Ranking samodzielności finansowej "The Economist". Polska niżej niż Bangladesz

| Aktualizacja:

 "The Economist" stworzył ranking samodzielności finansowej 26 krajów świata. W zestawieniu znalazła się też Polska. Niestety wnioski z raportu nie napawają optymizmem. Gdyby nagle zakręcono kurek z zagranicznymi pożyczkami, większe od Polski wewnętrzne szanse przetrwania ma nawet Bangladesz i Pakistan.

wróć do artykułu
  • ~Wiadomo Tusk rządzi
    (2013-09-12 12:41)
    DyPlOmatołki rządzą .
    wiesio-13 gdzie jesteś napisz coś ratuj .
  • ~kadeth
    (2013-09-12 12:41)
    6 lat zielonej wyspy tuska
  • ~kokos
    (2013-09-12 12:48)
    to jest dobrze czy zile Wincenty wie o rankingu.
  • ~na POhybel
    (2013-09-12 12:53)
    Hola, hola - przeciez PO-lska to PO-tega!
  • ~Bolo
    (2013-09-12 13:05)
    LOL! Gwiazda gospodarcza Turcja za nami, Wenezuela z nieograniczonymi zapasami ropy za nami, chwalone przez PiS Węgry Orbana za nami, no i ta Brazylia, gospodarcza potęga, też zagrożona! A gdzie USA, którym zabraknie na emerytury, jeśli Chiny nie pożyczą?
    Ten, kto napisał takie brednie, powinien zająć się kopaniem rowów!
  • ~BYDLAKI !!!!!!!!!!!!!!!!!
    (2013-09-12 13:15)
    ,,,BYŁA BIDA...JEST I BĘDZIE !!!

    ZA DUŻO ZŁODZIEI ... ZA DUŻO POLITYKÓW...!!!
  • ~Wiesio 13 bicz na pisiory
    (2013-09-12 13:21)
    Brdzo sie ciesze wrocimy znowu do komunizmu.
  • ~Nic sie nie stalo
    (2013-09-12 13:28)
    POlacy! Nic sie nie stalo!
  • ~oszukany przez pEŁo POLAK
    (2013-09-12 13:30)
    A ja pytam nie o budżet nie o matkę Madzi a nawet nie pytam, o OFE ale pytam jako oszukany przez pEŁo POLAK -gdzie jest Arabski Tomasz-głowny organizator wylotu Naszego POLSKIEGO Prezydenta sp profesora Lecha Kaczyńskiego doSmoleńska i gdzie sa zdjecia satelitarne z dnia 10-04-2010 przekazane przez NASA stronie "rządowej" oraz treść rozmowy TUsk154M-Putin na soPOckim molo we wrześniu 2009? ? Pytam równiez gdzie jest 300 000 000 000 zł które Rząd Pana Premiera dr Jarosława Kaczyńskiego wynegocjował dla POLSKI i POLAKÓW na lata 2007-2013 ?-co z tymi pieniedzmy zrobił TUsk154M ? - R u d y -gdzie ten s z m a l ?? .../gdzie rozliczenia za przemysł "POgardy" wobec POLSKICH Katolików POLSKICH Patriotów trwający nie przerwanie od 2007 roku ??? gdzie ? ? ...- wychodzi więc na to na to że rozliczyc nalezy przede wszystkim kolaboracyjny "rząd" z jego pajacami głownym k o l a b o r a n t e m ! !
  • ~Roni Bydlak
    (2013-09-12 13:34)
    I co w tym dziwnego? Tam gospodarki sa duzo bardziej prymitywne i autarkiczne, czyli bez kredytów z przyslowiowa miska ryzu trwaly, trwaja i trwac beda
  • ~Greg
    (2013-09-12 13:38)
    czyli po prostu zostaliśmy sprzedani - teraz można nas bezkarnie szantażować, na wszystko zgodzimy się bez zająknięcia !
  • ~sed
    (2013-09-12 13:42)
    Dla pismaka "Polska w tym zestawieniu nie wypadła najlepiej". Tak sie teraz pisze o tragicznych skutkach radosnej polityki.
  • ~udo
    (2013-09-12 13:48)
    Liczby sa nieublagane.

    Po odjeciu kasy z UE, od emigrantow i kolejnych pozyczek zagranicznych zostaje to co rzeczywiscie reprezentuje gospodarka "Zielonej Wyspy" pod 6-letnim przewodnictwem genialnego duetu Tusk-Rostowski.
    Okaze sie wtedy, ze propagandowy sukces aferalnej ekipy Tuska - czyli "wzrost" PKB bedzie od 5-6 lat pod kreska.
    Pytanie tylko czy bedzie to -3 czy -4%.

    Swiat nam ucieka nieublaganie !
  • ~heliot
    (2013-09-12 13:49)
    tak się zastanawiam,po co nam rząd z największą liczbą ministrów ,wiceministrów,doradców ,największą ilością w Unii Europejskiej?co oni tam robią i za co biorą tyle kasy???
  • ~>>>>> Zibi <<<<<
    (2013-09-12 14:11)
    CWANIACY Z ZACHODU POŻYCZAJĄ A POlski CO ROKU MAMY MNIEJ ...
  • ~DYMISJA I AUDYT PO - SUBITO !!!
    (2013-09-12 14:26)
    Ale nas załatwili!!! Co jeszcze musie się zdarzyć?!
  • ~Kizia
    (2013-09-12 14:27)
    Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina,durny i glupi lajdak,lajdaczyna..Kondominium to strefa pod specjalnym nadzorem - wywoz przydatnych,reszte zniszczyc glodem.
  • ~klopsik
    (2013-09-12 14:28)
    "Warszawa trafiła do czołówki krajów(...)" Od kiedy Warszawa jest krajem ?
  • ~antyk
    (2013-09-12 14:29)
    w Bangladeszu gospodarkę planują eksperci po ukończeniu Harvardu, Oxfordu, John Hopkins ...itp a nie PO ukończeniu: wyższej szkoły społecznej przy kc pzpr
  • ~MM
    (2013-09-12 14:35)
    Kartofel ze swoim zespolem paranoikow by na pewno zrobil z Polski drugi Bangladesz.

Może zainteresować Cię też: