Ahoj! Czesi, bojkotujemy was! Sami wypijcie wasze czeskie piwo

Polscy rolnicy wzywają konsumentów do bojkotu pilznera i lentilek.

wróć do artykułu
  • ~qwerty
    (2014-12-17 10:06)
    PODRAVKA to firma chorwacka a nie czeska
  • ~ccc
    (2014-12-17 10:19)
    Ja tam czeskie alkohole od dawna omijam. Mocnymi można się zatruć bo co chwilę wychodzą jakieś afery z dolewanym do nich metanolem.A piwo czeskie uważam za przereklamowane - wolę belgijskie albo polskie z małych browarów.
  • ~mieszczóch
    (2014-12-17 10:22)
    sory rolniku ale bojkotuje twój crus ja musiałem płacić w roku tyle co ty za całe życie nie zapłacisz zusu a obrót miałem w rok taki jak ty na miesiąc sory kupóje pilsnera a jabłkami gardze wole sok z niemiec który kupił za grosze od Ciebie wróg ekonomiczny. Strzelam w stope ? Jak uschła i powlócze nią po ziemi to se wole odstrzelić
  • ~olo
    (2014-12-17 10:28)
    przestałem kupować czeskie piwo , to bardzo malutki gest poparcia dla naszych producentów żywności ale miliony takich gestów mogłyby dać Czechom do myślenia
  • ~realista
    (2014-12-17 10:31)
    I dobrze. Wszystkim Polakom bedzie dobrze tylko wtedy gdy zaczna dbac o wlasne interesy zamiast wchodzi do d.. wchodowi czy zachodowi
  • ~bolek
    (2014-12-17 10:40)
    Bojkotować pepików i Ukraińców banderowców najwyższy czas
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2014-12-17 10:47)
    Ja tam zawsze jak jadę do Pragi to staram się omijać Czechy...
  • ~azerty
    (2014-12-17 10:51)
    ~qwerty2014-12-17 10:06
    PODRAVKA to firma chorwacka a nie czeska

    Tak, ale jest napisane Podravka-Lagris. To jest czeska spółka Podravki, która do Polski dostarcza m.in mak.
  • ~bono
    (2014-12-17 11:19)
    Bardzo dobry pomysł wszystkich idiotów dążących do wywołania wojenki polsko-czeskiej. Bądźmy jak Korea Północna. Z premedytacją będę kupować Czeskie.
  • ~gosc
    (2014-12-17 11:31)
    A starowar ?
  • ~qaduq
    (2014-12-17 11:31)
    Nie kupuj u Czecha? Nie, panie Nie…! Nie z nami te numery. To producent ma walczyć o wysoką jakość wyrobów. Te wszystkie służby sanitarne i cała zgraja politykow niech sama się umartwia, a konsument niech sam wybiera. I niby dlaczego mamy nie pić bardzo dobrego czeskiego piwa, a wlewać w siebie obce kapitałowo pod nazwami polskimi piwo z roczną gwarancją? Żadnych wojen na piwa, jabłka i kiełbasy.
  • ~mówię to ja - mieszczuch i patriota
    (2014-12-17 11:36)
    polskie regionalne piwa są o niebo lepsze niż te czeskie (przereklamowane) - to po pierwsze, po drugie zgadzam się, że przede wszystkim powinniśmy wspierać polski przemysł (tak jak robią to Niemcy), po trzecie wszyscy żyjemy z polskiego rolnictwa, a nie z obcego
  • ~von rwakulicki
    (2014-12-17 12:35)
    a ja se ne stracham ja mam rakovine
  • ~hej
    (2014-12-17 12:39)
    Pić polskie piwo, tylko dlatego, ze mamy z nimi na pieńku? Jeszcze nie zwariowałem.
  • ~smogg
    (2014-12-17 13:38)
    Żegnaj Podravko.
  • ~bekas
    (2014-12-17 13:39)
    no i słusznie, zegnamy tchórzliwych i podstepnych Cześków
  • ~dociekliwy
    (2014-12-17 13:45)
    a no faktycznie Podravka jest chorwacka a jej fabryka mieści się w Polsce, wiec ostroznie - TYLKO PODRAVKA LAGRIS JEST CZESKA
    Podravka-Lagris s.a. jest producentem produktów żywnościowych nastawionych na ryż, rośliny strączkowe, makarony oraz mieszanki ziemniakowe. Jest eskporterem maku niebieskiego, kminu, grochu itd.
  • ~hubert
    (2014-12-17 14:11)
    Kiedy kilku skorumpowanych czeskich urzędników urządziło sobie zabawę z polską żywnością, to wystarczy tylko poczekać aż sami Czesi wykopią tych śmieci z ich wysokich urzędniczych stanowisk.
  • ~Przeciwnik czeskich knedliczków napisał
    (2014-12-17 14:52)
    Należy bojkotować knedliczki i samochody typu śkoda , bo szkoda kasy na te czeskie produkty .
  • ~krakus
    (2014-12-17 18:06)
    Piję czeskie piwo i pić będę bo jest najlepsze