PiS krytykował koalicję PO-PSL za wielomilionowe wynagrodzenia prezesów spółek. Jak to wygląda teraz?

| Aktualizacja:

 Wynagrodzenia prezesów kontrolowanych przez państwo spółek spadły za rządów PiS o blisko jedną trzecią. Ale dla firm to oszczędności pozorne. 

wróć do artykułu
  • ~skretyniały_kulson
    (2018-03-21 18:31)
    A BO PEŁO TEF TAK ŁOBIEŁO TO BY TEF TAK KCEMY, NIE?
  • ~Sierpem i młotem w lewacką hołotę
    (2018-03-21 14:47)
    Tylko droga Der Gazeto obecne zarządy spółek przynoszą zyski :) Drugi temat jak sobie wyobrażacie pensje CEO? Jak będzie taki człowiek zarabiał grosze to wtedy bardzo łatwo takiego człowieka korumpować. Odnieście sobie to do managementu w korporacjach bądź firmach zagranicznych. Przeciętnego Polaka kwota 10k zwala z nóg. Ale dla klasy średniej czy IT od takich kwot są negocjacje na przedstawiciela regionalnego. Fachowiec się ceni, problemem dla mnie są były i będą kompetencje zatrudnianych tam ludzi, ale nie wiem kto i w jakich warunkach w spółkach państwowych z rewolucjami co wybory byłby w stanie sobie poradzić.
  • ~rychu
    (2018-03-21 13:33)
    wynagrodzenia prezesow duzych spolek, zarowno prywatnych jak i panstwowych to bicie piany !!!!!!!!!!! to temat dla robotnikow niewykfalifikowanych, durnych katoli !!!!!!!!!! nie mozna powierzyc zarzadzania wilomiliardowym majatkiem, bezzebnemu od noszenia paczek, ale nie mozna dac prezesowi 3 x srednia krajowa !!!!!!!!!! dlaczego ??!!! bo nie przyjdzie do pracy nikt, potrafiacy zarzadzac tylko bezzebny od glaskania kota !!!!!!!!!!!
  • ~Kikuniu
    (2018-03-21 13:23)
    Peowcy brali tyle co pisowcy, a było wtedy manko złodziejstwo i 250 mld strat vatowskich, o offe nie wspomnę. Pisowcy biorą, ale coś zrobili, moi barankowie herbu brukselka, nieprawdaź ?
  • ~viola da gamba
    (2018-03-21 12:50)
    Ależ PiS to Paranoja i Skromność przykładem jest dyr z Torunia ?
  • ~Widmo
    (2018-03-21 11:59)
    Nie ma porównania. Za PO skakali z jednej Spolki do drugiej wyprowadzając min zł w fpostaci odpraw a zostawili kamieni kupę .
  • ~DOJNA ZMIANA SPÓŁKA ZOO
    (2018-03-21 11:41)
    Jedną ręką oddają 100, a pod stołem biorą 300 - "przejrzystość" po pisowsku...
  • ~xxl
    (2018-03-21 09:06)
    " Dojną ojczyznę racz nam zwrócić panie " - to mówi wszystko odnośnie sprawowani rządów przez WARCHOLSTWO .
  • ~Jaro
    (2018-03-21 08:55)
    Z expose pani premier: "Wysoki Sejmie! Politykę społeczną naszego rządu opisują najlepiej dwa słowa. Rodzina oraz sprawiedliwość. O wsparciu rodziny już wspomniałam. Symbolicznym, ale też bardzo ważnym i realnym wyrazem, jak te sprawy są dla nas ważne - istotna jest nowa nazwa ministerstwa: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej." Zapomniała tylko dodać, ze chodzi o ICH rodziny. Oooo, o te to dbają, i doją , oj DOJĄ.
  • ~PP
    (2018-03-21 08:33)
    Zarobki może trochę spadły,dlatego się wzięli na sposób,zmiana prezesów i zarządów kilka razy częściej niż PO I PSL. Mafijne metody,pralnia pieniędzy ,gdyż z każdego stołka jakiś procent na partię kartofla.
  • ~Yy
    (2018-03-21 08:19)
    A Szydlo premie odala powirdziala ze bedzie pracowala dla Polski a nie dla pieniedzy
  • ~goya
    (2018-03-21 07:11)
    bardzo dobrze ,ze spadły te wynagrodzenia bo to nieuzasadnione nie może prezes zarabiać kilkadziesiat razy więcej od szefa działu, który odwala cala robotę a prezes podpisuje, takich rozpiętości zarobków nigdzie nie ma, poza tym niestety te sto są polityczne, prezesi sa na nie wsadzani a nie z konkursu
  • ~nazi matki ,nazi ojcowie z niemieckiej gadzinówki .....
    (2018-03-21 07:08)
    a dlaczego RYŻY folksdojcz z PEŁO, ten co przybijał żółwiki z Putinem chciał doprowadzić LOT do upadłości i sprzedaży go za złotówkę swoim niemieckim panom?Dlaczego?

Może zainteresować Cię też: