Artur Czepczyński: Panuje u nas przekonanie, że przedsiębiorca to "krwiopijca", który wyzyskuje społeczeństwo, bo mu się udało

| Aktualizacja:

Panuje u nas przeświadczenie, że przedsiębiorca to człowiek sukcesu. To ten "krwiopijca", który wyzyskuje społeczeństwo, bo mu się udało. Przyznanie się do własnej porażki to chyba najtrudniejsza rzecz w życiu. Kilkukrotnie stawałem w podobnej sytuacji i wiem, że to nic miłego - mówi w rozmowie z DGP Artur Czepczyński, członek zarządu Rady Firm Rodzinnych przy Konfederacji Lewiatan.

wróć do artykułu
 • ~mieczysław
  (2016-03-17 10:07)
  A to nieprawda? Każdy krwiopijca ma dylemat przy wypłacie. Musi wyjąć ze swojej kieszeni i dać pracownikowi. Woli zostawić w kieszeni--to logiczne. i stąd takie niewolnicze pensje.
 • ~podatnik
  (2016-03-17 15:28)
  A jest inaczej, wystarczy sprawdzić?
 • ~Marynarz
  (2016-03-17 19:29)
  SZANUJMY PRZEDSIĘBIORCÓW- bez zamożnych Polaków nic nie znaczymy to w ich firmach wprowadza się rzetelność i poszanowanie pracy.. Nie utożsamiajmy krętaczy/cwaniaczków, którzy dziś prowadzi restaurację, jutro stację benzynową , a w końcu sklep, itp.. z Przedsiębiorcami. Wytworzyć kompetentnych i rzetelnych przedsiębiorców z rozpitymi bezrobotnymi i robotnikami cwaniakami nie jest łatwo!!!

Może zainteresować Cię też: