Wielki plan Morawieckiego. Wiele propozycji, mało konkretów. SZCZEGÓŁOWA ANALIZA

| Aktualizacja:

Wiele propozycji, ale na razie mało konkretów. Tak się prezentuje plan głębokich zmian, który ma być największym gospodarczym sukcesem obecnego rządu. Eksperci powtarzają jak mantrę: za wcześnie na bicie braw.

wróć do artykułu
  • ~emilka
    (2016-06-21 07:04)
    tak-moi-synowie-wracaja-do-polski-z-dziecmi.brawo-panie-morawiecki.super-rzad.
  • ~bora
    (2016-06-20 03:44)
    wielki kaczy planista nawet w gębie słabnie.może chciałby i coś zrobić ale w tym problem ,że nie wie jak cokolwiek ruszyć bo gospodarka to nie samograj bankowy,aby nią kierować trzeba wiedzy i doświadczenia.
  • ~hahaha
    (2016-06-19 17:29)
    Kundle z PO i ZSL 8 lat mieli konkrety i to było wszystko. Kasę sobie nabijali a innych mieli za idiotów. Teraz sytuacja się odwróciła i słychać ujadanie kundli.
  • ~jajana
    (2016-06-19 12:31)
    Morawiecki jest SUPER można na nim polegać w POdczerwieni takich ludzi przez cała 8 lat nie było a KORUPCJA KWITŁA
  • ~kolba
    (2016-06-18 04:56)
    już by się przestał kompromitować ten wielki bankowiec bo coraz bardziej widać ,że jest takim samym nieudacznikiem jak reszta pisowskich kolesiów.
  • ~Krzysztof
    (2016-06-17 16:03)
    Czas najwyższy żeby Polacy się dowiedzieli że ten Morawiecki to jest straszne nieporozumienie to że był prezesem banku z którego nowi właściciele mieli w planie go wyrzucić nie świadczy że się zna na gospodarce nie ma nawet wykształcenia ekonomicznego a ten jego plan to kpina z ludzi merytoryczne zero typowa pisowska zakłamana propaganda .
  • ~Szyba
    (2016-06-17 06:32)
    Pan Morawiecki przypomina serialowego ciecia Anioła , który komunikuje lokatorom że nie będzie kabaretu tylko będzie chór........ Ignorant który niema zielonego pojęcia o gospodarce !
  • ~Ted Kaczynski
    (2016-06-15 18:09)
    Chcecie konkretów od Morawieckiego? Nie macie zielonego pojęcia o obecnym trójpodziale władzy. Konkrety jak zwykle ustali i ogłosi prezes w jakimś orędziu prasowym lub na mięsięcznicy.
  • ~Zb
    (2016-06-15 06:59)
    Der dziennik i wszystko jasne
  • ~KRZYSZTOF
    (2016-06-14 10:32)
    Morawiecki to jest jedno wielkie nieporozumienie jak można tak ważną dziedzinę jak gospodarka powierzać nie ekonomiście który plecie koszmarne bzdury a jego plan to wielka ściema która Polskę zdołuje na wiele lat . to że facet był prezesem banku to nie oznacza że ma kwalifikacje na takie stanowisko zwłaszcza nie jest tajemnica że hiszpański właściciel miał w planie go zdjąć z tego stanowiska dlatego tak ochoczo został na nieszczęście nas wszystkich tym pisowskim wicepremierem .
  • ~czytelnik
    (2016-06-14 10:18)
    Chcę, żeby wszyscy byli zdrowi, piękni i bogaci! GŁOSUJCIE NA MNIE! To chyba ten sprawdzony trik! :)))
  • ~nie chcem ale muszem się z tego śmiać
    (2016-06-14 03:57)
    Mówi się coś jabłku i jabłoni ? Wypisz wymaluj sprawdza się to w praktyce ?
  • ~krakowiaczek ci ja
    (2016-06-14 03:26)
    Moja odbytnica też niemiłosiernie bazgrze i wypisuje dalekosiężne plany na każdym kawałku użytej taśmy toaletowej ,nawet z zapachem ! On mnie śmieszy od pierwszego wejrzenia ?
  • ~jk
    (2016-06-13 18:21)
    jedyny wielki plan to czystki polityczne i pomniki smolenskie, wraca PRL
  • ~Kac
    (2016-06-13 17:47)
    Większości projektów stworzonych po 1990 r. nie powstydził by się świętej pamięci Stanisław Lem.
  • ~PiS da każdemu
    (2016-06-13 14:02)
    A co tam z planami Boniego , Kołodki i Hausnera ? Już się zaczęły ? A kiedy zacznie się plan Pana M. ?
  • ~realista
    (2016-06-13 12:02)
    Nie ma to jak "analizy" nijakich dziennikarzy majacych niewielkie lub zadne pojecie o gospodarce i makroekonomii recenzujacych Morawieckiego, ktory w swjej branzy jest niekwestionowanym autorytetem z licznymi duzymi sukcesami. Osmieszacie sie co raz bardziej w tej waszej gazetce.
  • ~Donek
    (2016-06-13 11:04)
    Bynajmniej facet ma plan i wie co mówi,w odróżnieniu od POwładzuni,która nie wiedziała co mówi,a plany miała beznadziejnie nieprzygotowane.Wystarczy wspomnieć tzw. PIR za PO,zero merytorycznego przygotowania i totalne fiasko...ale miliardy POszły.
  • ~Malarz zTyrolu też myślał....
    (2016-06-13 10:53)
    Dziwota ? Plan taki sam jak obiecanki-cacanki wyborcze jedynie słusznej i "prawdziwie polskiej " partii. Jedynie co wyszło dobrze to 500+ - program , de facto, rozleniwiania i rozpijania "lepszego sortu". A za trzy lata będą wciskać ciemnemu ludowi ,że się nie udało bo... ta mniejszościowa opozycja skutecznie przeszkodziła. Tym samym, na okrętkę przyznając wyższość i większą skuteczność opozycji. Hahahaha
  • ~helena
    (2016-06-13 10:39)
    Wierzę w te dobre zmiany! mam nadzieję ,że wreszcie otworzę jednoosobową firmę jeżeli będą te udogodnienia,wreszcie odrodzą się takie usługi jak szewc czy krawcowa ,szklarz itp. brawo rząd!!!!

Może zainteresować Cię też: