Kompromis w sprawie Nord Stream 2. "To, co zostało przyjęte, jest bardzo korzystne dla Polski"

| Aktualizacja:

Ambasadorowie krajów UE dali w piątek zielone światło do negocjacji z europarlamentem projektu nowelizacji dyrektywy gazowej, który dotyczy m.in. gazociągu Nord Stream 2. Wprowadzili jednak poprawkę zawężającą stosowanie unijnego prawa tylko do wód Niemiec.

wróć do artykułu
  • ~tatiana
    (2019-02-09 19:54)
    Przerażona jestem jak widzę jak bardzo Unia ma nas w głębokim poważaniu. Praktycznie żaden kraj nie może przeciwstawić się dyktatorom z Niemiec i Francji. Strasznie to wygląda, strasznie.
  • ~hubert
    (2019-02-09 19:43)
    Gazprom ważniejszy od Polski. Dramat na całego!! A wiele osób chciałoby integracji z Unią... Nikt nas tak nie zdradza jak Unia!
  • ~tak właśnie jest
    (2019-02-09 19:41)
    Francja i Niemcy mają się za panów Unii i podejmują a wszystkich decyzje. Tak wygląda Unia.
  • ~antek intelektualny
    (2019-02-09 19:52)
    Faktyczni i jedyni członkowie Unii: Francja, Niemcy, Rosja. Reszta to tylko fasada. NS 2 to przykład kto rozdaje karty, a kto nie ma nic do gadania.
  • ~mateusz
    (2019-02-09 19:49)
    Kto będzie budował NS2: Niemcy, Francja, Rosja (Gazprom)? Kto chce NS 2: Niemcy, Francja, Rosja (Gazprom). Jak zwykle tylko pieniądze.
  • ~Author
    (2019-02-09 13:40)
    Jak niemiecki portal Der Dziennik gazeta pisze że coś jet korzystne dla Polski to wzmagam czujność
  • ~żart
    (2019-02-09 16:12)
    Polskie rządy to głupole do potęgi n-tej. Podatnicy zapłacą za błędy (wypijmy za błędy - piosenka). Nie pomógł sierp i młot na tępe głowy. Rezygnują z kasy za transport gazu przez ziemie polskie oszołomy-politycy. Byle dowalić,uzależnić Obywateli od swoich kaprysów. Dawno takich ci.lów nie widziałem,słyszałem,czytałem ich wypocin. Tak wychowują i uczą swoich następców. To woła o pomstę do "nieba".
  • ~Autor komentarza
    (2019-02-09 19:46)
    NS 2 to kompromitacja wartości UE! Parlament UE to fasadowa instytucja bez wpływu na cokolwiek. Wszelkie ważne decyzje podejmują Niemcy i parę innych państw.
  • ~Krustyna z Agencji Rura
    (2019-02-09 04:52)
    Moja rura nalezy do mnie. Jakkolwiek pare razy dziennie, nie wiecej niz 15, oddaje rure uzytkownikim. Podczas uzywania, starsi uzytkownicy czesto puszczaja gazy. Ale nie do rury.

Może zainteresować Cię też: