Polska jak Izrael? Ambitne plany rządu Beaty Szydło

| Aktualizacja:

Lokalne NCBiR-y mają planować wydatki, a inwestycje nie będą już omijać mniejszych ośrodków. Program „Startup Poland” to pomysł rządu na unowocześnienie naszej gospodarki i popchnięcie do przodu.

wróć do artykułu
  • ~obywatel
    (2015-12-29 08:24)
    Mam wiele zastrzeżeń do PiS, ale coraz bardziej życzę im powodzenia. Szczególnie w obliczu chamskich ataków prymitywnej szczujni na poziomie lisów, michników i całej postkomunistyczno-przestępczej hołoty. Marzy się im powrót mirów, rychów, zbychów i niepociumańców na poziomie komoruskiego... Niedoczekanie!
  • ~slowianka
    (2015-12-29 08:39)
    Zycze powodzenia temu Rzadowi . Brudu tyle sie nazbieralo i trzeba to szorowaci ,skrobac a to potrwa .
  • ~żaba
    (2015-12-29 08:55)
    Rzeczywiście , myślę że tego brudu po PO i PSL szybko posprzątać się nie da. I wkurza mnie że ciągle w mediach domagają się natychmiastowej realizacji obietnic wyborczych. Dziś to nawet począć dziecko nie jest tak łatwo, a co dopiero każdemu dziecku w Polsce dać 500 zł, gdy w kasie po rządach Donka pustoooooooo!
  • ~Genitaliusz
    (2015-12-29 09:17)
    PiS nie daj się czerwonym - Lisowi, Michnikowi, Petru oraz innym jedynie słusznego pochodzenia.
  • ~taaa
    (2015-12-29 08:09)
    Oj wydać te pieniądze i nie tylko te, to urzędnicy na pewno się nauczą. Urzędnicy są mistrzami w przepuszczaniu pieniędzy. Szkoda, że wszyscy mówią o wydawaniu a nikt nie pomyśli by pieniądze, które są sensownie zainwestować.
  • ~trefl
    (2015-12-29 08:03)
    No proszę! Z jednej strony otacza się szydło antysemitami a z drugiej tęskni do kibucu
  • ~Szyba
    (2015-12-29 07:58)
    Takiej kumulacji głupoty i arogancji nie udźwignie żadne państwo !!!
  • ~Kim-Dzong-Kwacz
    (2015-12-29 09:30)
    chyba umrę ze śmiechu. Polska jak USA albo Izrael pod rządami PISu
  • ~ryszard1955
    (2015-12-29 08:52)
    Po pierwsze to jest nie jest rząd Beaty Szydło tylko rząd z Beatą Szydło - czy może zwolnić Ziobrę lub Macierewicza??? Po drugie każde pieniądze dane do dyspozycji urzędom sa marnowane i rodzą korupcję. Może by tak wrócić do zasady z reformy Wilczka "co nie jest zabronione jest dozwolone" i ograniczyć liczbę przepisów i kontroli.
  • ~przywalmi
    (2015-12-29 08:00)
    To nas tak pchnie do przodu że aż strach się bać bo możemy wywalić ziemię z orbity
  • ~Menton
    (2015-12-29 08:44)
    A zaczynamy od uchwalenia prawa pierwszej nocy. Bez trybunału możecie nam naskoczyć...
  • ~Palec boży
    (2015-12-30 01:56)
    Skad to Kwiecinskiemu przyszlo do glowy porownywać Polske do Izraela? Izrael dla narodow nie jest zadnym panstwem innowacyjnym tylko swiatowym pasozytem. Zywi sie cudzym. Uwazam za zbedne powolywać sie na jakies inne kraje niz Polska. Wyznaczyć cel i prosto isc do tego celu bez porownowywania bez wykrzykiwania. Krowa co dużo ryczy mało mleka daje! Za duzo ryczał i Wałęsa o Japonii i Tusk o Irlandii. Nie potrzebujemy nikogo nasladować tylko budować Polske wg potrzeb jej narodu!
  • ~ucieszony
    (2015-12-29 13:29)
    " Polska jak Izrael?". To znaczy, że zostaną Żydzi?
  • ~judeOBŁUDE
    (2015-12-29 16:50)
    drobne pytanko... kiedy żydzi przestaną pluć na Polskę i polaków ..może nowy rząd zajmie się tą bezkarnością
  • ~Bibilijny
    (2015-12-29 22:28)
    Szydlo czy tez szydełkiem pownna wyluskac firmy handlujące długami bankowymi co potem sciagaja biednych emerytow z odsetkami siegajacymi wielkrotnosc kredytow. Hieny handlujące długami powinno to być zakazane. Ponadto jak to jest ze sklada sie pzew ze winny i sad wydaje nakazy komornicze często bez udziału zainteresowanego. Komornik może wejść na konto na ZUS to jest ebzprawie. Jak tak można ? Chyba tylko w tym do reszty przesiaknietym korupcja tym kraju opartym na kantach i przekrętach.
  • ~amen
    (2015-12-29 19:59)
    Pani premier tak trzymać, nie damy się okradać obcym,tak jak za przyzwoleniem byłej administracji peło i spółki w minionym na szczęście czasie.
  • ~ree
    (2015-12-29 08:19)
    najpierw trzeba by było kilka nowych uniwersytetów pobudować......
  • ~Kris
    (2015-12-29 21:05)
    Byłem zwolennikiem PO ale po wyborach zacząłem kibicowac pisowi widząc niesprawiedliwa nagonkę medialną-odnosze wrażenie że chyba jakiejś grupie nadepneli na odcisk. Poza tym podoba mi się ich program nakierowany na zwykłego obywatela.
  • ~udo
    (2015-12-30 14:20)
    Brawo Pani Premier! Widzimy jak wyglada Zielona Wsypa, mamy jak na dloni efekty tuskowej polityki cieplej wody. Zatechlej, prosto z zardzewialej rury. Koniec z polityka peowskich glogonogow, „modernizacja” i „wsparciem innowacyjnosci” Polski poprzez sponsorowanie obcych korporacji kosztem Polakow i rodzimych przedsiebiorstw. Czas na Polske! Czas na polskie!
  • ~lola
    (2015-12-30 14:28)
    z ta sorta polakow trudno cos zrobic. tylu zdrajcow i pozytecznych idiotow nie ma zaden inny narod. dlatego , temu naprawde patriotycznemu rzadowi tak trudno cos zrobic