Unia ma budżet na lata 2014-2020. Polska największym beneficjentem

Unia Europejska ma budżet na lata 2014-2020. Europosłowie ostatecznie zaakceptowali wydatki Wspólnoty na poziomie 960 miliardów euro.

wróć do artykułu
  • ~motek
    (2013-11-19 12:42)
    Kupa forsy:-)
  • ~Lech
    (2013-11-19 16:00)
    105 mld euro - 30 mld euro (składka) = 75 mld euro
    75 mld euro / 7 lat = 10,7 mld euro rocznie

    Koszt obsługi zadłużenia zaciągniętego przez rząd Tuska to 10 mld euro rocznie.

    Tyle w tym temacie
  • ~diana
    (2013-11-19 14:42)
    panie premierze panscy ludzie ten budzet rozpracuja dla siebie zadnego pozydku z tego nie bedzie dla kraju premie nagrody odprawy e.c.t.
  • ~Robnad
    (2013-11-19 15:03)
    wilkor2013-11-19 14:01
    "Czarny dzień dla PISU!!"

    lecz się głąbie. właśnie tobie niedojdo POumysłowa i twoim kamratom w "bulu" i ich POtomstwu, Tusk zapewnia zadłużenie Polski do usranej śmierci. skoro 300 mld. załatwionych przez PIS, i 200-300 mld. rąbniętych z juz wcześniej z OFE, skutkowało u niego oficjalnym POdwojeniem długu publicznego, zaś pieniądze "wydane" na inwestycje przynoszą tylko straty.
    idź do lekarza byle jakiego, lub od razu na drzewo.
  • ~Ambasada Prusakow
    (2013-11-19 15:07)
    A ile z tych pieniedzy zostanie rozkradzionych przez Plakow na 1000 sposobow? Znow beda najdrosze ceny robocizny tak jak bylo ze szkoleniami gdzie za 45 minut bzdurnego wykladu dla Kursantow 28 letnia dziewczyna po kierunku humanistycznym bez zadnego doswiadczenia menedzerskiego i zyciowego , wykaldajac madrosci menedzerskie kasowala 100,- Euro?
  • ~psychiatra Macierewicza
    (2013-11-19 15:09)
    Cio tu tyle moherków i PISiorków ? cio tak boli ?
  • ~Józia
    (2013-11-19 15:10)
    ~europejka2013-11-19 14:29
    Zdumiewajace komentarze. Zamiast sie cieszyc, ze Europa nas powaza i liczy sie z naszym rzadem,...

    Unia nie może sobie na to pozwolić , żeby polaczki przy granicy z Niemcami zdychały z głodu. Jeszcze by się okazało, że Adolf miał rację. Z poważaniem niema to nic wspólnego...
  • ~onen
    (2013-11-19 15:16)
    Ale znowu się nachapią . Przecie 30% tego rozkradną w legalny sposób w oparciu o ustawy legislacyjne pozwalające wykorzystywać luki prawne. Nie liczcie poloaczki ze ścany wschodniej , że się podniesiecie
  • ~Gosc
    (2013-11-19 15:51)
    to nie najwiecej tylko to ze jest najwiekszym krajem z przyjetych ostatnio do Unii-bez zadnego wyroznienia.Najgorsze jest to ze nie bedzie zadngo pozytku przy takich wladzach a Polska zostanie bankrutem z jeszcze wiekszym dlugiem.
  • ~emeryt
    (2013-11-19 15:57)
    wiesio ty durniu do potegi 5 idz na budowe pracowac moze bedzie wiecej autostrad dzieki tobie oddanych wez sie do roboty nie martw sie o kaczynskiego bo dostaniesz udaru
  • ~fk
    (2013-11-19 16:56)
    Koszt obsługi zadłużenia jest wyższy niż 10 mld euro .
  • ~Jan Stańczyk
    (2013-11-19 14:18)
    Kolejne pole do popisów kolesiów z PEŁO , jak tu zachapać dla siebie i swoich rodzin najwięcej srebrników. Co tam Polska i Polacy ??? Teraz kolejny raz MY Z PEŁO !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-19 14:21)
    To zle mlaska PREZES PIS...!!!
    3 000 000 mieszkan...obiecywal pokraka !

    A poza tym uważam, że Jarosław Kaczyński "Piiijiii, bziuuuuu!" powinien odejść,
    a jeśli sam z własnej woli nie odejdzie, to powienien zostać postawiony przed właściwym sądem
    za sponiewieranie godności Rzeczypospolitej, za insynuacje polityczne, za niszczenie autorytetu
    najwyższych instytucji państwa polskiego, za przyczynianie się do utraty wiarygodności
    Polski w Europie...
  • ~>>>>>> Zibi <<<<<<<
    (2013-11-19 14:17)
    PANOWIE I PANIE ZA DARMO OD EURO-KOŁCHOZU MOŻNA DOSTAĆ TYLKO PO BUZI , BARANY ...
  • ~fk
    (2013-11-19 17:04)
    Przed chwilą mówili o tym w Teleexpresie .Ale o tym ,że trzeba 30 mld składki wpłacić nie raczyli wspomnieć
  • ~Lech
    (2013-11-19 17:09)
    po kursie 4,2 zł/ za euro wynoszą około 10 mld euro
    http://www.wykresy.net/liniowe/koszt-obslugi-dlugu-publicznego-w-polsce-ostatnie-12-lat.html

    Co ciekawe za rządów PiS dług publiczny spadał :-)
  • ~ZB
    (2013-11-19 19:53)
    Polacy zgarna najwiecej i jeszcze pluja na Unie. To niesamowite p.o.l.s.k.i.e chamstwo!

    Mysle, ze jak dojdzie do wladzy wielki przeciwnik Unii to zrezygnujecie z tej jalmuzny i sami sobie poradzicie, ( dla mnie byloby to sprawa HONORU!)
  • ~rudy pinokio
    (2013-11-19 20:47)
    Przeliczając to na jednego mieszkańca polski to wychodzi że przeciętny litwin lub estończyk dostanie więcej więc nie widzę powodów do radości .
    Propaganda Obłudy w skrucie PO
  • ~ZB
    (2013-11-19 21:29)
    Jeszcze za malo?
    Niedlugo ty bedziesz placic na Albanow i Rumunow.
    Nie moge sie tego doczekac!
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-11-19 22:32)
    No to Prawym i Sprawiedliwym wątroby lasują się ze złości na ten niewątpliwy SUKCES rządu Tuska!!!

Może zainteresować Cię też: