Wielki atak na szarą strefę. Policja sprawdzi, czy sprzedawca wydał paragon

Sprzedaż nie została zarejestrowana? Już wkrótce zajmie się tym nie tylko fiskus, lecz także inne służby.

wróć do artykułu
  • ~a co tamtam słychać
    (2017-09-04 07:23)
    w KALIFACIE niemiecko-MUZUŁMAŃSKIM ? Napiszcie n i e m ieckie ś wi nie co u waszych panów ! A nie łżecie ,straszycie i kłamiecie od ranarana?
  • ~janie
    (2017-09-04 07:34)
    Włochy, konkretnie Cannes, 20 lat temu... Kupiłem córce Colę, wyszedłem ze sklepiku nie biorąc do ręki paragon i wyszedłem. Sklepikarz wybiegł za mną z krzykiem i z paragonem, który wcisnął mi do ręki. Bał się konsekwencji, mogłem być kontrolerem, mógł mnie skontrolować kontroler. Można w Polsce? Można! Trzeba!
  • ~Młody
    (2017-09-04 08:07)
    A od kiedy kontrola jakim papierem toaletowym podciera się tyłek.
  • ~Autor3
    (2017-09-04 08:16)
    Aha, czyli policja będzie teraz od paragonów... Przestępcy się ucieszą.
  • ~JMK
    (2017-09-04 08:25)
    Uczciwi sprzedawcy nie mają się czego obawiać.Natomiast nieuczciwi ,tak. Na złodzieju czapka gore. Nie może być ,,żeby było ,jak było" Omijanie przepisów,kombinowanie, to było za czasów PO.
  • ~MOZ
    (2017-09-04 08:27)
    Warszawski Ratusz nadal chce chronić kombinatorów ?.
  • ~Lis
    (2017-09-04 09:01)
    Czasy przyzwalające na bogate życie z szarej strefy ( kosztem uczciwych ludzi) minęły ). To ból zwolenników" demokracji" wg opozycji.
  • ~Lenin wiecznie żywy
    (2017-09-04 09:54)
    "Kontrola to najwyższa forma zaufania"
  • ~Rozbawiony głupotą polską
    (2017-09-04 09:55)
    Polska staje się krajem tajniaków i konfidentów
  • ~Łodzianin
    (2017-09-04 10:10)
    zrobić jeszcze porządek z płaceniem pod stołem czyli tzw lewy ZUS rejestracja na najniższą i reszta do reki, likwidując tę patologię zyskujemy większe wpływy do ZUS (możliwość obniżenia składek pozostałym), zdrowe warunki konkurencji (inaczej uczciwi z czasem zamkną interes lub tez przejdą na system kombinowany)
  • ~kosmos
    (2017-09-04 10:43)
    Wdepczcie czecia w ziemie, czynami pokazcie jak mozna rzadzic gospodarka, stworzcie pole do obnizki podatkow ulzyjcie sponiweiranemu narodowi poprzez zwiekszenie dochodow zmniejszcie deficyty i biurokracje a narod wystawi wam pomniki. Zycze wam tego tak jak sobie
  • ~wojtek
    (2017-09-04 11:19)
    "Policja sprawdzi, czy sprzedawca wydał paragon". No żesz ty, może jeszcze policja sprawdzi czy sprzedawca nie ma brudu za paznokciami? I czy trawa dobrze pomalowana? Błaszczaka to już chyba całkiem pokręciło.
  • ~Kar
    (2017-09-04 12:31)
    Na początek sprawdźcie kościelny sakrobiznes. Np. Dom Pielgrzyma na Jasnej Górze.
  • ~Autor :)
    (2017-09-04 13:08)
    I no coś może się w tym kraju zmieni, moi rodzice prze haśtali całe życie a na ich garbie znaczna część najmądrzejszych intelektualistów podskakiwała. Jeszcze z łaską musieli się o emeryturę kulić. :) Nie wspomnę o tych którzy ich na co dzień powiem po ślunsku " Ćulali " . A przed Bogiem pokorą świętości chwalili . Co za Konuntry piszę przez polskie K bo w orginale by mnie obraziło. :):):):)
  • ~anna
    (2017-09-04 13:49)
    policjant będzie tajemniczym pacjentem u ginekologa.....stażnik miejski u dentysty..
  • ~antypicer
    (2017-09-04 14:24)
    Gigantyczna szara strefa to jest w budowlance, tutaj 90% zleceń robionych jest w 100% na czarno, a widzieliście ile "fachowców" płaci w marketach budowlanych kartą? Prawie żaden tego nie robi. Zlikwidować płatności gotówkowe i problem szarej strefy raz na zawsze skutecznie wyeliminowany!
  • ~wert
    (2017-09-04 14:28)
    Pytanie do redakcji Dziennika.Dlaczego nie ma możliwości komentowania wywiadu z Pieczyńskim?.Facio takim "miłościwym" językiem wypowiada się o Kościelie i Polakach,a potem się dziwi że jest sekowany.Gdyby tak jakiś katolik mówił o niekatolikach to Pieczyński wyłby z oburzenia.Pieczyński myśli że pozjadał wszystkie rozumy,a tak naprawdę jest zwykłym cha.mem.
  • ~Jola
    (2017-09-04 15:13)
    Ja proponuje tych co to na PiS glosowali. Będą w lojalni jak Jola Lojalna
  • ~Oddział
    (2017-09-04 15:18)
    Policyjny oddział Inspekcji Pracy Policyjny oddział Sanepidu Policyjny oddział kontroli skarbowej policyjny oddział czego jeszcze ???
  • ~JAK
    (2017-09-04 15:37)
    Dlaczego rzekomo niemiecki dziennik tak uwielbia suweren? Prawie wszystkie komentarze pochodzą od przedstawicieli suwerena. To jest widoczne, świadczy o tym poziom polszczyzny, stosowana składnia oraz logika wypowiedzi

Może zainteresować Cię też: