Zarobki w NBP. Ile zarabiają prezes i dyrektorzy? Przedstawiciele Banku ujawniają na konferencji

| Aktualizacja:

Budżet państwa nie jest obciążony kosztami gospodarki własnej Narodowego Banku Polskiego - poinformowała w środę Ewa Raczko, zastępca dyrektora departamentu kadr w Narodowym Banku Polskim.

wróć do artykułu
  • ~Krzyk rozpaczy
    (2019-03-02 10:55)
    Ja mam okolo 900 zl . brutto ! Ludzie !!!! czy ja , aby zyje na tej samej planecie ppm?
  • ~xzs.
    (2019-01-14 13:26)
    To, co uprawia obecna ekipa, nosi nazwę: ZALEGALIZOWANE ZŁODZIEJSTWO...
  • ~rudek
    (2019-01-11 09:06)
    Jakież to nadzwyczajne kwalifikacje posiadają te panie, skoro większość Polaków pracuje za połowę tej kwoty, ale rocznie? To skandal i bezczelność!
  • ~JANEK.
    (2019-01-10 16:58)
    likwiduje konto w złodziejskim banku.
  • ~Do tluczkow do kartofli
    (2019-01-10 11:33)
    Ile osmiorniczek moga kupic w Sowie za miesieczna pensje ?.
  • ~No to macie raj.
    (2019-01-10 07:45)
    Wszystkie brunetki staly sie blondynkami,ale ....PiS anki.
  • ~Ak 47 - sam sie odbezpiecza
    (2019-01-10 07:41)
    Podajcie ile zarabiali kierownicy i dyrektorzy Banku PKO w czasach PRL - u.Macie raj ,ktory wywalczla wam Solidarnosc naczele z glownym wodzem P......dzielcem.
  • ~Jan polak
    (2019-01-10 00:37)
    NBP obraca waluta która należy do państwa a nie do NBP. To jest taka sama instrukcja państwowa jak ARMiR Lasy Państwowe GDDKiA. Lasy nie należą do lesniczych, a pieniądze którymi obraca NBP nie należą do banku, ale do państwa, czyli każdego z nas. To co Glapinski przepusci na swój dwór będziemy musieli dopłacić w podatkach.
  • ~Roll
    (2019-01-09 18:21)
    Malo
  • ~bla bla bla
    (2019-01-09 17:53)
    64999, 99 A 65000 to zwykłe kłamstwo.
  • ~hańba i zdrada
    (2019-01-09 17:38)
    no tak ! obywatel nie ponosi więc można cały zysk jeśli jest przeznaczyć na własne zabawki i obywatel ma wierzyć że jak mówią o zarobkach to święta prawda . i na tym koniec afery. tyle że nbp jak zaczynał to nie ze swojej forsy i jak traci to też za to nie płaci. i w ogóle to co to, państwo w państwie ? i czy nbp jest jeszcze państwowy, bo wiele instytucji które mają państwowy szyld nie ma kontrolnego pakietu bo solidarni im dłużej przy władzy to bardziej rozprzedają wszystko co im w rękę wpadnie. to nieroby i kapitalistyczni agenci. niczego poza strajkami , sabotażami i zdradą nie potrafią. na rozkaz zniszczyli miliony miejsc pracy, rzucili ludzi na pożarcie bandziorom ograbili ich z całego majątku by kilku kluczyków stać było na zamki za miliardy.
  • ~jaja
    (2019-01-09 17:13)
    Skąd w was ludzie tyle nienawiści?Każdy zarabia zgodnie ze swoim wykształceniem,wiedzą i zaangażowaniem.Żeby uniknąć głupich komentarzy,sam mam niewiele,bo mój zakład zlikwidowali za "wspaniałych"rządów Tuska.
  • ~Ala
    (2019-01-09 16:45)
    Glapinski ma 68 lat, a wiec przekroczyl wiek emerytalny. Stosujac argument PiSu zastosowany do Pani Prezes Gersdorf, Glapinski powinien przejsc na emeryture niezaleznie od kadencji.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2019-01-09 16:40)
    W sprawie KASY nikt z POlszewików - CZERWONYCH- HOPKOW i POprzedników od CZERWONEJ ZARAZY co likwidowali FIRMY nie ma takich i w EUROLANDZIE żeby ich prześcignąc
  • ~;)
    (2019-01-09 16:18)
    Jest 64 999,99 i nie ma żadnego 65 000 i więcej.
  • ~Cccp
    (2019-01-09 16:11)
    Banda złodziejska za czasów Rudego więcej zarabiała co może nie to tak szybko się wszyscy do robiliście W osiem lat i zostaliście milionerami
  • ~guest
    (2019-01-09 15:50)
    Super babcie - zamiast szydełkować - kierują NBP. Brawo! ;)
  • ~doradca naukowy PiSu
    (2019-01-09 15:11)
    Ciekawe czy dużo było prezesów banków narodowych siedzących w kryminale ?
  • ~Henio
    (2019-01-09 14:47)
    te blond lalaunie to ma-sa-kra :-/ Zasmiedzialo Korea Polnocna i Libia ....
  • ~kos
    (2019-01-09 14:44)
    Państwo PiS to PIC .