Rozmach piątki Kaczyńskiego. Za te pieniądze można by podwoić pensje nauczycielskie albo pomóc frankowiczom

| Aktualizacja:

Pieniędzy wystarczyłoby, żeby podwoić nauczycielskie pensje. Albo zwolnić z podatku wszystkich drobnych przedsiębiorców. Ewentualnie rozwiązać problem kredytów frankowych.

wróć do artykułu
  • ~asdasda
    (2019-03-14 08:01)
    a za pieniądze dla nauczycieli można by wybudować mieszkania, za pieniądze na mieszkania pomóc najuboższym, za pieniądze dla najuboższych można dać je niepełnosprawnym... wielkie przeliczenia der dziennika...
  • ~ferdek marzyciel
    (2019-03-14 08:03)
    Belfrom nic, 500+ dla wszystkich !
  • ~stary
    (2019-03-14 08:07)
    I co Nauczyciel zarabiałby jak minister , zaraz odezwały by się pielęgniarki ,lekarze itd. a frankowicze mogli brać w złotówkach a nie frankach chcieli być cwańszy od innych wielu z nich kupowało mieszkania na wynajem to niech sobie radzą .
  • ~Ip
    (2019-03-14 08:09)
    A ile fundacji pociotkow za te pieniądze można byłoby dofinansowac? Oj boli, boli bardzo..
  • ~żle opłcany nauczyciel rachunków
    (2019-03-14 08:09)
    Piątka Kaczyńskiego to sprzeczność sama w sobie ? to chyba tak się nazywa bo potrafi policzyć palce u jednej dłoni ,u dwóch to dla niego obejmuje pojęcie bardzo dużo .
  • ~Andi
    (2019-03-14 08:13)
    A FRANKOWICZOM TO NIBY DLACZEGO MAM POMAGAĆ..???? SĄ TO LUDZIE MAJĘTNI. A GDYBY ZAROBILI NA FRANKACH TO PODZIELILI BY SIĘ ZYSKIEM ZE MNĄ ??
  • ~MA
    (2019-03-14 08:14)
    A jakby zwolnić dziennikarzy piszących takie bzdury, to co można zrobić. Po co pisać takie bzdury.
  • ~On
    (2019-03-14 08:27)
    Pis sp....ier..... li wszystko
  • ~Rozumma
    (2019-03-14 08:28)
    Ajajaj te pieniadze ,autobusy sa potrzebne by ruszyc gospodarke, dojazdy do pracy etc. Nauczyciele i frankowicze to kasa zamrozona .
  • ~Wyborca PIS
    (2019-03-14 08:29)
    Kaczyński rozdaje swoje prywatne pieniądze ---ludzki pan
  • ~były nauczyciel
    (2019-03-14 08:31)
    W szkołach pełno nauczycieli bez kompetencji, chęci do pracy i moralności. Szumowiny, znajome pani Dyrektorki, różne niedopchnięte **** - Idźcie do jakiejś uczciwej roboty w końcu
  • ~pisanie trudna rzecz
    (2019-03-14 08:36)
    Co za niedorzeczny tytuł
  • ~bravo
    (2019-03-14 08:41)
    Dobra robota! Skutek pisania takich artykułów odwrotny od zamierzeń właściciela :-)
  • ~Alex
    (2019-03-14 09:14)
    Dzieci to przyszła baza podatkowa - inwestycja. W PL jest ponad 6 mln dzieci, często z biednych rodzin. A jakby zabrać nauczycielom 13 i wczasy pod gruszą :) W mojego liceum najwięksi nieudacznicy zostali nauczycielami.
  • ~trader
    (2019-03-14 09:26)
    mam obawy czy piątka wypali...bo to co robi PIS oczywiście pod dyktando pana K to na giełdzie nazywa się uśrednianiem (ten trik stosuje się także w hazardzie) i prawie zawsze kończy się to finansową katastrofą przy czym wiadomo że te mld rzucane na kiełbasę wyborczą to nie jest gra o 35,40 czy 42 proc poparcia tylko o większość sejmową bo bez niej zarówno 500+ jaki obecna 5+ okaże się inwestycyjną wtopą PISU tylko że realny rachunek zapłaci całe społeczeństwo, jak jeszcze nasili się recesja w gospodarce (co jest bardzo prawdopodobne bo cykl koniunkturalny po kryzysie bankowym z 2008 się kończy) to mamy Wenezuelę+
  • ~trader
    (2019-03-14 09:36)
    a tak ougólniając - to jest po prostu skandal, aby jeden człowiek formalnie tylko podrzędny poseł decydował o alokacji takich kwot w budżecie państwa nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialnosci,pytam czy społeczeństwo może pozwolić na zrobienie z Polski spółki komandytowo - akcyjnej?
  • ~Ella
    (2019-03-14 09:42)
    Spoko, PiS jeszcze podwoi nauczycielom i pomoze frankowiczom to nie PO co to przez 8 lat dała tylko kamieni kupę.
  • ~trader
    (2019-03-14 09:44)
    tak ja to widzę tak - Polska Rzeczpospolita sp.k. gdzie pis jest komandytariuszem a naród komplementariuszem (a powinno być conajmniej odwrotnie) - jak w Srebrnej widać że pan k lubi takie geszefty
  • ~Brawo PiS
    (2019-03-14 09:46)
    Albo PiS albo " pieniedzy nie ma i nie będzie"
  • ~Kauzyperda
    (2019-03-14 10:15)
    Frankowiczom pomagać nie trzeba.Czego durny dziennikarzu wprowadzasz zamieszanie.Chcesz pomagać frankowiczom to pomagasz bankom bo to oni oszukali a nie frankowicze.Trzeba tylko spowodować aby Prezesi banków oddali to co ukradli i nie państwu tylko ludziom.Umowy są w 99,9 % nieważne a więc po co pomoc frankowiczom ty durny dziennikarzyno.Wiadomo,że żadnych franków nie było a banki nie dość,że zdzierały z klientów to grały instrumentami finansowymi CIRS i fx oraz grały na rynku Forex ryzykując pieniądze depozytariuszy.Przez takie durne pisanie podpuszczasz jednych na drugich nie mając pojęcia o niczym albo jesteś ustawiony przez banksterów.Chcesz ich jeszcze dodatkowo wzbogacić?

Może zainteresować Cię też: