Kopacz obiecuje przedsiębiorcom wsparcie. "Zmiana prawa i nowa ordynacja podatkowa"

| Aktualizacja:

Ewa Kopacz obiecuje wsparcie dla przedsiębiorców. Konsultacje przy zmianach prawa i nowa ordynacja podatkowa - to deklaracje premier złożone w Warszawie podczas konferencji Lewiatana "Polska 2015-2025, Jak efektywnie inwestować publiczne pieniądze".

wróć do artykułu
  • ~obserwer_1
    (2015-03-30 17:48)
    strach się bać
  • ~pisowski pisowiec
    (2015-03-30 14:02)
    BUHAHA!!!
  • ~c-a
    (2015-03-30 14:03)
    Co ja wczoraj obiecywałam? Nie pamiętam!
  • ~ja (i) ja
    (2015-03-31 10:04)
    Kopacz idź się zakop i nie wyłaź już więcej!!!
  • ~matylda
    (2015-03-30 14:04)
    Obiecanki cacanki a głupiemu radość... Następny cudak obiecuje gruszki na wierzbie...
  • ~wawa
    (2015-03-30 13:49)
    przed wyborami obietnice,skad to znamy.pozniej amnezja.
  • ~heliot
    (2015-03-30 14:30)
    Przed wyborami obiecają wszystko, po wyborach praca do 70 roku życia, z najniższą emeryturą!!!
  • ~BM
    (2015-03-30 14:36)
    Pani premier niech pani przestanie robić z siebie pośmiewiska i da sobie spokój do końca kadencji bo te kłamstwa już się zaczynają ludziom nudzić
  • ~szczyty hiPOkryzji
    (2015-03-30 15:07)
    Co p[-adalce maja dla przedsiębiorców PO 8 latach nierządów? to samo, czyli.. obietnice... to już kuźwa nawet koń by sie z tego nie usmiał./...
  • ~pol anka
    (2015-03-30 15:25)
    pani Premier wyciągnęła z szuflady dobre przemówienia Tuska z 2007 roku. Jak znalazł, nawet nie trzeba zmieniać problemów pozostały te same
  • ~gonzo
    (2015-03-30 15:49)
    Przedsiębiorcom radzę posłuchać KNP, KORWIN,a, a obecnych zostawić na śmietniku historii!
  • ~tele-wic
    (2015-03-30 17:40)
    Przedsiębiorcy, przedsiębiorcom, o przedsiębiorcach i ich podatkach myśli Rząd, a zwykli obywatele to co, puch marny?
  • ~j.jan
    (2015-03-30 18:27)
    To prapodownie nie pierwsza i ostatnia 'obiecywanka" rządów odnośnie gospodarki. Juz minęło duzo lat i zmiany miały nastepowa po kazdych wyborach. sam palikot przewodniczył komisji zmian i co za zmiany zaszły. Śmieszne albo wcale. Pozmieniano prawo budowlane, które teraz jest dopiero chore. I tak można by mnożyc "postepy" poszczególnych rzadów. Bzdura prosze Państwa to ściema . Nie wiem juz jak postępować aby udup.. następne rzady, po wyborach. To jest kpina na nas wyborców.
  • ~ola
    (2015-03-30 20:20)
    Jak otwierałam własny interes to najłatwiej poszło mi dostanie kredytu w getin banku. Reszta to droga przez mękę.
  • ~Samo Obrona pokaze ci gdzie twoje miejsce.
    (2015-03-31 10:44)
    ty niedojdo nadajesz sie tylko do fedrowania w tuska gaciach, albo kanapki roznosc razem z barbi kwasa i buftowa wy lampucry z pzpr...do Hamburga zwami...
  • ~szenio
    (2015-03-31 01:03)
    Czyli jednak Magdalena Ogórek miała rację!!!Prawo podatkowe od nowa, zmiana prawa, ułatwienia dla przedsiębiorców!!! Przestraszyli się jej i cos na szybkiego sklecają , ale nic dobrego z tego wyjść nie może!!! Mieli 8 lat , nic nie zroblili, aż teraz wzięli się do roboty, paranoja!!! Ludzie , obudźcie się , głosujcie na Ogórek, wtedy jest nadzieja na zmianę!!!

Może zainteresować Cię też: