Prezydent: Chciałbym, aby osiągnięcia polskich inżynierów służyły rozwojowi kraju

| Aktualizacja:

Nie ma nowoczesnego państwa bez nowoczesnej myśli technicznej; bardzo bym chciał, abyśmy umieli stworzyć warunki, żeby inżynierowie pracowali w naszym kraju - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda podczas gali plebiscytu o tytuł Złotego Inżyniera 2018.

wróć do artykułu
  • ~~~m
    (2019-02-28 15:21)
    Panie Duda mój syn jest inżynierem automatykiem I zarabia w Polsce 2400 na rękę dodam że nie chce wyjechać za granice, pracuje w korporacji totalny wyzysk
  • ~sulaco
    (2019-02-27 21:00)
    A co z naszym rodzimym grafenem???
  • ~wyklety Polak
    (2019-02-27 17:51)
    To, było panie Duda nie zajmować się prezydenturą i polityką, a rzetelnie oddawać narodowi to co pan otrzymał od narodu w postaci tytułu doktora. Co My naród mamy z pana tytułu "doktor", co ma Ojczyzna z taki jak pan.
  • ~krasula felusiowa
    (2019-02-27 17:42)
    jo tyż chiałam. od dawna chciałam, a ty dopiro teraz sie odezwał? To ci wysiłek. olabaoga.
  • ~tak pytam
    (2019-02-27 14:37)
    Panie Duda kol..u jeden. Polscy inzynierowie sa nic nie warci i nie maja zadnych osiagniec, zadnych. Wszyscy o tym wiedza a pan ciagle nie ?
  • ~[ ╲╱]∀[├─┤]
    (2019-02-27 14:32)
    Kraju Polin którego jestem prezydentem rzecz jasna...
  • ~VIS
    (2019-02-27 14:27)
    Szanowny Panie Prezydencie!!. Podpisał Pan Ustawę 2.0, która dokładnie prowadzi w przeciwnym kierunku. Wyrzucanie jak niepotrzebny sprzęt (szczególnie szkoły prywatne) dr hab. oraz prof. i zatrudnianie w ich miejsce na siłę (tańsi) tylko mgr i dr nie zaprowadzi nas daleko. Dochodzi już w tej chwili do sytuacji, w których dr prowadzą de facto prace doktorskie. Nie mam nic przeciwko mgr i dr (każdy pracownik nauki od tego zaczyna), ale do wszystkiego trzeba dojrzeć- emocjonalnie i intelektualnie.
  • ~[ ╲╱]∀[├─┤]
    (2019-02-27 14:11)
    Kraju Polin którego jestem prezydentem rzecz jasna...

Może zainteresować Cię też: