Leszek Czarnecki podatku bankowego nie zapłaci? Inne banki też idą tą drogą

| Aktualizacja:

Wszystko wskazuje na to, że Getin Noble Bank należący do Leszka Czarneckiego nie zapłaci opracowanego przez rząd PiS i niedawno przyjętego podatku bankowego. Komisja Nadzoru Finansowego otrzymała już odpowiedni wniosek w tej sprawie.

wróć do artykułu
  • ~Sikacz
    (2017-06-27 08:35)
    Oszustwo, czy Zarząd i RN dalej jest tak wysoko opłacany??? Jest. To są decydenci a wśród nich L. Czarnecki! Właściciel naprawia własnymi pieniędzmi a nie Skarbu Państwa.... Ale przecież jak za młodu się zarobiło w ....TW to co to teraz na stare lata... bułka z masłem. Paskudna twarz... fuj!
  • ~robert
    (2016-12-18 18:43)
    Nie ma strachu. Banki z grupy Getin zawsze wychodziły na swoje. Własnie wziąłem dywidendę z lokaty i trzymam kasę dalej.
  • ~malwina
    (2016-07-03 23:56)
    no i jakoś sobie getin radzi. nie ma co gadać, w tym banku wiedzą co robią. poza tym jest duży, obsługuje gminy i szpitale, więc nie ma się co martwić o niego.
  • ~Gość.
    (2016-04-03 10:29)
    Na tego pana też jest prawo.
  • ~nj
    (2016-03-31 22:10)
    PIS powinno zmienic prawo kto unika placenia podatku kara do lat 25 pozbawienia wolnosci
  • ~Wściekły
    (2016-03-30 12:47)
    Dlaczego w tym kraju nigdy żadna uchwała czy rozporządzenie itp. nie są skonstruowane w jasny przejrzysty sposób bez setek paragrafów które zawsze dają jakąś furtkę dla prawników aby sprytnie można było oszukać , okraść itd. Chore prawo - chory kraj .
  • ~j
    (2016-03-29 14:20)
    Żonka sprawi sobie za zaoszczędzone pieniądze jeszcze jedną torebkę.
  • ~uciekać z kasą bo śmierzi trupem
    (2016-03-29 13:55)
    No to wiadomo że z tego banku należy jak najszybciej wycofać kasę. Już idę robić wypłatę. To chyba następny trup po SKoKach.
  • ~Abi
    (2016-03-29 12:29)
    Bankowcy jak mogą tak unikają płacenia wszelkich podatków, żeruja na ludziach udzielając paskarskich pożyczek a ich prezesi zakładają konta na Kajmanach
  • ~maurycy
    (2016-03-28 16:42)
    podatek bankowy stał się zmorą dla wielu banków, nie dziwi fakt, że wiele z nich podejmuje próby jakiegoś obejścia z kategorii Polak potrafi, oczywiście w ramach wszystkich bezpiecznych przepisów. Trochę mnie ponosi majstrowanie w tym temacie bo mam sporą lokatę w Getinie i nie chciałbym się rozczarować.
  • ~uj
    (2016-03-28 12:48)
    Świnie, świnie banksterzy to mendy. Soros największa!
  • ~karina
    (2016-03-27 18:08)
    Z banków Getinu wybrałem oszczędzanie w Getin Up ze względu na aplikacje mobilne, sam zarządzam swoimi pieniędzmi płatnościami przez internet.
  • ~milena
    (2016-03-27 18:05)
    Mam nadzieje,że lokaty w Getinie nie ucierpią na majstrowaniu z podatkiem bankowym i że dalej to będzie bezpieczny bank.
  • ~xxx
    (2016-03-27 11:56)
    Teraz się wymiguje od 0,2 % podatku. A gdzie on się podziewał wtedy gdy Belka wprowadzał 19 % POdatek???
  • ~czek
    (2016-03-27 11:48)
    Czarnecki, KNF i reszta tej ekipy to jedna banksterska sitwa. Polacy powinni wycofać lokaty z tych banków, które nie chcą płacić podatków a MinFin powinien odebrać im licencje.
  • ~poter
    (2016-03-27 10:53)
    Oj przydał by się Feliks Dzierżyński ze swoim dworem na tych bankowców co okradają Polaków!
  • ~Ryś
    (2016-03-27 07:57)
    Choć pana Czarneckiego nie lubię to POMYSŁ ZACNY! Jeżeli LEGALNIE!!! można nie płacić podatków to...dlaczego płacić???
  • ~Adam M
    (2016-03-27 07:16)
    Oto III RP w najgorszym wydaniu
  • ~grosz