Susza w Polsce. Minister: Próbujemy przeciwdziałać skutkom zmian klimatu

| Aktualizacja:

Susza dotyka najbardziej środkową Polskę, czyli południową część Wielkopolski, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie, wschodnie Mazowsze - poinformował minister środowiska Henryk Kowalczyk. Dodał, że o pomoc wnioskują gminy z całego kraju. Przypomniał, że resort uruchamia program zaopatrzenia w wodę.

wróć do artykułu
  • ~Jon
    (2019-07-03 12:44)
    Najlepiej rozdać wachlarze, by "klimat" był, jak dawniej
  • ~Olgierd
    (2019-07-03 14:31)
    Nie trzeba było kasy rozdawać tylko zbiorniki retencyjne budować!
  • ~gość321
    (2019-07-03 14:33)
    Samorząd odpowiada za dostarczanie wody ale już podatków z węglowych biznesów samorząd nie ma, pieniędzy na inwestycje wodne też nie a stan wód i ilość wody w Polsce jest w rękach rządzących = kasa, inwestycje, dotacje.
  • ~Pott
    (2019-07-03 17:06)
    Zmiana klimatu? Naprawde, ale polscy rycerze, czyli zakuty lby w to nie wierza!
  • ~Stricte dialektyka marksistowska
    (2019-07-03 18:00)
    Próbujemy przeciwdziałać skutkom zmian klimatu poprzez budowanie nowych bloków węglowych i kasując fermy wiatrowe.
  • ~wielkiamat
    (2019-07-03 18:41)
    Panie Kowalczyk, przestańcie tworzyć kopalnie węgla brunatnego, te dziury w ziemi powodują obniżenie poziomu wód gruntowych.
  • ~otwieracz puszek
    (2019-07-03 20:05)
    I jeszcze wykupimy msze u ojca Rydzyka...
  • ~bastard
    (2019-07-03 21:57)
    W ramach pomocy PiS zaimportuje jeszcze wiecej wegla z rosji i postawi 10 nowych elektrowni weglowych !!! Bedziecie nareszcie oddychac czystym powietrzem i bedzie cudownie !
  • ~spoksik
    (2019-07-03 23:10)
    mam klimatyzację w domu, limuzynie, biurze przy Ciemnogrodzkiej i w sejmie i nie dostrzegam żadnej zmiany klimatu!
  • ~rychu
    (2019-07-03 23:57)
    Próbujemy przeciwdziałać skutkom zmian klimatu - to nie jest czas na proby kretynska chloto, trzeba realizowac plany powstrzymania zmian klimatycznych durnie skonczone !!!!!! Gierek kiedys powiedzial - chcialem dobrze, ale mi sie nie udalo !!!!!!! wy, sekto Jareczkowa nawet dobrych intencji nie macie !!!!!!!!!!!!!
  • ~BACHUS
    (2019-07-04 08:44)
    H kowalczyk to też jeden z" lepszych" wynalazków tego nazwijmy to na wyrost rządu ? Jest to zespół ludzi bez kompetencji i bez rozumku z dużą dozą poczucia "NAM SIĘ NALEŻY"
  • ~zin