospodarczego (inflacja/spadek siły nabywczej pieniądza to ni innego jak ukryty podatek, który drenuje kieszenie obywateli, a obywatele bez pieniędzy = brak inwestycji = kryzys).
  • ~zarowka
    (2019-08-03 08:59)
    jak mozna kogos takiego nazywac prezydent ja zawsze pisze notariusz spiacy z dlugopisem i pilujacy zyrandola czli pisowiec
  • ~któś
    (2019-08-04 12:50)
    Raczej prostacka spółka akcyjna.
  • ~tj
    (2019-08-04 13:44)
    Czytaj ze zrozumieniem co podpisujesz prezydencie bo to wszystko pisane jest nocą a twoi zwolennicy sejmowi sa troche ograniczeni w dzień a co dopiero w nocy

Może zainteresować Cię też: