Minister finansów o dramatycznej sytuacji SKOK-ów: Piramida pozostaje piramidą

| Aktualizacja:

Minister finansów przedstawia posłom złą sytuację w SKOK-ach. Jak wynika z jego informacji, większość kas jest niewypłacalna, a w pięciu największych instytucjach tego typu brakuje aż 1,2 miliarda złotych.

wróć do artykułu
  • ~rok2015
    (2015-07-24 07:40)
    jak mowi szczurek to mam wrazenie ze jeszcze wszystkiego nie wyciongneli ze SKOKOW i to jest SOL w oku platformy a ja wiem cos innego ze SZCZUREK z komoruskim chcieli rozwalic skoki
  • ~MrKuba65
    (2015-07-24 07:49)
    Piramida finansowa która niszczy skutecznie wszystkich to ZUS ! Jakoś dziwnie wszystkim umyka ta oczywista oczywistość.Tu się skupcie finsowi mądrale, bo za chwilę będzie wielkie DUUUUUUUP !
  • ~wiktor
    (2015-07-24 07:45)
    to tak samo jak z Polską pod rządami PO...
  • ~kasjer
    (2015-07-24 08:25)
    Największym wrogiem i nieszczęściem SKOKÓW jest PO. Cale szczęście, ze to końcówka ich beznadziejnych rządow
  • ~w pis d%
    (2015-07-25 09:27)
    Skoki 3,5 miliarda strat. No to rekord został chyba pobity.. Wybierz pis jest szansa na więcej.
  • ~mk47
    (2015-07-24 08:29)
    cytat "jak pisze "Gazeta Wyborcza", i wszystko jasne
  • ~Babcia Zagulina
    (2015-07-24 08:44)
    Humor-satyra ! Może w końcu pani Premier odtajni raport pokontrolny w ZUS-ie. Trzeba spojrzeć w oczy tragedii upadającej nieubłaganie piramidy finansowej po egidą niebywale zadłużonego państwa. To podchodzi pod Trybunał Stanu , że dane pokontrolne instytucji publicznej utrzymywanej z podatków obywateli są ściśle tajne i specjalnego znaczenia. Te SKOKi to zwykła zasłona medialna dla prawdziwych i bardzo realnych nadciągających kłopotów , niepokojów społecznych , masowych protestów i rozruchów.
  • ~sklave
    (2015-07-24 08:48)
    Art-B 25 lata później. Gdzie są miliardy wyprowadzone z Amber Gold, SKOK Wołomin?
    Dla niektórych czołowych politykierów ojczyzna stała się balastem ale wpadli na pomysł by na Ojczyźnie przy okazji zarobić. I właśnie to stanowi największe zagrożenie dla Polski bo nie wiadomo co takiemu może strzelić do głowy.
    Podobno syn pana prezydenta Komorowskiego, był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI. No tak tradycji stało się zadość. Bolek i brat, Amber Gold i syn Tuska, SKOK i syn Komorowskiego. Dla Platformy nie liczy się tak naprawdę dobro obywatela.
    Więcej na sklave.glowna
  • ~spisane będą czyny i rozmowy
    (2015-07-24 08:33)
    Koniecznie zapamiętajmy NAZWISKA tych osób. KONIECZNIE. To co ONI teraz zrobią zostało SKOK-om zapowiedziane kilka lat temu, gdy nie zrezygnowali z popierania inicjatyw patriotycznych - przez osobę pełniącą jedna z najważniejszych funkcji w III RP.
  • ~pis=katastrofa
    (2015-07-25 08:36)
    Nooo i co pissslamki i kościelne matoły? KATASTROFA dzięki pisslamskiim CUDOM NA KIJU wisi w powietrzu...
  • ~sklave
    (2015-07-24 08:52)
    Art-B 25 lata później. Gdzie są miliardy wyprowadzone z Amber Gold, SKOK Wołomin?
    Dla niektórych czołowych politykierów ojczyzna stała się balastem ale wpadli na pomysł by na Ojczyźnie przy okazji zarobić. I właśnie to stanowi największe zagrożenie dla Polski bo nie wiadomo co takiemu może strzelić do głowy. Podobno syn pana prezydenta Komorowskiego, był prokurentem w jednej ze spółek prowadzonych przez pana Piotra Polaszczyka, byłego oficera WSI. No tak tradycji stało się zadość. Bolek i brat, Amber Gold i syn Tuska, SKOK i syn Komorowskiego. Dla Platformy nie liczy się tak naprawdę dobro obywatela. Więcej na sklave.glowna
  • ~pis= katofaszystowski kit
    (2015-07-25 08:39)
    SKOKI powstały po to by min SZMALCOWAĆ czarnej mafii - sutannowym naganiaczom parafialnego motłochu sekcie pissss.
  • ~deratyzator
    (2015-07-24 10:44)
    A czy Polska jest wypłacalna ???, czy wpływy do kasy równoważą się z wypływami ??? Panie Szczurze ? chwyć pan za liczydło ! słusznie grzmi nad SKO-ami ale są dużo większe problemy i draństwa powodujące rozpad finansów publicznych i tam Szczur jest po prostu Szczurkiem ... ani słóweczka nie bąknie
  • ~OSKu Bany
    (2015-07-24 11:25)
    O Kurczę, ONI jeszcze nie zauważyli, że im bardziej przys..ywają PiS-owi, tym bardziej ROŚNIE poparcie dla PiS... Znakomicie, niech w TYM trwają do wyborów...
  • ~von Nogay
    (2015-07-24 11:29)
    Jak widzę sekretarza KC PZPR w szeregach PO,niejakiego Święcickiego-Szyra (po teściu), to zastanawiam się, czy PO to nie matrioszka PZPR (jak poprzednio UW). A Szczurek to taki dzieciak wynajęty przez szajkę Balcer-Rostowski, aby rozwalić ostatnią polską organizację finansową.Jak przyjdzie etap grecki, to obce banki zablokują nam konta i możemy im nadmuchać (tak zrobiono w Grecji). Jak będą SKOKi, to może wcześniej Polacy powinni przenieść swoje pieniądze, aby były bezpieczne. Uważam,że trzeba podjąć taką kampanię: "Polaku, lokuj się w SKOKu!!!"
  • ~the end piss..ss.s.ssss.s.s.ss.s.s..ssss
    (2015-07-27 08:55)
    Najważniejszy wniosek jest taki hochsztaplerzy udający bogobojnych katolików to hipokryci i oszuści jeszcze gorsi od innych nie używających religii i wiary w swej przestępczej działalności.
  • ~lilia
    (2015-07-24 10:02)
    skoro jest taka nagonka na rząd to może niech SKOKi upadną to wtedy zobaczymy co pisiory będą mówić, a nie później po kaskę występować do nadzoru bankowego
  • ~Taka prawda o Skokach.
    (2015-07-24 11:14)
    To wielka nagonka Platformy na SKOKI,według nich co polskie to wszystko złe i nie mogą wspierać polskości.Moja rodzina trzyma oszczędności na kontach SKOK-Stefczyka i jesteśmy bardzo zadowoleni.A jeżeli pomagają jeszcze słabszym to właśnie dobrze i o to chodzi.Inne banki nabrali ludzi na wielkie długi i Skoki umożliwiają im te spłaty aby mogli przeżyć.
  • ~wacek
    (2015-07-25 09:21)
    To są skutki 8 lat rządów , albo raczej nierządu PO. PO zamiast walczyć z korupcją walczyła, niszczyła ludzi którzy wykrywali korupcję, zamiatała afery pod dywan. Pisała ustawy specjalnie pod konkretnych przestępców- biznesmenów aby unikali kary więzienia.
  • ~thorgal
    (2015-07-24 13:16)
    Piramidą jest caly system bankowy .Jaki bank jest wypłacalny, skoro ma tylko rezerwę czastkową ok 6%

Może zainteresować Cię też: