Jedyna Biedronka w kraju, która będzie otwarta w KAŻDĄ niedzielę

| Aktualizacja:

Biedronka na Dworcu Centralnym w Warszawie nie będzie objęta zakazem handlu w niedzielę. Dlaczego? Jak podaje Państwowa Inspekcja Pracy, nie ma wątpliwości, że placówka jest zlokalizowania bezpośrednio w hali dworca i jej działalność może być uznana "za służącą obsłudze podróżnych".

wróć do artykułu
  • ~Cracow
    (2018-03-08 11:55)
    Na dworcu w Krakowie Głównym przecież taka sama jest i na Wschodniej też
  • ~Chyży Rój
    (2018-03-08 12:36)
    To samo jest we Wrocławiu na Głównym. Szambo, nie rzetelność.
  • ~Real boli
    (2018-03-08 12:48)
    i w miarę możliwości, każda Biedronka z mini stacją benzynową czynną cały tydzień.
  • ~klasa robotnicza niech żyje !
    (2018-03-08 12:51)
    hahaha ! Ależ fart ,że taką mamy dalekowzroczną władzę. Teraz wszystkie galerie i sieciówki obuduje się dworcami, stacjami benzynowymi i wszystkim co da to szczęście handlowania w niedziele. A w ŁODZI przeogromny pusty dworzec Fabryczny za miliardy może zatętnić życiem jak cały handel się tam przeniesie ! Niech żyje solidarna władza i dzięki za spełnienie najskrytszych marzeń narodu o prawdziwe wolnej Polsce, prawej, sprawiedliwej, solidarnej i bogatych, szczęśliwych obywatelach !!!!
  • ~rino
    (2018-03-08 13:45)
    chore państwo Tak wyglądają wszystkie ustawy .które maja same wyjątki albo można je obejść
  • ~skrzypek
    (2018-03-08 14:34)
    Normalność nie może się przebić. Niedzielne zakupocholiki podprowadzą wąskotorówki do galerii..... Zupełnie jak Z ydzi co to w szabas nie mogą podróżować za wyjątkiem "tylko na wodzie". Więc mają w samochodzie pod siedzeniem butelkę z wodą...:-)
  • ~Gość
    (2018-03-08 14:49)
    To nie sprawiedliwe. !!!Albo wszystkie hipermarkety są zamknięte , albo niech wszystkie będą otwarte. Co to za ustawa!!!!!
  • ~Helena
    (2018-03-08 18:33)
    To super że inspektorzy bedą mieli dużo pracy. Mam nadzieję, że wokół następnej ustawy również.
  • ~Madry
    (2018-03-08 19:42)
    Barwo ta Biedronka!
  • ~ak
    (2018-03-08 20:25)
    Na dworcu Warszawa Wschodnia też jest biedronka.
  • ~PISowiec
    (2018-03-08 20:28)
    no i dobrze a zakupy powinien robić tylko ten kto ma ważny bilet do okazania przy kasie - jestem za
  • ~taki
    (2018-03-09 08:15)
    W Szczebrzeszynie, Biedronka jest przy dworcu autobusowym i tam ludzie szukają schronienia.
  • ~emeryt 8 zł 10 gr.
    (2018-03-09 08:39)
    Solidaruchy to beznadziejne bałwany !!! Zamiast dbać o ludzi pracy o emerytów , to swoim działaniem tylko szkodzą.!!! Do diabła z takimi związkowcami!!! . Do roboty w niedzielę . Dość leżenia na styropianie lenie śmierdzące!!!
  • ~wapniak
    (2018-03-15 21:35)