Stop Bankowemu Bezprawiu o ustawie prezydenta: To kredyt na kredyt

| Aktualizacja:

Projekt prezydenta to nie wsparcie, a rolowanie długu. To kredyt na kredyt. Nie o taki ratunek nam chodzi - mówią Robert Wajgel i Marek Rzewuski ze Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.

wróć do artykułu
 • ~motek
  (2018-03-27 01:32)
  Moherowy bandyta!
 • ~miszka
  (2018-03-26 22:34)
  Nic z tego nie bedzie i Duda dobrze o tym wie..gada tylko dla zagluszenia i uciszenia opini publicznej..Zadam wam pytanie jacy to dranie maja w swoich rekach banki,kto siedzi w zarzadach i korporaacjach..co mysliicie ze Duda im sie przeciwstawi..pokazal juz jak ,,wstaje z kolan.amnie sie wydaje ze on wciaz robi wszystko na kolanach...niemamy my polacy szczescia do prezydentow jedni za moskwa drudzy za waszyngtonem .inni znow za telaviwem..a za Polska nikogo...smutne
 • ~max power
  (2018-03-26 16:40)
  Jeżeli kurs by się nie zmienił, to "frakowicze" byliby w uprzywilejowanej sytuacji i nie żebraliby pomocy, ale nie wyszło. Ich ryzyko, ich problem.
 • ~bogacz
  (2018-03-26 09:09)
  czy moglby ten nie pismienny przestac zajmowac sie pieniedzmi sam co jakis czas wrzuca cos na ruszt o pieniadzach i to wszystko przestan wstydu ci brak rzadzisz 3 lata pletles na wiecach bzdury ale nie zaluje tych co na ciebie glosowali dobrze wam tak
 • ~XK
  (2018-03-26 08:03)
  Nie trzeba było brać kredytów w obcej walucie! Trzeba było czytać przed podpisywaniem. No ale oczywiście "No ale poco czytać, a okularów zapomłem i to takie drobne literki." A teraz wielki kwik "Grażna, kurła! Bankstery oszkujo!"
 • ~hu., dup., i kamieni kupa
  (2018-03-26 00:45)
  krutko mowiac, szkoda poszkodowanych, bardzo, ale to wszystko wyglada tak jakby komus powierzyc sakwe i w fdodatku dac przed slubem i miec pretensje do prezesa, sprawa jest trudna i skomplikowana i wymaga determinacji i wyglada tak jak ze wszystkimi odszkodowaniami, wymaga wiele
 • ~cdn/ jaja jak berety na dobranoc
  (2018-03-26 00:27)
  zbyt dlugo czekalismy.Na co / ano, ze inni zrobia nam samochpody. ze inni zrobia nam traktory.ba , ze zrobia nam rowery i wyklepia nam lemiesze. No to zrobili samochody, ale sobie a nam wepchneli swoje stare, inni zrobili traktory, potem zrobili rowery i gotowe wyklepane lemiesze. to co zostalo. Tylkom orac. a my gluptasy uczylismy rzesze naukofcuf ktorzy nas dymali, bo nie wniesli nic, poza picem.zadnych wynalazkow nie zrobili i nie bedzie. Eto wsio. Ide spac, bo oczy sie kleja, a krople do oczu gdzies sie zapodzialy. Wogole to nie jest tak zle jak pisalem , do konca/ bo wymyslono przez kilkadziesiat lat, ze moga byc te same krople i do ucha i do oka., tyle ze oko sie zakrapia, a do ucha krople sie w puszcvza, dobrze ze nie w maliny. See You Tomorrow albo after tomorrow.
 • ~frankiewicz
  (2018-03-25 22:21)
  Minąl półmetek rządów PiS, który obiecywał w kampanii załatwienie sprawy banksterskich nadużyć wobec frankowiczów. Nie zrobiono nic, a szefem rządu został bankier twierdzący, że jego bank takich kredytów nie udzielał - po czym okazuje się, że taki właśnie kredyt otrzymała w jego banku jego... żona. Sam bankier stojący na czele rządu zarobił ładnych kilka milionów na pisowskiej bezczynności, bo o tyle wzrosła wartość posiadanych przez niego akcji banku wobec braku reakcji pisowskiego państwa bankowe bezprawie. Szkoda nawet komentować.

Może zainteresować Cię też: