Grecy masowo wycofują pieniądze z banków. Bez pomocy kraj zbankrutuje

| Aktualizacja:

To rozmowy ostatniej szansy. Jeśli ministrowie finansów krajów UE nie zgodzą się na kolejne pożyczki dla Aten, to Grecja może zbankrutować. Tymczasem Grecy boją się, że kraj wyleci ze strefy euro i wróci do drachmy, masowo więc wycofują pieniądze z banków.

wróć do artykułu
  • ~eh ...
    (2015-02-19 11:40)
    ...zawsze istnieje możliwość zwrócenia się w stronę Rosji. Kremlowscy specjaliści od wzrostu gospodarczego dofinansują Ateny z rezerw. Grecy zawsze mieli ciągoty pro moskiewskie, a wiec niech spróbują tego "miodu"!
  • ~ajax
    (2015-02-16 21:08)
    Wypierdzielić tego greckiego pasożyta ze strefy euro, a najlepiej w ogóle z unii.Nauczyli się nieroby, że pieniądze dostają prawie za nic.Dodatki do pensji za punktualne przychodzenie do pracy, za deklarację znajomości języka obcego czy spożywanie posiłku w zakładzie pracy itd. itp.To studnia bez dna, pasożytują już tak od kilkudziesięciu lat.
  • ~KaZet
    (2015-02-16 20:37)
    A może zechcieli by zamienić się z nami - Polakami . No, na wszystko ,oprócz
    kobiet . Nie obrażając pięknych Greczynek ..
  • ~Zielono - wyspowy Polak
    (2015-02-16 19:49)
    Chciałbym być tym bankrutującym Grekiem !
  • ~reht
    (2015-02-16 19:43)
    Niech Rosja im pomoże - podrzucą jakieś 300 mld EUR i po kłopocie, prawda czerwoni kapitaliści?!
  • ~marek
    (2015-02-16 19:28)
    banda nierobow i cwaniaczkow. dlaczego podatnicy z innych krajow maja placic na leni? to jakies zobowiazanie wobec niedorozwinietych?
  • ~zgred
    (2015-02-16 19:21)
    Czy to znaczy, że Polska też może zbankrutować i nie dostanę emerytury ?!
  • ~Matrix
    (2015-02-16 19:18)
    Bankructwo oznacza pozbycie się długu, Drachma oznacza taniochę dla zagranicy i boom w turystyce. Koniec wysokiego bezrobocia. Nowe otwarcie.
  • ~Polska w rękach lekarki Kopacz
    (2015-02-16 18:24)
    Obok egzotycznej pogodynki, Meller stał się obrońcą Durczoka. Czemu mnie to nie dziwi?
  • ~-
    (2015-02-16 17:58)
    Żyją już na kredyt 30 lat ,może wystarczy . Realny poziom dla Grecji to gospodarka Albanii .
  • ~na zdrowy rozum
    (2015-02-16 17:57)
    Nasi górnicy ci po ziemią pracy efektywnej mają cztery godziny a też mają czternastą pensję. Więc nie można dziwić się Grekom jak ich poprzednie rządy przyzwyczaiły, że za wszystko mieli dodatki to takie są efekty.
  • ~OBSERWATOR
    (2015-02-16 17:41)
    W POLSCE TEZ NIE BRAK IDIOTOW I DEBILI CO MYSLA ZE SWIAT SIE NIE ZMIENIA A POLSKA JEST OAZA DOBROBYTU I JESZCZE PARE STRAJKOW I TEZ BEDZIEMY WYCOFYWAC PIENIADZE Z BANKOW
  • ~obserwatore
    (2015-02-16 17:39)
    "Tylko trzeba wziac sie do roboty!"
    To słowa od Polaka, który nie róźni się wiele od leniwego Greka. Kpiny!!!
  • ~fPiSdu !
    (2015-02-16 17:13)
    jakoś mi nie szkoda tych nierobów, Greków ...
  • ~Taka prawda
    (2015-02-16 16:48)
    grecy ,a po co Wam ta UE. Bedziecie dobrze zyc z turystyki jak odpowiednio nia pokierujecie .Tylko trzeba wziac sie do roboty!

Może zainteresować Cię też: