Elektrownia atomowa dopiero w 2031? Greenpeace ujawnia tajny dokument

| Aktualizacja:

Oficjalnie polska elektrownia atomowa ma powstać w 2019. Greenpeace dotarł jednak do tajnego harmonogramu prac. Wynika z niego, że siłownia mogłaby zacząć działać dopiero w 2031. Ekolodzy ostrzegają więc, że program atomowy nigdy się nie uda, a mimo to, państwo wyda na niego miliardy złotych.

wróć do artykułu
 • ~Wierzacy w Boga i siebie
  (2015-07-24 10:27)
  Jak nie wiadomo jak wyprowadzic pieniadze podatnika to tworzy sie fikcyjne programy,zamierzenia ,wiadomo ze z jednego garka naje sie jeszcze ktos.Spolka niemiecka RWE nie w przeszlosci tylko ale dalej zajmuje sie budowa elektrowni na bazie wegla lub innych paliw palnych,niektore spolki japonskie tez sie wlasnie budowa takich elektrowni zajmuja.Przeciez tacy specjalisci nie serwuja w dzisiejszych czasach instalacji ktore zatruwaja otoczenie.Zejdzmy na ziemie do cholery i wykorzystujmy to co mamy,np wegiel,nie bujajmy w oblokach i nie oklamujmy ludzi.Mamy tyle roznych przyziemnych wydatkow ze pompowanie pieniedzy podatnika w marzenia jakiejs grupy trzymajacej wladze to rozboj w bialy dzien.Wiadomo ze w tym kraju rzadzacy nie odpowiadaja za nic,mozna ich jedynie nie wybrac i tej madrosci moim rodakom zycze.
 • ~tt
  (2015-07-24 10:38)
  Mnie tylko ciekawi ile tych fikcyjnie wydanych pieniedzy na inwestycje z "budiwą" elektrowni atomowej trafiło na prywatne konta rządzących. I teraz wiadomo dlaczego Platforma złodziejska tak boi się oddać władzę konkurencji iż gotowa jest na wszelkie świństwa co w postępowaniu premier widać wyraźnie.
 • ~Was is das
  (2015-07-24 10:09)
  Greenpeace zabawił się w WikiLeaks... ?
 • ~wacek
  (2015-07-25 09:25)
  Gdzie jest prokuratura aby rozliczyć złodziei którzy pasożytują na narodzie polskim i pobierają ogromną kasę udając że coś robią w sprawie budowy elektrowni atomowej. Po co są te fikcyjne stanowiska dla pasożytów w rożnych spółkach od elektrowni która nie powstanie.