"Super Express": Twórca ustawy o VAT alarmował rząd Tuska o wyłudzeniach VAT

| Aktualizacja:

"SE" dotarł do raportu prof. Witolda Modzelewskiego z czerwca 2014 r., który informował rząd PO-PSL o lawinowo rosnących zwrotach podatków. Ale ówczesny wiceminister finansów Janusz Cichoń nazwał opracowanie tendencyjnym - pisze w piątek "Super Express".

wróć do artykułu
  • ~buahahahahahah
    (2017-10-13 08:25)
    "Monitorowaliśmy sytuację, byliśmy zaniepokojeni." cała prawda o rządach fahofcuf z PO... inteligentni inaczej.
  • ~Chudy byk
    (2017-10-13 08:31)
    Cyt:"byliśmy zaniepokojeni" Tempe dzidy z PO
  • ~kisiek
    (2017-10-13 08:58)
    Biedny Tusk nie wiedział ani o wyłudzeniach vat, ani też o Amber Gold, ani o umowie w sprawie wypadków lotniczych z Rosją, ani o handlarzach roszczeniami, ani o tajemniczym inwestorze z Kataru. Czy on w ogóle coś wiedział??? A czy on wie jak się nazywa????? Czy on w ogóle istnieje????
  • ~suweren na kupie kamieni
    (2017-10-13 08:58)
    cała prawda o tępych dzidach fachowców to taka że robili to z premedytacją bynajmniej nie tępą. przemyślany sposób na wykształcenie bogatej klasy średniej i wyższej, jak w każdym kapitalistycznym kraju. jeśli suweren dał się bez szemrania okraść podczas transformacji to i dalsze bandyckie działania rządów nie dziwią. teraz mamy kupę kamieni a kasta bogaczy śmieje się z suwerena co dla nich wprowadził raj. co minutę w Łodzi przejeżdża ulicą 5 fur powyżej 300 tys. zł. jedna w okolicach 500 tys - miliona. ogołocony suweren cieszy się że dostanie plusa a mógłby gdyby nie siedział jak wół, dostać po te "100.000.000." i teraz biznesować jak solidarni wybrańcy.
  • ~yon
    (2017-10-13 09:25)
    To w 2014 był rząd Tuska? Straszne bzdury , ale prymitywom na forum się podoba.
  • ~czesiek
    (2017-10-13 09:29)
    jest to zapowiedz o wielkim z PO , wypowieć córki " mój tata to dobry człowiek " świadczy że jest dobry koniec sielanki wielkiego hahmenta .
  • ~ICTman
    (2017-10-13 09:33)
    Jakbym słuchał wyjaśnień Scheta, że nic nie wiedział o poczynaniach podległego mu w MSWiA Ansdrzeja Machnacza (tego od infoafery :-))) On tez monitorował i pochylał się :-P
  • ~PP
    (2017-10-13 09:33)
    Twórcą Wat był Modzelewski ,doradca podlej zmiany,to do niego pretensje frajerzy .
  • ~anty pelo
    (2017-10-13 09:35)
    Wyjatkowo TEPE te dziadygi z pelo - MAFIOZY!
  • ~Hela
    (2017-10-13 12:18)
    A Cichoń gdzie teraz realizuje swoje niebotyczne kwalifikacje wrażliwca i purysty językowego ???
  • ~san
    (2017-10-13 12:57)
    Tusk i Rostowski trafi za kraty?
  • ~Oj czas się wielki czas
    (2017-10-13 14:54)
    Kiedy ten drań zawędruje za kraty za te oszustwa na skale Tusskussa LIPUSA AMBERGOLDOWEGO
  • ~kosmos
    (2017-10-13 17:27)
    Czas na kajdanki ja nie widze innej mozliwosci jak posadzic wiekszosc kierownictwa grupy przestepczej okreslanej mianem PO. Partyjni bonzowie odtad nie beda mogli spac spokojnie
  • ~Jabis
    (2017-10-13 18:44)
    Modzelewski!??? TFURCA VAT ... a potem instruktor wyłudzaczy. Bezczelność ... nie zna granic. A może obecny PIS ekspert wyjaśni na czym polega USZCZELNIANIE bankstera krwiopijcy? Na wstrzymywaniu/opóźnianiu należnych wypłat. W styczniu ... będzie ROZSZCZELNIENIE.
  • ~AWE
    (2017-10-13 22:54)
    Cichoń to nauczyciel akademicki z UWM. Co ten gość ze sobą reprezentuję!!
  • ~Art
    (2017-10-14 08:23)
    Żeby sprawiedliwie ocenić Donalda T trzeba ocenić stan jego majątku. Nie tylko majątku osobistego, ale majątku rodziny. Jak wiemy wielu przestępców zapisywało swój majątek na kogoś innego. A więc, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości ABW i CBA powinny prześwietlić aktywa i pasywna rodziny T.
  • ~dfs
    (2017-10-14 09:25)
    Tak jakby dzisiaj nie było wałów. Nigdy system nie będzie szczelny
  • ~choc
    (2017-10-14 11:17)
    Modzelewski sam wprowadzał vat a jak juz kolesie zarobili to zaczął krzyczeć że w ustwawie są dziury, brawo, typowo pisuarna mentalność
  • ~qqq
    (2017-10-14 19:44)
    Modzelewski opracował ustawę VAT z furtkami jak VAT unikać, nawet prowadził szkolenia na ten temat a teraz udaje że to nie on tylko Tusk.
  • ~Szkodnik numer jeden
    (2017-10-14 21:39)
    Jeżeli za te wszystkie przestępstwa Polska go nie zapudłuje, to nie ruszymy z miejsca. Nadal na zlecenie Berlina będzie szkodził Polsce. Zresztą taką ma misję.

Może zainteresować Cię też: