Fiskus jest biedny. Nie stać go na podatek

| Aktualizacja:

Administracja skarbowa ma problem z pieniędzmi na bieżące funkcjonowanie.

wróć do artykułu
  • ~Juliusz z Danii
    (2013-11-18 07:26)
    Co sie dziwic...polski nielad, kretynstwo urzednikow - i jedno z NAJGLUPSZYCH (w Europie) "prawodawstwo" ...Niedlugo moze sie okazac , iz w lasach ...nie ma drzew...bo urzednicy ich nie policzyli...
  • ~marian
    (2013-11-18 07:28)
    TUTAJ NIECH SZUKA !

    http://finanse.wp.pl/kat,1033699,title,Nagrody-w-rzadzie-coraz-wyzsze-W-trzy-lata-az-330-
    http://praca.wp.pl/kat,18453,title,Gronkiewicz-Waltz-wydala-318-mln-zl-na-nagrody-dla-swoich-urzednikow,
    http://wpolityce.pl/wydarzenia/65444-alez-oni-zalatani-pan-samolocik-borusewicz-wrocil-na-szlak-a-steskniony
  • ~miki
    (2013-11-18 07:57)
    Skarbówka musi zwracać ogromne pieniądze po procesach, na skutek niesłusznie naliczonych kar dla przedsiębiorców.
  • ~rysio
    (2013-11-18 08:06)
    płacimy najwyższy VAT w całej europie i jeszcze mało ???
  • ~motek
    (2013-11-18 08:07)
    Wywalić połowę tych urzędasów i nie będzie gorzej. A reszcie dać premie, albo i nie:-)
  • ~Sylwester
    (2013-11-18 08:08)
    W niektórych miejscach Urzędy Skrbowe mają gmachy , apartamenty i rezydencje większe niż w Warszawie francuska korporacja zarządzająca wieżowcem "Złote tarasy" na Woli przy Złotej 44. Fiskus w Polsce jeszcze musi ponieść karę za dręczenie bezrobotnych i ludzi , którzy pracują za godzinne wynagradzanie jak w krajach trzeciego świata katolickiej Ameryki Łacińskiej oraz karanych przedsiębiorców z winy błędów interpretacji przepisów przez urzędników Urzędu Skarbowego.
  • ~Jak to im brakuje ?
    (2013-11-18 08:10)
    mnie okradli po dwóch latach nękania zajmując konto na prawie 20 tys pomimo założonej sprawy w WSA. Kolejne 5 tys straciłem na adwokatów.
    Aby było lepiej właśnie mi założyli sprawę karno skarbową.
    Banda tępych debili którzy za wszelką cenę muszą się wykazać i działają na zasadzie, że jak się ktoś da okraść to go okradną.
  • ~vis
    (2013-11-18 08:12)
    za dużo urzędników zwolnić połowę
  • ~Tofik
    (2013-11-18 08:20)
    Biedny Kosciól..
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o biednym ksiedzu?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie ma co jesc?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który bylby bezdomny?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie ma sie w co ubrac?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie mialby pieniedzy na czynsz?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, którego scigalby komornik?
    Czy slyszeliscie kiedykolwiek o ksiedzu, który nie mialby kasy na alimenty?

    Bo ja jeszcze nigdy.
    Ile kosztuje nas konkordat?
    Panstwo polskie na kazdym poziomie administracyjnym i pod kazdym pretekstem przekazuje polskiemu Kosciolowi katolickiemu bajonskie sumy.

    http://henrykp.salon24.pl/114403,ile-kosztuje-nas-konkordat
  • ~Będą gnoić ludzi do czasu..
    (2013-11-18 08:32)
    aż trafią na takiego któremu zniszczyli życie co nie będzie miał już niczego do stracenia i albo ich powystrzela albo wysadzi w powietrze.
    To tylko kwestia czasu a na pewno się doczekają.
  • ~fakt
    (2013-11-18 08:36)
    Brawo 'Juliusz z Danii; - oto POlska wlasnie - STADO BARANOW KTORYMI KRETYNI RZADZA!
  • ~tomek
    (2013-11-18 08:39)
    tu jak zwykle nie na temat ale ja się postaram :)
    otóż przytoczę przypadek mojego bliskiego przyjaciela , który w ubiegłym miesiącu został wezwany na wyjaśnienia do US w sprawie wynajmowanej kawalerki(nota bene miesiąc po tym jak się wyprowadzili lokatorzy po pięciu latach :).
    Miał umowe z najemcami na pokrywanie kosztów mieszkania bez zarobkową(to znajomi byli).
    Pod nimi mieszka upierdliwa sąsiadka (znacie taki typ za pewne ) Pani napisała donos. Ok dotąd sprawa jest prosta urząd jest zobligowany żeby zareagować ale po okazaniu umowy i wyjaśnieniu trzy osoby zajmując e się tym tematem powinny zając się czymś bardziej konstruktywnym niż szulanie przez trzy tygodnie dziury w całym i oświadczeniem na koniec ,że oni i tak wiedzą ,że nie zapłacił podatku. Ot taka sobie historyjka tyle że ci państwo za super kurs ukończony i zafundowany w ministerstwie mają po 600 PLN dodatku do pensji i dożywotnią gwarancję zatrudnienia.
    Więc czemu się dziwić ,że są nie rentowni. Dodam ,że poprzednia ekipa nie po kursie a zatem tańsza w utrzymaniu przez lata zdawała sobie sprawę z fanaberii sąsiadki i badanie sprawy nie zajmowało jej trzech tygodni. Dodatkową ciekawostką jest to że kolega prowadzi firmę i z badania najemcy państwo gładko przeskoczyli do badania słuszności wydawanych pieniędzy w firmie i oczywiście niczego nie znaleźli ale prawie miesiąc co drugi dzień kolegę ciągali do siebie żeby mógł wysłuchiwać głupawych dowcipów państwa śledczych skarbowych :) Jak sądzicie skąd minister weźmioe żebyu dołożyć kolejne 600 PLN do pensji darmozjada co nie odpowiadają nawet za swoje błedy i wydaje im się że są nieomylni :)?
  • ~`
    (2013-11-18 08:47)
    Amber land nie przewidywał wpływów do urzędu skarbowego to o co tyle krzyku?
  • ~Xobi
    (2013-11-18 08:52)
    Tofik - kretynie - wypad na onet albo na GW - tam sobie swoje stalinowskie farmazony przedstawiaj.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-11-18 08:53)
    Kasa misiu...kasa
    Kartofel w oczach "ciemnego ludu" uchodzi za biedaka
    zatroskanego o los najubozszych. Tymczasem okrutna
    dla PISuarii prawda jest taka : Posel Wojciech Wierzejski ujawnil,
    ze majatek Kaczynskiego "opiewa na znacznie wiecej niz 1 mld zl".
    Posel uwaza, ze Kaczynski, "który de facto jest fundatorem
    Fundacji Prasowej 'Solidarnosc'", powinien w swoim oswiadczeniu
    majatkowym zawrzec informacje o majatku fundacji. W calym
    cywilizowanym swiecie, w Unii Europejskiej, wlasciciele fundacji,
    fundatorzy, ci którzy dozywotnio pelnia funkcje zarzadzajacych
    majatkiem fundacji sa traktowani jako wlasciciele.W tej sytuacji
    nie dziwi ze prezes lekka reka wydaje po 120 tys na m-c za swoja ochrone.
    http://www.tvn24.pl
  • ~SLĄZAK
    (2013-11-18 08:56)
    Prezes Jaroslaw zrobil sobie z PiSu ladny folwark, za którego posrednictwem doi budzet
    panstwa. Tutaj mamy darowizne, ostatnio "Newsweek" wpadl na trop
    podejrzanego wynagrodzenia za ksiazke o której nikt nie slyszal od wydawnictwa,
    u którego PiS wczesniej zlozylo zamówienie na podobna kwote, nikt nie wie na co
  • ~sokular
    (2013-11-18 09:00)
    Ograniczyć zatrudnienie-od Świętokrzyskiej po gminę...no i nie ścigać za bilon tylko za fortuny...
  • ~Robnad
    (2013-11-18 09:02)
    dlatego morony POkemońskie, wasz wspaniały premier co hołubi i dmucha,(wzrost gosPOdarczy jełopy, he, he, he), za namową Vincenta Fasoli ma zamiar POwołać POlicaję finansowo-skarbową z uprawnieniami do rewizji w mieszkaniu, garazu, samochodzie, torbie z zakupami, by stwierdzić czy czasem morony nie przekręciliście gdzieś mamony, piorąc w pralce a nie na tarze, wsuwając kiełbachę , a nie kichę z grochem, tudzież POdobne brewerie, a wszystko z wiary w nowoczesnego europejczyka.
    i tak będą was dymać do końca świata+jeden dzień dłużej dla pewności.
  • ~tomek
    (2013-11-18 09:02)
    widzę ,że wy dalej swoje
    obie partie na P (ii nie tylko) odpowiadają za rozpasanie urzedniczyn które nadal chca pasć waszą krwią a wy tu sobie zarzucacie ochronę prezesa bądź pomatolstwo
    wszyscy jesteście matoły i lemingi bo krew z was piją właśnie takie np urzędy skarbowe , zusy etc...od 1989 nikt nie śmiał się nawet dotknąć do jakiejkolwiek faktycznej reformy i usprawnienia DLACZEGO : (PiS też miał swoją szansę po drodze i nawet nie zawarczał wolał robic sobie PR superszeryfostwa :))
  • ~m
    (2013-11-18 09:07)
    zniszczyli firmy dla swoich korzyści pracownik dostawal gigantyczne premie za nałorzona karę im wyższa to wieksza premia i są efekty nie dlugo Polska przestanie istnieć

Może zainteresować Cię też: