Allegro od długów? Setki milionów z faktur na sprzedaż

| Aktualizacja:

Wielki handel wierzytelnościami to nowe zjawisko na rynku. Setki milionów niespłaconych faktur coraz częściej trafia na sprzedaż.

wróć do artykułu
 • ~melchior
  (2015-03-16 22:17)
  Problem jest wtedy gdy masz dużo małych faktur niezapłaconych przez wielu klientów. Żaden prawnik nie weźmie mniej niż ten dług pojedynczy jest wart. I co tu robić? Ja do tej pory rzeźbiłem wezwania do zapłaty z księgową, aż wpadła mi informacja że jest coś takiego jak samodzielna windykacja online http://vindicat.pl/ dalej rzeźbię z tym że dużo mniej czasu mnie to kosztuje.
 • ~lena
  (2015-10-21 14:51)
  jak masz dług ponad 200 tys polecam firmę z sosnowca tel.884735000 . Profesjonaliści .
 • ~Olel
  (2017-10-26 21:37)
  Firma windykacyjna w swojej niemocy wyegzekwowania prawnie od dłużnika długu ,wystawia taki dług na aukcji internetowej.Dziwnym trafem znajduje się nabywca takiego długu z grupy przestępczej pod jakąś przykrywką legalnego prowadzenia firmy i wtedy dłużnik ma jazdę jest zastraszany nagabywany lub porywają mu dzieci.Firma windykacyjna jest czysta bo pozbyła się problemu a prawdopodobnie ona podstawia takich gangsterów.Prawdopodobnie większość firm windykacyjnych w Polsce takich gangsterów na swoich usługach.

Może zainteresować Cię też: