"W jednym punkcie utarg wyniósł 134 zł". Grycan o sytuacji firmy po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę

| Aktualizacja:

Początek wiosny to już tradycyjnie dla marki "Grycan - lody od pokoleń" okazja do zaprezentowania nowości produktowych na kolejny sezon. Na dzisiejszej konferencji prasowej właściciel lodowego biznesu podzielił się jednak z dziennikarzami nie tylko dobrymi wiadomościami...

wróć do artykułu
  • ~m
    (2018-04-17 23:53)
    Brawo PIS wszystkie niedziele powinny byc wolne,a Grycan ze swoja rodzinka oglosi bankructwo biedaczek.Smiechu warte, jaki on dobrodziej.
  • ~student
    (2018-03-25 19:05)
    Panie Grycan, dobry jest pomysł by w letnie niedziele sprzedawał Pan lody w parkach, wśród zielonej przyrody a na utarg niech pan liczy od pn. do ptk lb sb.
  • ~no POpatrzcie nie POszli w marcu kuPOwać lodów !
    (2018-03-22 21:07)
    To może Grycman założy sprzedaż lodów na Antarktydzie ?
  • ~obowiązkowo
    (2018-03-22 21:05)
    Wprowadzić ustawę obowiązkowego zakupu lodów Grycmana w każdą niedzielę !
  • ~heheheh
    (2018-03-22 20:20)
    mozna je sprzedawać z kartoników powieszonych na szyji,jak kiedyś i chodzić po deptakach
  • ~RADAR
    (2018-03-22 15:44)
    To niech sobie postawią budę z lodami na Różyckiego!....
  • ~Iroll
    (2018-03-22 15:19)
    Oj Grycanki Pewnie będziecie musiały iść po pomoc do MOPSu
  • ~farmazon
    (2018-03-22 12:13)
    Akurat tutaj nie podzielam Pana przemyśleń lodowych, wystarczy popatrzeć na tusze Pana synowej i wnuczek i odechciewa się lodów
  • ~e
    (2018-03-22 11:50)
    Skoro Majorka nie umarła bez handlu w niedziele, to Grycan też przeżyje :-))
  • ~Zniechęcony
    (2018-03-22 11:04)
    Dla Grycana to nie problem: każe pracownikom nakładać jeszcze mniejsze porcje, z pojemnika wyjdzie więcej lodów, premie przyznane, wynik zrobiony. I dlatego wolę konkurencję. P.S. To nie jest zniesławienie. Mam info z pierwszej ręki od osoby, która pracowała w Grycanie.
  • ~WWW
    (2018-03-22 10:56)
    Wolę żeby setki tysięcy ludzi, głównie kobiet nie było zmuszanych do pracy w niedzielę i miało czas dla siebie czy dzieci, niż żeby pan Grycan będzie miał jeszcze więcej milionów na koncie niż już ma. Pfff... Trochę empatii ludzie...
  • ~mmlkjhgfds
    (2018-03-22 10:44)
    Przeciez to oczywiste. Jaka jest przyjemnosc z siedzenia w kawiarnii w pustym bunkrze?! Ludzie ida na kawe czy lody na miescie NIE po to, zeby zjesc loda (moga to zrobic w domu za ulamek ceny), tylko po to, zeby pobyc miedzy ludzmi, popatrzec na innych ludzi, pobyc w gwarze. Czlowiek to istota spoleczna. Siedzenie w wymarlym centrum handlowym - odpada.
  • ~goya
    (2018-03-22 10:20)
    biedny Grycan, powinien być bojkot jego lodów bo za dużo cukru a za mało owoców, tego nie da się jeść ale chodzi o kasę, cukier tańszy od owocow
  • ~mimo tego żona posła PiS handluje
    (2018-03-22 09:27)
    Do rządu nie dociera fakt, że ograniczenie handlu w niedziele to ograniczenie dochodu handlowców, a co za tym idzie ograniczenie wpływów do budżetu państwa. Socjaliści sami sobie strzelają w stopę, bo z czego innego oni żyją jak nie z podatków ?
  • ~To ja.
    (2018-03-22 09:16)
    Panie Grycan,jeśli zarobi pan trochę mniej,to tylko wyjdzie na zdrowie pańskim otyłym córkom,bo mniej pieniędzy,mniej obżarstwa.
  • ~bp
    (2018-03-22 08:19)
    No proszę. A w pierwszą wolną niedzielę od handlu byłem w z rodzina w Tarnowskich Górach. Lody w cukierni przy rynku - kolejka, naleśnikarnia - pełno ludzi. Przeszliśmy do jednej z uliczek gdzie jest restautracja Taco Mexicano-trzeba było czekać na zwolnienie sie stolika.
  • ~jednoroczniak marek
    (2018-03-22 08:05)
    Wszystko co wymyśli GENIUSZ NARODU i WSZECHWIEDZĄCY POLAK NAD POLAKI czyli NASZ UKOCHANY PREZES słusznym jest i nikomu nic do tego. CHWAŁA MU, CHWAŁA na wieki wieków!
  • ~Nie daje na WOSP daje na CARITAS
    (2018-03-22 08:05)
    Der Pismaku chyba podobnie jak Grycan od grubych Grycanek nie zauważyłes tego że w niedzielę był mróz. Rusz ta niemiecką głowa w końcu.
  • ~qqq
    (2018-03-22 07:51)
    Rząd się zawsze wyżywi, a firmy mogą mieć straty, co się pis będzie przejmował.
  • ~Lody, lody na śmietanie - kto poliże, temu stanie
    (2018-03-22 06:44)
    To wrócić panie Grycan do samodzielnych lodziarni i zielonych budek, a nie strugać Lodowego Króla po galeriach. No jakość panie Grycan, jakość. Bo "chemii z Niemiec" używam do prania, a w lodach jej nie chcę. Niech wasze lody znów będą tylko z naturalnych składników, to obroty wzrosną.

Może zainteresować Cię też: