Premierzy państw bałtyckich apelują do Polski i Unii ws. gazociągu

| Aktualizacja:

Premierzy państw bałtyckich apelują do Polski i Unii Europejskiej w sprawie finansowania gazociągu GIPL. Ma on połączyć Polskę i Litwę, a także umożliwić przesyłanie ponad 2 miliardów metrów sześciennych błękitnego paliwa rocznie dalej na Łotwę i do Estonii.

wróć do artykułu
  • ~aaron
    (2015-04-21 00:29)
    Litwa do DZISIAJ sabotuje polski Orlen w Możejkach!!!

    Orlen tylko na litwie ma straty gdyż Litwa nie pozwala transportować paliwa koleją ani rurociągami. Zostają samochodowe cysterny... Tak to sobie wymyślili.
    Podatki płaci Orlen na Litwie ale kłody rzucają pod nogi cały czas.

    Nie mówiąc już o antypolskiej ustawie o pisowni polskich miast, ulic i nazwisk na Litwie.

    Po prostu OLAĆ ich aktualne władze i parlament.

    kolejny raz chcą z Polski zrobić frajera który wszystko sfinansuje a potem
    go będą odsuwać od projektu.
  • ~dość
    (2015-04-20 21:12)
    Jak za rurę zapłacą to niech się podłączają. A za nasze to won. Dość robienia w wała.
  • ~restrykcje dziadom.
    (2015-04-20 07:50)
    OLAC dziadów,do niczego nie są nam potrzebni..
    Małe nacjonalistyczne państwa ,...i z tym się nie walczy.
  • ~mirek z Warszawy
    (2015-04-18 19:43)
    do -Antypolak. Gorzelik jest pierwsza kur wa na slasku a ty zaraz po nim. Hau ab du Dreckige Schwanzlutscher. Niemcy maja was w dupie bo poznali sie ,ze slaskie bydlo tylko na socjal chce.
  • ~gas
    (2015-04-18 14:09)
    Radzę sobie przypomnieć krajom bałtyckim jak nadskakiwali Putinowi jak budował Nord stream to sami pomniejszali strefy przybrzeżne by ułożyć rurociąg a dziś apelują ?! Nasz Zdradek też wyszedł przed szereg i odciął nasze nabrzeże portowe dla statków o zanurzeniu poniżej 13 metrów . Teraz wszyscy zdziwieni jaki jest Rasputin :) ?!
  • ~radykał
    (2015-04-18 11:51)
    Polacy pomożecie? MY wam potem DUPSKA skopiemy. OCZYWIŚCIE pomogą bo są GŁUPCY przed i po SZKODZIE. POLACY CZY wy zawsze musicie D-py dla innych nadstawiać? CZY w kraju wszystkim ŻYJE się dostatnio? DOBRY GOSPODARZ dba najpierw o swoje. W naszym kraju to już prawie reguła ZASTAW SIĘ ale postaw się dla INNYCH swoich w biedzie TOPIĄC.
  • ~Mirek
    (2015-04-18 08:07)
    To będzie udany projekt jak z wspólną elektrownią atomową.
    Trzy małe nic nie znaczące, biedne (ale cwane) kraje szukają w UE frajerów do obrony i gospodarki.
  • ~kris
    (2015-04-18 07:15)
    Litwie nigdy nie pomagać za to co robia naszym ,to są sprzedawczyki jak Czesi czy Słowacy ,niech sobie rury ciagna skąd chcą ale nie od Polski.
  • ~Nowisilcow
    (2015-04-18 00:51)
    Z Litwą nigdy znów powiedza że napadliśmy na nich . Z nimi nigdy mamy doświadczenie kilkusetletnie ,wyszło nam to bokiem .
  • ~polon
    (2015-04-17 23:38)
    Teraz to sie obudziły pajacyk z calineczka i Polacy pomóżcie!!!
  • ~Janosik
    (2015-04-17 23:10)
    Popieram ~bum-bum,~vh, oraz ~Józef Piłsudski - Litwini to szuje i łachudry !
  • ~bum-bum
    (2015-04-17 20:59)
    Za rozebrane tory dla Możejek rury szybko nie położą.
  • ~niemcy czeekją na innych niemców
    (2015-04-17 20:58)
    niemcy jak jestescie w kursie to kupcie nam wódke dobrą germnamm na uroczystosci !
    bo są potrzebne + piwa
  • ~vh
    (2015-04-17 20:38)
    Spokojnie, bez posiechu, tak jak oni remontuja drogi do Mozejek.
  • ~Józef Piłsudski
    (2015-04-17 20:30)
    Teraz się obudzili Litwini. A wcześniej za dużym problemem była podwójna pisownia nazw ulic itd. Niech sobie sami sfinansują gazociąg. Polsce nie jest on do niczego potrzebny. Niech się cieszą, że są w NATO i w razie ataku Polska pierwsza będzie ich bronić.

Może zainteresować Cię też: