PiS chce przyspieszyć rozwój przy pomocy NBP. "Stać nas na wzrost PKB na poziomie 5-6 proc."

| Aktualizacja:

Kolejne obniżki stóp procentowych nie są potrzebne, a tym bardziej program subsydiowanych kredytów dla firm – uważają ekonomiści. To zupełnie odwrotnie niż partia, która przejmuje władzę.

wróć do artykułu
  • ~🔱😸🔥
    (2015-10-29 22:29)
    Dywidendy i premie ...a pokrycie w nagrobkach
  • ~MACIEJ
    (2015-10-29 22:08)
    POLSKA JEST BARDZO BOGATYM KRAJEM, A GLOWNI HAMOWNICZY CHWILE SKULILI OGONY, POWINNO SIE POLSKE UDAC !!!
  • ~komuch
    (2015-10-29 21:50)
    Były polskie banki to cwaniactwo z lewa i prawa dla zachachmęcenia do swojej kieszeni pokaźnych sumek oddali je zachodnim gangsterom. teraz bandziory mają szmal a barany chca nałożyć kolejne podatki na depozyty polskich ciułaczy i jeszcze ich kosztem spłacić pierdoooolonych frankowiczów !
  • ~rychu
    (2015-10-29 19:30)
    mozna by w nieskonczonosc wyliczac jak glupie sa "pomysly" troli z Jareczkowej sekty, wszystko jednak sprowadza sie i tak do tego ze wszystko skonczy sie zniszczeniem Polski i tego co Polacy osiagneli tylko dlatego ze doprowadzila do tego PO ??!!!
    Jarek "zakret" (to z wloskiego) to najwiekszy zyjacy wrog Polski i Polakow !!!
  • ~mmm
    (2015-10-29 09:29)
    To skandal. NBP może pomóc gospodarce, jedynie wówczas gdy wybory ma wygrać PO. Pomoc może być zapłatą za odwołanie ministra finansów.
  • ~Karol
    (2015-10-29 09:22)
    Solidarności unijnej nie będzie. Niemcy - podczas wizyty w Moskwie - poparli projekt Nord Stream 2.
    Putin wygania syryjczyków samolotami do europy a durne niemieckie lemingi wszystkich chcą przyjąć.
  • ~ccc
    (2015-10-29 09:13)
    "W ostatnich kilkunastu miesiącach wypłacił deponentom upadłych kas ponad 3 mld zł."
    Trzy miliardy!?
    No to widzę, że "prezydęt" Duduś i arcypatriotyczne bractwo konusa z Żoliborza są umoczeni w aferę przy której Amber Gold to pikuś.
    Ciekawe kiedy dotrze to do narodu.
  • ~borubal
    (2015-10-29 09:10)
    socjalista Świrosław Polskęzbaw zrobi z Polski drugą Grecję
  • ~Kamil
    (2015-10-29 08:30)
    ZAWSZE jest katastrofa gdy politycy majstuja przy bankach. W 2008 chcieli luzowania polityki kredytów we frankach a co mamy dzis ? Tak i z tym luzowaniem bedzie efekty kopną za 4-8 lat i Euro po 5-6zł bedzie czyli REALNE płace spadną o 20-30%
  • ~Autor
    (2015-10-29 07:56)
    To nie państwo a obywatele zajmują się wzrostem gospodarczym. Komuna już się dawno skończyła.
  • ~Henryk Brodaty
    (2015-10-29 07:52)
    Chłopi z PIS się biorą za ekonomię i niedługo będziemy mieli wzrost jak w Gabonie.

Może zainteresować Cię też: